چرا چین هیچ-جدید-عفونت ادعا دشوار است به این باور

X

داستان جریان

مقالات اخیر

چین اعلام این ماه نزدیک به یک هفته از عفونت های جدید در ووهان سخت-آمار شهرستان که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس سرچشمه گرفته بود و هر دو امید, الهام بخش — و سخت به این باور.

متخصصان پزشکی گفت سخت گیرانه مجموعه ای از سیاست های اعمال شده توسط دولت چین از جمله گسترده آزمایش جداسازی تمام افراد آلوده و کسی آنها در تماس با – آیا روش های اثبات شده برای محدود کردن سرایت. دیگر کشورهای کره جنوبی و تایوان به عنوان مثال به دنبال دوره های مشابه و آنها نیز گزارش های شیب دار کاهش عفونت های جدید هر چند نه می گوید آن را به دست هیچ محلی جدید عفونت به چین ادعا می کند.

عکس بالا: یک تصویر تلویزیون را به عنوان تخت خالی در ووهان بیمارستان. تایوان شبکه گزارش داد که یک بیمارستان شد و تحت فشار دولت مرکزی به اعتراف بيماران پس از آن می تواند گزارش هیچ مورد جدید.

“چه ما نمی دانیم این است که درجه که آنها در حال شفاف و درجه ای که آنها در حال پیگیری موجود عفونت” همین Goldmann, استاد ایمونولوژی بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

دکتر Goldmann گفت: دانشمندان چینی شده بسیار شفاف در مورد آنچه که آنها را کشف کرده ایم در مورد کوروناویروس تا کنون; آنها به اشتراک گذاشته اند اطلاعات در مورد ژنتیک و تعیین توالی ویروس و جزئیات کالبد شکافی مراقبت های بالینی و نتایج, او گفت:. آنها همچنین نرخ مرگ و میر در میان گروه های سنی مختلف.

“بنابراین من مطمئن هستم که چرا آنها را به این,” او گفت: “به خصوص از خطر موج دیگری از این خواهد بود نه در منافع خود و یا در جهت منافع خود رهبری است.”

هنوز شک و تردید در مورد چین هیچ-جدید-محلی-عفونت ادعا گسترده است از جمله حداقل با توجه به شواهد در داخل چین است. شک است که سوخت هر دو توسط چین حزب کمونیست سابقه طولانی در تبلیغ و مزایای بارز تغییر تمرکز از دولت تلاش های اولیه برای سرکوب اطلاعات در مورد کوروناویروس به آن ظاهرا با شکوه پیروزی بر بیماری فلج کننده بسیاری از نقاط جهان.

“یک تبلیغ سخنگوی کار است که به نوبه خود حقایق کثیف به تمیز روایت” Andrew J. ناتان استاد علوم سیاسی در دانشگاه کلمبیا و چین پیشرو متخصص گفت: در یک ایمیل. “چین در تلاش است به دفن خجالت از Covid-19 جلد در یک مبارک داستان از پیروزی بر ویروس.

“اما آن را احساس می کند مانند overreaching می گویند که انتقال به طور کامل متوقف شد” ناتان ادامه داد. “به نظر می رسد که پیام سیاسی است نه اپیدمیولوژیک.”

یک کوکا کولا بسته بندی مایعات جایگزین کارگر در ماسک صورت در ووهان. رسانه های دولتی در حال تلاش برای نشان دادن چین شکست coronavirus.

(شیائو Yijiu/رادیو فردا از طریق AP)

برخی از گزارش ها را رنده دور حداقل در چین افراطی ترین ادعای موفقیت است. در روز هنگامی که سلامت ملی اقتدار بود اعلام کرد که هیچ محلی جدید عفونت حساب های رسانه های اجتماعی در چین بودند در گردش, عکس از “فوری اعلامیه” قرار داده تا در مناطق مسکونی اعلام موارد جدید و هشدار مردم به ماندن در خانه.

