چرا CBS درخواست بایدن در مورد ماندلا دروغ ؟

X

داستان جریان

مقالات اخیر

وجود دارد بسیار عصبانی پارس کارگردانی در برنی ساندرز اخیر دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است. اما برنی Bros نباید نگران باشید چرا که آن را هنوز هم به نظر می رسد مانند پسر خود را در راه خود را برای تامین امنیت نامزدی حزب دموکرات.

که نه تنها داستان از بحث در کارولینای جنوبی است. وجود دارد بیشتر به سیاست از پارس برای تلویزیون. گوش دادن به آنچه که شما نمی شنوید فکر می کنم از آنچه که اجتناب دنبال فضای منفی بین رقصندگان. سکوت است که به شما می گوید داستان.

مثل آن سگ است که نمی پوست در جو بایدن بر دروغ در مورد نلسون ماندلا.

و سکوت از عقل متعارف به عنوان صاحب نظران تصمیم می گیرید که دموکرات نامزد ریاست جمهوری به خیال یک “متوسط” را به عنوان اگر هر یک از آنها میانه رو هستند در یک حزب و گرایش شدید به سمت چپ. مجری رادیویی محافظه کار دن Proft است zeroed در این پدیده در رادیو ملی برنامه. او با تشبیه آن به رقابت بین بلشویکها و Mensheviks در روسیه در اوایل قرن گذشته است.

Proft یک سگ به نام هایک. و آن را نیز بارکس. اما در حال حاضر اجازه دهید در مقابله با سکوت سگ.

اولین بایدن. او ممکن است پیروزی در کارولینای جنوبی او ممکن نیست. یا راه مبارزات انتخاباتی خود در حال مرگ است. او را بد, نامزد, یک, سریال, نویس undone با اوکراین سوء استفاده و مانند برخی از, مست, در پایان بار در 4 صبح بایدن همیشه قهرمان خود داستان حماسی.

اما مرگ بایدن مبارزات و از جان گذشته pandering دروغ که بایدن بوده است گفتن آفریقایی رای دهندگان در مورد نلسون ماندلا است, آموزنده ترین.

Pandering به رای دهندگان سیاه چه سفید و دموکرات ها برای یک زندگی انجام دهید. این حزب شده است به طور کامل مصرف شده توسط هویت و شکایت سیاست است. بدون سیاه آرا وجود دارد هیچ حزب دموکرات است. و چنین pandering است شواهدی وجود دارد که سفید و دموکرات ها که بازی بازی نگه دارید و خود را وفادار ترین هسته در حوزه تحقیر.

بایدن را دروغ درباره ماندلا پیچیده شده بود در سکوت است که بحث مرحله. این بود ذکر شده توسط رقبای خود بود و با جدیت اجتناب بیچاره CBS بحث مدیران که کنترل را از دست داده. هیچ کس فکر آن را به عنوان یک سوال هر چند بایدن دروغ بوده است در معرض توسط نیویورک تایمز و دیگر سازمان های خبری.

بایدن گفت: آن را بارها و بارها در کارولینای جنوبی به عنوان سیاه و سفید نقض رای دهندگان خود را به اصطلاح فایروال و شروع به گرم شدن کره زمین به برنی ساندرز.

“در این روز از 30 سال پیش نلسون ماندلا راه می رفت خارج از زندان و وارد بحث در مورد آپارتاید” بایدن گفت: رای دهندگان در کلمبیا, S. C., on Feb. 11 در یک داستان در مورد وقت خود را به عنوان سناتور دموکرات از ایالت دلاور. “من تا به حال افتخار ملاقات با او را. من تا به حال این افتخار بزرگ را دستگیر شدن با ما U. N. سفیر در خیابان های سوتو در تلاش برای رسیدن به او را در [روبن] جزیره است.”

