چرا چپ و راست تقسیم می شود بیش از Coronavirus?

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اگر یک چیز وجود دارد که در آن شما می خواهم فکر می کنم چپ و راست می تواند به توافق برسند این امر می تواند پاسخ مناسب به اين coronavirus. پس از همه COVID-19 نمی تمایز بین چپ و راست: محافظه کاران و لیبرال ها هستند فقط به عنوان به احتمال زیاد به قرارداد و حتی مرگ از آن است.

در عین حال آن را شگفت انگیز است که چگونه به طور مداوم به سمت چپ و راست متفاوت است و حتی این موضوع است.

تقریبا هر قطعه نظر در نیویورک تایمز واشنگتن پست و هر جریان اصلی یعنی جناح چپ به مجله و به اشتراک گذاری دو ویژگی: حس پیشامد (میلیون ها نفر می میرند) و متعصبانه اعتقاد است که برای جلوگیری از جرم, مرگ, جهان اقتصاد باید تعطیل شود.

در ضمن تقریبا هر قطعه نظر در وال استریت ژورنال و در فقط در مورد هر سایت محافظه کار شامل کمتر پیشامد و می پرسد بیشتر سوالات در مورد اینکه آیا این درمان ممکن است بدتر از این بیماری است. به استناد برخی از نمونه:

مارس 11: بن شاپیرو منتشر شده قطعه ای با عنوان “ما نگرانی در مورد کوروناویروس ها پر از شکوفه.”

مارس 16: موسسه هوور منتشر شده یک قطعه توسط Richard A. Epstein که پایان نامه این بود: “من باور دارم که زمان وخیم مدل کاملا دست بالا گرفتن نهایی تلفات.”

مارس 16: شهرستان مجله منتشر محافظه کار متفکر ویکتور دیویس هانسون قطعه که پایان نامه این بود: “پاسخ ما می تواند ثابت کند به عنوان مضر به عنوان ویروس خود را.”

مارس 17: من ستون با عنوان “چرا این درمان ممکن است بدتر از بیماری” به نظر می رسد در بسیاری از سایت های محافظه کار.

مارس 19: سرب وال استریت ژورنال در سرمقاله بود با عنوان “بازاندیشی Coronavirus Shutdown.”

19 مارس: یک ستون با عنوان “خواهد شد هزینه های زیادی به افسردگی بیشتر از خطرات ناشی از کوروناویروس?” به نظر می رسد در Federalist وب سایت.

آوریل 24: وال استریت ژورنال منتشر شده یک ستون توسط دو دانشگاه استنفورد اساتید پزشکی با عنوان “است Coronavirus به عنوان کشنده به عنوان آنها می گویند؟”

در ضمن لیبرال و چپ ها در رسانه ها منتشر شده صدها نفر از مقالات هشدار ما از میلیون ها نفر از مرگ اگر ما تعطیل اقتصاد آمریکا.

یا مثلا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 19 که هیدروکسی کلروکین بود “نشان داده شده واقعا خوب وعده” در کمک به درمان COVID-19.

تقریبا هر جناح چپ اخبار رسانه تمسخر او را برای ساخت آن ادعا می کنند.

مارس 21: “AP واقعیت را بررسی کنید: مغلوب ساختن پیشی جستن نفس می کشد با مواد مخدر برای ویروس.”

آنها به طور ضمنی یا به صراحت سرزنش رئیس جمهور برای مرگ آریزونا مردی که مصرف یک مخزن ماهی تمیز کننده به دلیل آن شامل کلروکين فسفات (دلیل نام برای تلفن های موبایل شبیه به هیدروکسی کلروکین).

آوریل 24: CBS اخبار منتشر شده از یک داستان با عنوان “آریزونا مرد می میرد, همسر بیمار پس از مصرف مواد مخدر تبلیغ به عنوان ویروس درمان: ‘تهمت نگه داشته گفت: آن بود که اساسا تقریبا یک درمان است.'”

آوریل 24: جناح چپ سایت BuzzFeed به سادگی دروغ در مورد این داستان به منظور سرزنش رئیس جمهور: “یک مرد پس از فوت خود درمانی با یک شکل از مواد مخدر است که تهمت را به عنوان یک درمان بالقوه برای Coronavirus.”

