این امر می تواند عاقلانه برای کسانی که در حال حاضر به دنبال در آینده استفان خیابان راه رفتن به عنوان یک فضای عمومی در نظر گرفتن انعطاف پذیری خیابان, مفهوم, می گوید: ریچارد سفید. آذین غفاری / Postmedia

در سفر اخیر خود به لندن, Ont., من برای یادگیری برج های مسکونی در حال حاضر تحت ساخت و ساز و چندین نفر دیگر در مراحل مختلف برنامه ریزی در لندن مرکز شهر. یک نشانه مطمئن است که زندگی شهری در حال افزایش است که در شهر! در واقع دو-برج پیشنهاد برای کمدن تراس سایت تماس برای یکی از برج ها به 40 طبقه است که آن را به بلندترین برج در غرب انتاریو تورنتو.

که منجر به تعجب: این نمایشگاه به مقایسه زندگی شهری در لندن با کلگری? پس از همه, لندن کانادا 11 بزرگترین شهر با مترو جمعیت 494,069 (آمار کانادا 2016 سرشماری) در حالی که کلگری با 1,392,609 مردم نگه مکان چهارم است.

کمی تحقیق و برخی از flaneuring لندن مرکز شهر به من نشان داد این دو شهر به اشتراک گذاری برخی از جالب توجه و قابل مقایسه توسعه شهری ،

شباهت

اول هر دو downtowns قرار دارد در محل تلاقی دو رودخانه. در مورد لندن است و شمال و جنوب شاخه از رودخانه تیمز; در کلگری آن است که در تعظیم و آرنج رودخانه. هر دو شهرستانها نیز باید ترکیبی از تاریخی و معماری مدرن است که شامل کلیساهای تاریخی و همچنین به عنوان عمده موزه گالری هنر تئاتر و فضاهای.

هر دو قابل توجهی پارک نه تنها در امتداد لبه رودخانه اما پراکنده در مراکز شهر. لندن ویکتوریا پارک با آن Kiwanis یادبود Bandshell و skatepark عناصر از کلگری پرنس جزیره رایلی پارک و شاو پارک هزاره. در مرکز شهر لندن به Budweiser باغ چند منظوره رویداد مرکز هاکی کنسرت و تئاتر — فکر می کنم نسخه کوچکتر از کلگری Saddledome.

و همچنین در لندن غربی نمایشگاه منطقه شامل یک 160,000 فوت مربع agriplex, 160,000 فوت مربع مرکز ورزشی و یک آخر هفته کشاورزان’ بازار — فکر می کنم رم پارک. لندن Labatt پارک جهان قدیمی ترین ورزشگاه بیس بال (5,200 کرسی) قدمت آن به سال 1877. کلگری معادل شده اند Mewata ورزشگاه که باز در سال 1909 بود اما جای شاو پارک هزاره در سال 1999 و یا شاید بوفالو ورزشگاه بیس بال در یو کلر.

هر دو شهرستانها باید قوی دفتر مرکزی شرکت فرهنگ است. لندن به شرکت های بزرگ مانند لندن, بیمه عمر, GoodLife, تناسب اندام, Libro گروه مالی و 3M (کانادا دفتر مرکزی). همچنین امپریالیستی نفت و کانادا اعتماد بودند برای اولین بار در لندن تاسیس. کلگری سر دفتر فرهنگ سازمانی است که حول صنعت نفت و گاز. و در حالی که لندن ندارد آسمان خراش های بلند آن دارای چندین شیشه ای مدرن ساختمان های اداری از جمله لندن, محل, بلندترین ساختمان شهر در 24 طبقه.

لندن ریچموند ردیف زیادی مانند کلگری 17th, خیابان S.W. با آن مخلوط از مغازه ها و رستوران ها و کافه ها و Dundas Street با ساختمان های تاریخی آن است برخی از تشابه با استفان خیابان.

نوسازی شهری

از خرید منظر لندن هیچ ربطی به بازی کلگری هسته خلیج هادسون است و Holt Renfrew پیچیده است. در 1986 در حال حاضر از بین رفته Campeau Corp. تبدیل 1960s, Wellington مربع به ایرانیان در لندن — یک میلیون فوت مربع خرده فروشی مرکز توسط لنگر خلیج و ایتون با 200 مستاجرین دیگر از جمله هری روزن, Eddie Bauer و شکاف. کلگری معادل در زمان شده اند که چهار بلوک از استفان خیابان از خلیج به ما ایتون فروشگاه با TD مربع و Eaton Centre.

