چرا کامالا هریس ‘Do No Harm’ انتخاب برای VP

X

داستان جریان

مقالات اخیر

چهار نام در حال گرفتن بیشتر توجه از جو بایدن در این مسابقه به همسر در حال اجرا: سنسور. کامالا هریس ctq الیزابت وارن و رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer. سه نفر از آن چهار شروع به جذب برخی از درجه ای از مخالفت باز. تنها کسی که تا حالا هریس است. و باعث می شود که او امن ترین انتخاب برای معاون رئیس جمهور.

یک پنجم نام است که تولید مقدار زیادی از توجه رسانه ها است و سابق گرجستان دولت قانونی رهبر استیسی آبرامز چون او شده است تا عموم آوازی در دفاع از نامزدی. او شده است یک مهمان در بایدن پادکست را Klobuchar و Whitmer. او شده است بخشی از یک بایدن کمپین مجازی تاون هال به عنوان هریس. و او پیشنهاد شده است یک سیاست تخته که بایدن به تصویب رسید به عنوان وارن. آبرامز به نظر می رسد در لیست کوتاه.

دیگران مسلما هستند و به نوبه خود شده اند پله تا خود را ظاهر عمومی. که اجازه می دهد تا هر دو بایدن و بقیه ما را چگونه ارزیابی عمومی خواهد آنها را دریافت. آن را نه لزوما کمک به خود را باعث می شود.

“شاید هیچ دیگر پتانسیل معاون ریاست جمهوری مدعی زده است به عنوان اسیدی واکنش در محافل مترقی به عنوان Klobuchar” گزارش مک کلاچی دیوید Catanese. مینه سوتا سناتور مجسم انتخاباتي استدلال که بایدن کمپین باید صرف بیشتر از انرژی خود را جذاب به رنگ سفید متوسط Midwesterners که stirs نگرانی در سمت چپ که منافع مردم رنگ و فعالان پیشرو را دریافت کنید, کنار. به علاوه در پایان ریاست جمهوری اجرا Klobuchar تلاش برای توضیح نقش خود را در حالی که خدمت به عنوان Hennepin County وکیل در زندگی از جمله یک نوجوان سیاه پوست به جرم قتل در اندک شواهد.

بازگشت در ماه مارس DailyKos.com بنیانگذار مارکوس Moulitsas خلاصه در توییتر مشاهده Klobuchar منتقدان در سمت چپ این استدلال او “خواهد بود Tim Kaine 2.0—انجام هیچ چیز برای متحد کردن حزب آوردن جدید جمعیتی برای بلیط. آن خواهد بود (یک بار دیگر) یک فاجعه است.”

در سمت تلنگر “[b]ig پول اهدا کنندگان فشار جو بایدن به انتخاب سناتور. الیزابت وارن” با توجه به یک گزارش از CNBC برایان شوارتز. یکی بایدن جمع آوری کمک نقل شده است که گفت: “من فکر می کنم بسیاری از اهدا کننده پایه در هیئت مدیره و در آینده ترجیح می دهند تقریبا هر کسی اما الیزابت.” وارن حفظ مترقی حرارت پایه فن; داده ها برای پیشرفت های نظرسنجی ها از احتمال دموکراتیک رای دهندگان در بر داشت وارن شد کثرت انتخاب برای معاون رئیس جمهور با 31 درصد. اما به ما آموخته است که در اولیه تحکیم ترین مترقی سوم از رای دهندگان دموکرات نیست همان درآمد گسترده حزب پشتیبانی می کند. بعلاوه بایدن کمپین چهره های شیب دار جمع آوری کمک های مردمی به چالش بکشد. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خیط و پیت کردن با پول نقد و ویروس زده اقتصاد آن را سخت بایدن برای گرفتن. معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید که باعث می شود که کار سخت تر خواهد شد به احتمال زیاد بایدن قابل تامل است.

Whitmer فرماندار میشیگان است که جمعیتی مشابه به Klobuchar و همچنین می تواند کاهش کسانی که دموکرات ها به دنبال یک nonwhite همسر در حال اجرا. اما شاید یک مشکل بزرگتر برای او شانس است که او را به خود جلب کرده پر سر و صدا مخالفان در میان میشیگان محافظه کاران برای او سخت اجتماعی فاصله اقدامات در پاسخ به شیوع کروناویروس.

شما ممکن است فکر می کنم ناراحت کننده محافظه کاران یک چیز بد نیست برای دموکراتیک معاون نامزد ریاست جمهوری که اغلب نقش حمله سگ. اما قرار است ارزش Whitmer است او را قفل کردن خود نوسان دولت با سهولت. بیشتر او می شود پلاریزه رقم در خانه کمتر آسان است که کار می شود. گرفتن فرو رفته در محلی مجادلات نیست چه بایدن کمپین می خواهد از همسر در حال اجرا.