آوریل 24: جناح چپ St. Louis Post-Dispatch همین در آن تیتر: “مرد می میرد پس از مصرف کلروکين فسفات افزودنی در مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان COVID-19 درمان است.”

آوریل 24: فرماندار دموکرات از نوادا, Steve Sisolak صدور یک فرمان که در کلمات نوادا سلامت پاسخ “ممنوع [این] تجویز و توزیع کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 تشخیص است.”

به خصوص فاحش مثال از چپ به راست تقسیم بر coronavirus پاسخ به نظر می رسد در واشنگتن پست در 27 مارس ، یکی از آن قلم مکس بوت نوشت:

“رادیو میزبان دنیس Prager bemoaned ما تمایل به فدا کردن زندگی به عنوان ما در طول جنگ جهانی دوم گفت:” این نگرش منجر به مماشات ” و ” نامردی.’ ایالات متحده از دست 418,500 مردم در جنگ جهانی دوم و … اما این امر می تواند به مراتب بدتر از دست دادن 2.2 میلیون غیر نظامی — بدترین مورد برآورد ایالات متحده تلفات اگر ما اجازه رمان coronavirus گسترش آزادانه.”

در رادیو نشان می دهد و در هفته PragerU “پای بخاری چت,” من انتقاد نیویورک وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی. اندرو کومو برای راه او در دفاع از تعطیل دولت خود را: “من می خواهم به قادر به گفتن به مردم نیویورک: من همه چیز را ما می تواند انجام دهد. … و اگر همه چیز ما موجب صرفه جویی فقط یک بار زندگی من خوشحال خواهید بود.”

آن سخت است تصور کنید یک مطلب اخلاقی پوچ کرد. هر کسی که فکر می کند عقلانی می داند آن است که ارزش محروم کردن میلیون ها نفر از مردم از درآمد خود را وادار به هزاران نفر از شرکت به بیرون رفتن از کسب و کار باعث معالجه معتادان به مرور دوباره به اعتیاد و خیلی بیشتر اقتصادی و آسیب های اجتماعی به “نجات یک زندگی است.”

به عنوان ما در حال مبارزه با “جنگ” در برابر ویروس من با استفاده از یک جنگ قیاس به نظر من. من اشاره کرد که اگر ما تا به حال مبارزه در جنگ جهانی دوم با این نگرش است که ما نمی توانیم یک زندگی از دست بدهند ما هرگز در مبارزه با نازی ها و یا ژاپنی. من بیشتر اشاره کرد که ما نمی توانیم هر سیاست اجتماعی مبتنی بر صرفه جویی در یک زندگی است. برای مثال هر زمان که ما در بالا بردن محدودیت سرعت ما می دانیم که بیش از هزاران نفر می میرند.

اما به سمت چپ رفت و آجیل. مکس بوت در واشنگتن پست است که تنها یک مثال است.

پس چرا این چپ-راست خلیج فارس?

یکی از دلایلی که من قبلا نوشته شده است که هیستری است به سمت چپ چه اکسیژن است که به زندگی بیولوژیکی است. چپ غرور خود را در حال منطقی. اما بیشتر به سمت چپ یکی می رود بیشتر احساس جابجایی دلیل.

دلیل دوم این است که نفرت از مغلوب ساختن پیشی جستن. در سمت چپ آسیب رساندن به مغلوب ساختن پیشی جستن است و مهم تر از حقیقت و مهم تر از رفاه مردم آمریکا است. اگر تهمت معتقد است هیدروکسی کلروکین ارائه می دهد امید بیایید کم ارزش کردن آن مفید است.

دلیل سوم این است که چپ می ترسند — زندگی و مرگ. ترس از زندگی است که چرا آنها در ساخت “فضای امن” در دانشگاه برای دانش آموزانی که نمی تواند رسیدگی به بازدید از بلندگو با آنها متفاوت است. و آنها از ترس از مرگ است. آنها بدون شک پیدا کردن پاتریک هنری معروف, گریه, “Give me liberty or give me مرگ!” غیر قابل درک اگر نه کاملا احمقانه است.

حتی COVID-19 آورده هیچ آتش بس در جریان جنگ های داخلی آمریکا.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de