چرا دموکرات برگزاری کمک به مردم آمریکا?

سناتور. سوزان کالینز گفت: در طبقه سنا که او “نمی تواند باور کند که پاسخ” به coronavirus بحران از حزب دموکرات “است تاخیر, تاخیر, تاخیر. هیچ حس اضطرار.”

“هرگز به من دیده می شود جمهوری خواهان و دموکرات ها موفق به گرد هم می آیند هنگامی که مواجه با یک بحران است.”

“این است که آنچه ما آمده ایم؟” کالینز گفت: انتقاد دموکرات ها بیش از این تاخیر.

“ما لازم نیست که یک روز دیگر. ما لازم نیست که یک ساعت دیگر. ما نمی باید یک دقیقه به تاخیر اقدام است.”

SEN. سوزان کالینز: آقای رئیس جمهور ما در میان یک بحران در کشور ما یک بحران ناشی از کوروناویروس. من نمی توانم بر این باورند که پاسخ به این بحران همانطور که ما حرکت به آدرس عواقب اقتصادی که آنقدر شدید برای مردم این کشور که پاسخ از دوستان ما در طرف دیگر راهرو است “تاخیر, تاخیر, تاخیر بیاندازد.” هیچ حس فوریت. هیچ عجله.

من به شما بگویم آقای رئیس جمهور, من تا به حال افتخار به خدمت در این بدن برای بسیاری از سال است. هرگز من را دیده اند جمهوری خواهان و دموکرات ها موفق به گرد هم می آیند هنگامی که مواجه با یک بحران است. ما پس از 9/11. ما را با بحران مالی در سال 2008. در اینجا ما در مواجهه با دشمن است که نامرئی است اما به همان اندازه ویرانگر به سلامت مردم ما و به سلامت اقتصاد ما. و در عین حال باور نکردنی دموکراتیک رهبر اعتراض به من حتی قادر به صحبت بود ، این است که آنچه ما آمده ایم ؟

دموکراتیک رهبر اعتراض به ما برگزاری در 9:00 صبح امروز به طوری که ما می تواند شروع کار به صورت جدی. این است که آنچه ما آمده ایم ؟ ما در حال کار بر روی دو حزبی اساس از طریق نیروی کار با هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ساخت بسیار خوب پیشرفت و کنار هم قرار دادن یک بسته جامع سوم بسته است که ما باید با آن برخورد. این یکی به آدرس و جلوگیری از ویرانی اقتصادی است که ناشی از این ویروس است.

ما لازم نیست که یک روز دیگر. ما لازم نیست که یک ساعت دیگر. ما نمی باید یک دقیقه به تاخیر اقدام است.

من صحبت با کسب و کار بیش از همه دولت های کوچک, مامان و پاپ کسب و کار مثل یک کسی که شام میخورد نسل سوم شام که توسط Simonas خانواده در Lewiston, Maine. برای اولین بار آنها را مجبور به بستن درهای خود را. به عنوان لیندا Simonas به من گفت از طریق اشک دیروز ما — این اولین بار است که تا کنون ما بیکار شده اند. پسر ما بیکار است. دوستان ما که کار کرده اند و با ما در این رستوران برای سال بیکار هستند.

و ما بسیار طرح خوب است که ما کار کرده اند و در راه هر دو حزب مارکو روبیو و من در طرف بن کاردین و جین شاهین در ایمان خوب در سمت دموکراتیک است که کمک خواهد کرد که این کسب و کارهای کوچک و نگه داشتن کارکنان خود را پرداخت می شود.

نگه داشتن کارکنان خود را گرفتن حقوق. چگونه می تواند که احتمالا بحث برانگیز است ؟ چگونه می توان هر یک از ما می خواهم برای دیدن میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن حقوق خود را سلامت خود را بیمه سهم خود را برای بازنشستگی خود برنامه ؟ ما یک بسته است که بخشی از این گسترده تر شد. به عنوان رهبر اکثریت با اشاره فقط دیروز تا به حال ما با استناد cloture که پایان روند. وجود دارد هنوز هم می توانست 30 ساعت برای ما به اصلاح این بسته. و نگه داشتن در ذهن هر یک از این نیروهای وظیفه بوده است و هر دو حزب. آیا ما در همه چیز موافق? البته که نه.

اما مطمئنا مطمئنا در این زمان بحران شدید برای کشور ما زمانی که مردم در حال گرفتن بیمار زمانی که مردم در حال مرگ هستند از coronavirus زمانی که ما رو به نرخ بیکاری است که می تواند به عنوان بالا به عنوان 20 درصد به گفته وزیر خزانه داری مطمئنا ما باید قادر به کنار هم و کار به سرعت برای پاسخ به نیازهای مردم آمریکا است. آقای رئیس جمهور من نمی توانم باور اعتراض به اقدام به این بسته است. این بسته کامل است ؟ اما این که چرا مذاکرات هنوز در جریان است. اما ما نمی خواهید به سرعت عمل برای ارائه کمک به کارگران آمریکایی?

این شرم آور است. ما را هم ندارد. زمان در کنار ما نیست. بیایید این کار انجام می شود برای مردم آمریکا است.

دموکراتیک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز در پاسخ گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>