با ساندرز رسیدن به رای دهندگان سیاه بایدن گفته او دروغ درباره ماندلا در یک تاریخ سیاه جوایز صبحانه در لاس وگاس و حتی اضافه شدن برخی از Bidenesque embellishments.

“او انداخت اسلحه خود را در اطراف من و گفت: “من می خواهم بگویم با تشکر از شما'” بایدن گفت: هواداران است. “من گفت:,” چه هستند شما متشکرم من برای آقای رئیس جمهور؟’ او گفت: “شما سعی کردم به دیدن من. شما رو دستگیر تلاش برای دیدن من.’ “

ماندلا به نیروی رهایی بخش که به پایان رسید آفریقای جنوبی آپارتاید بود که کشور را اولین رئیس جمهور سیاه پوست و درگذشت در سال 2013.

اندرو جوان شد سفیر ایالات متحده در سازمان ملل و سفر با بایدن به آفریقای جنوبی. او در تمسخر این تصور است که اعضای کنگره دستگیر شده بود.

“نه من هرگز دستگیر و من فکر نمی کنم او یا” جوان به نقل بار عنوان کرد و گفت.

که مودب سیاسی سخنرانی برای “جو big fat liar pandering برای رای.”

رسانه ها به وضوح دوست دارد بایدن. تا چند ماه پیش او در حزب دموکرات ایجاد امید برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. سپس نانسی پلوسی را به بیمار توصیه تهمت استیضاح تئاتر معکوس, افشای بایدن و پسرش شکارچی سودآور ارتباط با سیاسی متصل, گاز طبیعی شرکت در اوکراین.

در حال حاضر بایدن کمپین sheepishly راه رفتن جو داستان در مورد بازداشت خود در آفریقای جنوبی. چه خواهد بایدن تماس خود را — یک “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز”?

و آنچه از آن دیگر سکوت سگ در بحث ؟

مشترک رسانه حکمت بیان شده توسط ابریشمی شهردار پیت Buttigieg بود که ساندرز است که بیش از حد “رادیکال” را به عنوان در مقایسه با دیگر نامزدهای دموکرات. ساندرز واسازی است که به عنوان خالص و بی معنی است. شهردار پیت می توانید ببینید که در آن رفتن و شروع به پر حرف, تلاش برای صحبت کردن بیش از مرد مسن تر است. ساندرز نمی خواهد به پایین.

“اجازه دهید ما روشن شود” ساندرز گفت. “ما فکر می کنم که مراقبت های بهداشتی برای همه, پیت است برخی از نوع رادیکال کمونیست ایده ؟ آیا ما فکر می کنیم بالا بردن حداقل دستمزد به یک دستمزد زندگی می کنند ما فکر می کنم ساختمان میلیون ها نفر از واحد های مسکن مقرون به صرفه, ما فکر می کنم افزایش مالیات بر میلیاردرهای رادیکال ایده ؟ آیا ما فکر می کنم عدالت کیفری اصلاحات رادیکال ایده ؟ آیا ما فکر می کنم مهاجرت اصلاحات رادیکال ایده ؟ حقیقت این است که پیت مردم آمریکا حمایت در دستور کار من این است که چرا من ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در تقریبا در هر نظرسنجی و است که چرا من برنده خواهد شد.”

آیا دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور در مخالفت با کسانی که ایده ها ؟ هیچ.

به همین دلیل Proft و دیگر محافظه کار روشنفکران باید در این مورد بحث شده “متوسط” دموکرات کسب و کار در زمینه روسی بلشویکها و رقبای خود را Mensheviks.

آنها هر دو در همان جهت اما Mensheviks بودند ترسو و می خواستم برای رفتن سرعت را. بلشویکها فکر آنها weaklings و می خواستم برای دریافت وجود دارد در عجله بسر می رسانید. و بنابراین آیا برنی.

این است که شکل دادن به یک فوق العاده کمپین فقط به عنوان طولانی به عنوان سگ پوست گهگاه.

(c) 2020 تریبون content AGENCY, LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im