که قهرمانان قضایی نامزد از جزایر ویرجین پورتوریکو است ؟

سناتور بازی های بسیار مهم مشاوره ای و نقش مهمی در دفاع از دادگاه فدرال نامزد از کشورهای خود را, اما آنچه در مورد نامزد که هیچ سناتور?

روز سه شنبه مجلس سنا رای 97-0 به تایید Robert A. Molloy به عنوان قاضی دادگاه منطقه جزایر ویرجین و 96-0 به تایید سیلویا کررنو-Coll به عنوان قاضی برای منطقه پورتوریکو. هر دو ارضی دادگاه قرار ملاقات با 10 سال نظر.

هر دو Molloy و کررنو-Coll توصيه شده بود nonvoting مجلس نمایندگان به نمایندگی از سرزمین های که در آن آنها را بشنود فدرال موارد است.

این تغییر از این رسمی تر روند در سنای آمریکا که در آن سناتورها به طور معمول کار با کاخ سفید در یک لیست از نامزدها برای فدرال نیمکت و قوه قضائیه کمیته افتخارات به اصطلاح آبی لغزش روند. این روند می دهد سناتور قابلیت تایید و یا مخالفت با رئيس جمهور در دادگاه, نامزدهای خود را در خانه متحده — حداقل برای نامزد در دادگاه منطقه سطح. (آبی لغزش روند دادگاه مدار نامزد شده است محدود در سال های اخیر توسط قوه قضائیه رئیس Charles E. Grassley و لیندزی گراهام هر دو خواهان.)

اما آنچه در مورد منطقه و مدار دادگاه رییس جمهوری آمریکا به سرزمین های که لازم نیست سناتورها در واشنگتن ؟ چه نوع صدای فراموش مکان هایی مانند پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده را که بر روی فدرال نیمکت در جوامع خود را?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im