چرا بیمارستانها و خانه های سالمندان هستند به احتمال زیاد در فاصله

X

داستان جریان

مقالات اخیر

نه coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده نشان می دهد بزرگترین خطرات سفر در سطح بین المللی, روش سوارکاری, جرم حمل و نقل و یا حضور در شلوغ رویداد. خطرناک ترین مکان در یک ناتوانی یا خانه سالمندان است. دوم-خطرناک ترین است که یک بیمارستان است.

پنج ساکنان از زندگی مرکز مراقبت مرکز پرستاری در Kirkland, Washington فوت کرده اند و برخی از 50 دیگر ساکنان و کارکنان وجود دارد گزارش را coronavirus علائم.

در هشدار برای بیشتر شیوع بیماری مرگبار در خانه های سالمندان در هر کجا که کروناویروس در حال حاضر دوبله COVID-19 گسترش می یابد. خانه های سالمندان هستند عفونت دیگ.

اکثر پرستاری امکانات نادیده گرفتن اقدامات احتیاطی مانند جدا کردن ساکنان آلوده و ضد عفونی اتاق و تجهیزات پزشکی. حتی بدون COVID-19 تسهيلات خطرناک هستند. در سال گذشته کرکلند زندگی مراقبت نوشته شده توسط تنظیم کننده برای جنس بنجل کنترل عفونت مانند عدم کارکنان تمیز کردن دست های خود را قبل از دست زدن به بیماران و اجازه می دهد یک شیوع آنفولانزای را آلوده 17 بيمار.

به طور کلی کسی با coronavirus را تصویب و آن را به دو نفر دیگر داده ها نشان می دهد. اما نه در خانه های سالمندان. وجود یک فرد آلوده می تواند منجر به قتل عام.

فدرال و مقامات بهداشتی دولت جدید از جمله وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت باید با تمرکز بر گرفتن خانه های سالمندان آماده شده است. برخی از 2.2 میلیون آمریکایی زندگی می کنند تمام وقت در این امکانات و صدها هزار نفر بیشتر برای بازتوانی پس از اینکه در بیمارستان است. این کمیته به منظور کاهش مرگ و مير عفونت, غیر انتفاعی, اعلام دستورالعمل دوشنبه در چه خانه های سالمندان باید برای جلوگیری از COVID-19.

چند کودکان تبدیل شدن به طور جدی بیمار از COVID-19. اما افراد مسن مبارزه است. و در بسیاری از خانه های پرستاری, آنها برنده هستند ،

همچنین در COVID-19 تیررس هستند مراقبت های بهداشتی کارگران و بیماران بیمارستان. هنگامی که آلوده بیمار رفت و به VacaValley بیمارستان در نزدیکی ساکرامنتو برای مراقبت در ماه فوریه سه مراقبت های بهداشتی کارگران قرارداد آن است.

پزشکان و پرستاران نیاز به آموزش استفاده از N95 ماسک عینک و محافظ دنده هنگامی که درمان موارد مشکوک. سرسام آور 41 درصد از coronavirus بیماران در ووهان چین در بیمارستان قرارداد این ویروس در بیمارستان است. در سراسر چین برخی از 3400 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شد. در حال حاضر اروپا است که تحمل فشار.

زمانی که مقامات فدرال ارزیابی نیویورک بیمارستان های شهرستان برای آمادگی شامل یک سرایت مانند سرخک یا coronavirus کمتر از سه چهارم از کارکنان مراقبت های بهداشتی قرار, لازم, دنده محافظ مانند عینک قبل از ورود به آلوده بیمار ، بیمارستان حفر شد دو بار و 39 درصد موفق حداقل یک بار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ اولیه به coronavirus بود برای محدود کردن سفر است. که خریداری ایالات متحده در زمان. در حال حاضر مقامات فدرال در حال نورد خود را همه گیر طرح نبرد. خطوط گسترده ای در حال ارائه مراقبت های پزشکی و آزمون در حال توسعه درمان و واکسن. ثانیا بسته شدن مدارس که در آن مورد نیاز (در حال حاضر در حال انجام در واشنگتن) و تشویق مردم به ماندن در خانه. ثالثا ضد عفونی فضاهای عمومی.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد قصد دارد به سطح شیب دار بالا تمیز کردن مدارس و جرم حمل و نقل و هشدار داد که ما توان تشخیص بوی سفید کننده. همه خوب است.

همچنین پورت اقتدار باید نصب بهداشت دست چوب لباسی در هر jetway و بررسی-در منطقه ما در فرودگاه. در اینجا به همین دلیل:

سرفه و عطسه اسپری ویروسی قطرات اما قطرات تنها رسیدن به شش فوت است. بیشتر قابل توجهی خطر از دست زدن به یک شی مانند یک چک در صفحه نمایش لمسی و یا نرده پس از یک فرد آلوده. این ویروس زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح سخت برای زمانی که نه روز. MIT محققان تخمین می زنند که بهبود دست پاکیزگی در فرودگاه می تواند به کاهش گسترش ویروسی توسط دو رقم است.

آنچه باید بقیه از ما انجام دهید ؟ در مورد روال ما اما پاکسازی دست ما غالبا به ویژه پس از دست زدن به دکمه های آسانسور و پله برقی دستگیره در تاکسی و در نظر گرفتن جرم حمل و نقل.

اجتناب از رفتن به اتاق اورژانس مگر اینکه آن را یک اورژانس واقعی. شما نمی خواهید به انتظار آینده به کسی ندانسته آلوده.

در نهایت نگه داشتن چشم انداز خود را. در سراسر جهان بیش از 3000 نفر شناخته شده اند و از این ویروس جدید است. مقایسه کنید که با 18,000 مرگ و میر ناشی از آنفلوآنزای معمولی در آمریکا در این فصل است.

حتی بدتر است عظیم مرگ و میر در هر سال در اینجا از مراقبت های بهداشتی عفونت با نام ما آمده ایم تا ترس مانند استاف و C. diff. بهبود پیشگیری از عفونت به جنگ ویروس جدید را نجات بسیاری از زندگی در بیمارستان ها و خانه های سالمندان, آیا COVID-19 منفجر اینجا و یا محو کردن.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im