EBC اخبار تایوان کابل شبکه خبر پخش دو جمله عکس ها مورخ 20 مارس که دو روز پس از چین گزارش شده وجود نداشت جدید محلی ووهان عفونت. یکی از این اعلامیه پس از اعلام موارد جدید را بخوانید: “آیا بیرون رفتن و یا جمع آوری شستن دست های خود, مراقب, نگه, نگه دارید و نگه دارید و در برخی بیشتر.”

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا نیز پخش تصویری از یک بیمارستان در ووهان است که در آن می گوید گرفته شده در مارس 19 و ارائه شده توسط یک محلی ووهان روزنامه نگار. این ویدیو نشان می دهد یک منطقه پذیرش شلوغ با مردم, برخی از آنها در gurneys با IV میگذرد و کارکنان مراقبت های بهداشتی در تمام دنده محافظ, سفید, لباس, ماسک صورت و عینک.

با توجه به تایوان مفسران خبرنگار بود به همراه یکی از دوستان که به دنبال مراقبت از بیمار خود اما بیمارستان در حالی که اجازه دادن به بیماران برای اقامت در این منطقه در انتظار بود و امتناع از قبول هر یک از آنها. وقتی خبرنگار پرسید دلیل یک کارگر بهداشت در بیمارستان به او گفت بیمارستان شد و تحت فشار دولت مرکزی به گزارش موارد جدید.

آتش نشانان در انجام ضد عفونی بر روی پلت فرم از ووهان ایستگاه راه آهن.

(ژائو Jun/رادیو فردا از طریق AP)

هیچ سوالی وجود دارد که پس از پکن شروع اجرای سختگیرانه قرنطینه اقدامات برای مبارزه با ویروس چینی دستگاه تبلیغاتی بوده و در دنده کامل شادباش حزب کمونیست و برترین رهبر پینگ برای کارگردانی یک پاسخ موثر به این بیماری همه گیر و ارائه خود را به عنوان یک مدل برای بقیه جهان است. پیام کلی این است که مثل همیشه وقتی اوضاع سخت حزب کمونیست و رهبران آن و تنها آنها محسوب می شود برای نجات ملی.

“نجات از سیل تلاش در سال 1998 به شیوع بیماری سارس در سال 2003 و زلزله کار امداد در سال 2008” روزانه مردم, حزب ارگان رسمی گفت: در اوایل ماه مارس به چین آغاز شد گزارش یک قطره در coronavirus عفونت “این مبارزات یکی پس از دیگری به ما آموخته است که حزب کمونیست چین است که ستون فقرات مردم و ملت است.”

در روزهای اخیر رسانه های چینی رفته اند فراتر از ستایش از رهبران این کشور به تصویر می کشد یک دنیا ممنون به چین برای رهبری آن در مبارزه با این بیماری است. این نیز بوده است ابراز خشم در رئیس جمهور تهمت برای تماس با بیماری “چینی ویروس” و آن را از وام اعتبار به بی اساس تئوری توطئه است که این ویروس در واقع نشات گرفته نه در یک بازار در ووهان اما در یک نظامی آمریکایی در جنگ جوانه آزمایشگاه.

“چین selflessly گسترش دست کمک به کشورها در سراسر جهان در مبارزه جهانی علیه Covid-19” خواندن های اخیر یک تیتر در زبان روزانه مردم آنلاین. این مقاله نشان داد تصاویر یک گروه از کارکنان مراقبت های بهداشتی در یک بیمارستان در ایتالیا به شست. یکی دیگر از های اخیر تیتر: “سیاستمداران خارجی با تشکر از چین برای حمایت در میان بیماری همه گیر.”

رگبار خوب, اخبار, تبلیغات, علاوه بر این همراه بوده است و توسط چه گروه حقوق بشر گزارشگران بدون مرز خواستار چین سرکوب بی امان در همه مستقل رسانه های خبری است که ممکن است mar رسمی روایت است. این سرکوب سرچشمه در اوایل ژانویه هنگامی که لی Wenliang دکتر که اولین گزارش از وجود این ویروس را بازداشت گرفته شده توسط محلی عمومی امنیت دفتر و فقط منتشر شد زمانی که او امضا اقرار و اعتراف به “پخش شایعات دروغ.”