ما در حال حاضر یک بیت از داده ها نشان می دهد Whitmer را افزایش ملی, مشخصات, نمی, کمک به او را معاون ریاست جمهوری مورد حتی اگر کار خود را تصویب اعداد سالم هستند. یک فاکس نیوز نظرسنجی میشیگان نشان می دهد بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با هشت امتیاز اما زمانی که Whitmer اضافه شده است به بلیط سرب کمرنگ است ،

که ما به ارمغان می آورد به کامالا هریس. شما می توانید بحث در مورد آنچه که او نمی خواهد آن را به بلیط. او را از نوسان و دولت است. او نمی اجرای قوی اولیه ریاست جمهوری مبارزه است. او آشکارا استفاده نژادی مسائل به حمله بایدن که پس از آن انجام می شود بسیار بهتر از او با آمریکایی آفریقایی رای دهندگان — بنابراین دلیل کمی به فرض او را افزایش آفریقایی مشارکت مردم است.

اما هریس حداقل برآورده شماره یک معیار برای معاون رئیس جمهور: Do No Harm. حتی بهترین معاون نامزد ریاست جمهوری به ندرت تلنگر متحده, اما بدترین نامزد شدن حواس او را پرت است که تردید در انتخابات ریاست جمهوری نامزد توانایی تصمیم گیری. به عنوان یک لیبرال از رنگ او نمی خواهد موضوع را به شکایت از سمت چپ. به عنوان یک جریان اصلی حزب دموکرات با عملی رگه هریس می تواند توانایی کار جمع آوری کمک های مدار. به عنوان سناتور از عمیق آبی ایالت کالیفرنیا او نمی خواهد گل نشسته توسط دولت محافظه کار (و به عنوان یک پاداش شانس خود را بسازید خواهد شد ربوده شده توسط یک جمهوری خواه بسیار کم هستند).

هریس است که بدون مخالفان. برخی از سمت چپ دوست ندارم پس زمینه خود را به عنوان دادستان و بارها و بارها او را به نام “پلیس” در طول اولیه. برخی در حق تلاش کرده اند تا رفتار حرفه ای خود را نشان می دهد او نادرست کمک سابق دوست پسر سابق سان فرانسیسکو شهردار ویلی براون.

اما این جناح به نظر می رسد کوچک است. کسانی که در سمت چپ که به شدت دوست ندارم هریس دوست ندارم بایدن و حتی بیشتر. هیچ معاون ریاست جمهوری انتخاب می دلجویی از آنها به جز یکی که خطرات بیگانه اهدا کنندگان و یا نوسان رای دهندگان مانند وارن (و حتی وارن ممکن است به اندازه کافی). و حمله هریس در مورد گذشته خود را در ارتباط با قهوه ای نیست قبول همه در سمت راست. برای مثال Tomi Lahren انتقاد قرار گرفته بود توسط دو تن از همکار رادیو فردا شخصیتهای سال گذشته پس از او فصاحت خواسته در توییتر “[D]id شما در خواب راه خود را به بالا با ویلی براون؟” (Lahren به زودی عذرخواهی کرد.)

وجود دارد بدون توقف “هریس” تلاش جریان مهم است که به دلیل جو بایدن در حال اجرا است به عنوان یکی کننده برای این کشور و برای حزب خود را. یک یکی کننده نمی تواند به راحتی اجرا در کنار یک قطبنده. Klobuchar وارن یا Whitmer احتمالا نمی خواهد تبدیل به laughingstocks مانند سارا پیلین یا دن کویل و یا ریخته از بلیط به عنوان جورج مک گاورن انتخاب اول توماس ایگلتون. اما اگر انتخاب آنها استقبال شد با خشم با هر جناح که فروختن بایدن شخصیت.

از گزینه های بالا هریس حداقل پلاریزه و بیشترین سازگاری را با چه بایدن می خواهد به تصویر کشیدن خود را. حتی گذشته خود را از تنش اولیه کمپین که هریس به شدت مورد حمله قرار بایدن موقعیت در مدرسه busing با این نسخهها کار در هریس ” به نفع, به عنوان آن جمع مورد که بایدن است یکی کننده که با این نسخهها کار با کسانی که گاهی مخالف است.

البته یک جای خواب انتخاب کنید هنوز هم ممکن است مانند بهداشت ، Tammy Duckworth دیابت تمی بالدوین و یا بهداشت ، کاترین کورتز متن ترانه مست و. اما این عکس هنوز به صورت گرما ملی کانون توجه است. در نهایت اگر آنها در لیست کوتاه آنها را دریافت کنید که موشکافی همراه با آن است. و ما را پیدا خواهد کرد اگر یکی یا بیشتر است بهتر از هریس به نگه داشتن حزب واحد و اجازه می دهد بایدن برای حفظ خود درخواست تجدید نظر به رای دهندگان.

اگر نه هریس باقی خواهد ماند امن انتخاب کنید.

لایحه Scher یک ویرایشگر کمک به Politico Magazine, co-میزبان Bloggingheads.tv نشان می دهد “DMZ” و میزبان پادکست “کتاب های جدید در سیاست است.” او را می توان در رسید [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @BillScher.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net