اما در سال 2001 تنها 20 فروشگاه های باقی مانده در ایرانیان لندن و توسعه اصلی صورت گرفت — غربی دانشگاه اجاره یک بلوک بزرگ از فضا برای ادامه تحصیل و GoodLife Fitness اجاره 70,000 متر مربع در زیرزمین. سپس 180,000 فوت مربع خلیج هادسون است فضا تبدیل شد به یک جدید لندن مرکز کتابخانه و به دنبال آن Fanshawe کالج اجاره فضا برای خود هنر تئاتر برنامه و سیتی کارت کانادا تبدیل 114,000 فوت مربع از فضای خرده فروشی به دفاتر. در سال 2009 ایرانیان بود rebranded به عنوان سیتی پلازا پس از آن گل سرسبد مستاجر. در طول چند سال گذشته بیمه و شرکت های فن آوری شروع به حرکت به داخل ساختمان و همچنین دفاتر میدلسکس لندن واحد بهداشت.

در همان زمان کلگری TD مربع و Eaton Centre — در حالی که نه به عنوان وخیم شکل که ایرانیان در لندن بودند قطعا به دنبال خسته. اما در کلگری مورد صاحب 20 ویک سوار بر یک مگا $150 میلیون سه سال نوسازی دو خرده فروشی مراکز که شامل ارتباط دو خرده فروشی مراکز با 656 فوت, 85-پا گسترده ای دیدنی و جذاب سقف شیشه ای ایجاد یک دهلیز فضا است که در حال حاضر “مرکز یخ” برای کلگری 20 کیلومتر داخل راهرو سیستم.

با توجه کلگری تقاضا از مرکز شهر فضای اداری وجود دارد شاید یک درس آموخته از لندن در مورد چگونه به repurpose ساختمان های شهری. در حالی که ما باید از دست این فرصت را به تبدیل یک ساختمان اداری به جدید کتابخانه مرکزی وجود دارد می تواند فرصت هایی را برای استفاده از برخی از بیش از حد در مرکز شهر فضای اداری جدید متوسطه مدارس. شاید ما می تواند جذب یک زن و شوهر از عمده مدارس بین المللی برای راه اندازی یک ماهواره پردیس مرکز شهر. یا آنچه در مورد جابجایی آلبرتا دانشگاه هنر (که قبلا ACAD) به مرکز شهر, چیزی که از آن صحبت شده است برای چندین دهه ؟ نباید دانشگاه کلگری مدرسه کسب و کار مرکز شهر بود?

در شیکاگو بیش از 30 متوسطه مدارس واقع در منطقه شناخته شده به عنوان “حلقه U.” مونترال دارای شش دانشگاه ها و کالج ها 12 در هشت کیلومتر و شعاع آن در مرکز شهر در مجموع تقریبا 250,000 دانش آموزان و نقش اصلی را در ایجاد این شهر را شهری انرژی و زنده دلی.

آن زمان برای کلگری مرکز شهر دفتر صاحبخانه به “فکر می کنم در خارج از اتاق و در داخل کلاس درس.”

پیر شرق روستای جدید در مقابل شرق ایجاد کرد

من بیش از حد شگفت زده برای یادگیری لندن یک محله قدیمی به نام شرق ایجاد کرد. من شوکه شده بود به کشف آن به نظر می رسد بسیاری مانند ونکوور شرق Hastings با بی خانمان ها و معتادان گرفته مالکیت اصلی آن خیابان. من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر کلگری شرق روستا را تبدیل به شرق ما Hastings اگر نه برای شهر کلگری سرمایه گذاری 400 میلیون دلار در زیرساخت ها و امکانات رفاهی برای جذب نزدیک به 3 میلیارد دلار در بخش خصوصی توسعه در شرق ما ایجاد کرد.

لندن تایید در جامعه بهبود طرح از 20 سال پیش که دیده می شود برخی از پیشرفت های عمده ای مانند تحول از Kellogg عامل به یک مرکز تفریحی که شامل شمال امریکا بزرگترین داخل طناب و البته ایجاد یک internazionale hub. و در حالی که خیابان اصلی است و خسته و کثیف چند کسب و کار جدید را باز کرده اند تا اخیرا که امیدوارم این آغاز یک رنسانس.

صحبت از سقوط در زمان های سخت در لندن Dundas خیابان در مرکز شهر است که در حال حاضر اندود شده با دو و سه طبقه ساختمان است قبل عمده تبدیل خواهد شد که آن را به “Dundas محل فلکس خیابان.” چشم انداز است که به تبدیل خیابان به یک فضای انعطاف پذیر که در آن پیاده دوچرخه سواران و رانندگان می توانند همکاری وجود داشته باشد به صورت روزمره و در عین حال به راحتی می توانید بسته به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه برای ایجاد یک بلوک خطی پلازا برای میزبانی سرگرمی و رویدادهای فرهنگی. هزینه: $16 میلیون.

این امر می تواند عاقلانه برای کسانی که در حال حاضر به دنبال در آینده استفان خیابان راه رفتن به عنوان یک فضای عمومی در نظر گرفتن انعطاف پذیری خیابان مفهوم است.

آخرین کلمه

در حالی که هیچ دو شهر به طور یکسان هستند و هر شهر و هر محله است که در مرحله مختلف در تکامل آن وجود دارد همیشه درس آموخته می شود از دیگر شهرهای مهم نیست که چقدر کوچک یا بزرگ هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im