دکتر لی به زودی درگذشت از بیماری که به وجود آمده را تکذیب کرد توسط چین مقامات و شهادت او مجبور مقامات به اعتراف است که آنها تا به حال رفتار نادرست در مورد او.

اما تلاش در کنترل اطلاعات ادامه داد: با این وجود. حداقل سه شهروند روزنامه نگاران که از قرار دادن فیلم ها و گزارش ها در این بازی شرایط شلوغ در ووهان بیمارستان ناپدید شده اند. در میان آنها بود Fang بن تاجر در ووهان که قادر به تصویری-ضبط خود بازداشت توسط پلیس نما به عنوان پزشکی کارگران در آپارتمان خود. نیش منتشر شد و برای مدت زمان, اما او به زودی قرار دادن یک ویدئو که در آن او به وضوح پیش بینی توانایی های خود را به عمل به عنوان یک منبع مستقل از اطلاعات در ووهان نمی خواهد آخرین طولانی است. “من می ترسم” او گفت:. “قبل از من وجود ویروس. و پشت سر من حقوقی و اداری در دستگاه دولت چین.”

شده اند وجود دارد دیگر آشکار دستگیری و یا حداقل غیر قابل توضیح ناپدید شدن از جمله این که از رن Zhiqiang ثروتمند توسعه دهنده ملک که گردش یک مقاله که در آن او با انتقاد یازدهم برای مدیریت بحران است. در اوایل این ماه با توجه به گزارشگران بدون مرز یک شماره از مجله رن وو کشیده شد از دکه های روزنامه فروشی پس از انتشار مصاحبه با برجسته ووهان, دکتر, انتقاد از دولت برای سانسور پزشکان.

در حال حاضر با چین های اخیر اخراج خبرنگاران از نیویورک تایمز واشنگتن پست و وال استریت ژورنال این کشور در تلاش برای به دست آوردن کنترل کامل از coronavirus روایت به نظر می رسد تقریبا کامل است.

چین “در میان آن شديدترين تبليغات عملیات در حافظه زندگی در تلاش برای پروژه موفقیت خود را در برخورد با ویروس” پیتر Tsang مدیر موسسه چین در دانشگاه لندن مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی گفت: هنگ کنگ جنوب چین صبح پست. “در حال حاضر وجود دارد یک ضرورت برای آمار بالا بود و در حال حاضر ما آمار که در خدمت سیاسی ضروری است.”

آنچه که این تصویر واقعی? است که این سوال آسان به پاسخ, اما, شواهد موجود به نظر می رسد برای حمایت از این نتیجه است که در حالی که هیچ-جدید-عفونت ادعا می کنند ممکن است بیشتر تبلیغات از تحت اللفظی نتیجه چین به عنوان دکتر Goldmann گفت: مسلما موفق به طور قابل توجهی کم کردن سرعت گسترش ویروس.

هنوز چند چیز هستند از دست رفته از روایت رسمی است که ممکن است مفید باشد به کشورهای دیگر به دنبال کاهش این ویروس را گسترش. از جمله این که آیا اقدامات صورت گرفته برای پیگیری کردن افراد آلوده و نیروی آنها را به کل قرنطینه می تواند تکرار در کشورهای دموکراتیک. تایوان EBC تلویزیونی شبکه یک زن و شوهر از هفته پیش پخش تصویری از یک خیابان نزاع و جدال بین ساکنان محلی و پلیس ساکنان آشکارا خشمگین آنها نتوانستند حتی برای به دست آوردن مواد غذایی و فریاد “ما رها شده است.” هیچ تصویری وجود ندارد که مرتب سازی بر اساس به احتمال زیاد نشان داده شده در تلویزیون مرکزی چین.

و پس از آن این خطر وجود دارد ذکر شده توسط دکتر Goldmann که بورس ویروس صدمه خواهد اعتبار از مقامات. اما یک مفسر در تایوان تلویزیون این باورند که اگر یک موج جدید از عفونت های دستگاه تبلیغاتی را قرار داده و سرزنش در ایالات متحده و اروپا گفت: عفونت های جدید حاصل از شکست خود به دنبال چینی ،

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>