کاخ سفید ‘مطالعه’ گزینه برای دور دوم چک تخفیف

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این ماه که او نعمت دور دیگری از پرداخت های مستقیم هر چند او مشخص نیست یک شکل است. “ما به خوبی می تواند انجام دور دوم با لينک مستقيم. من فراموش مستقیم,” او گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در مارس 6.

حدود 2 تریلیون دلار بسته کمک های تصویب شده در ماه گذشته شامل آنچه که وزارت خزانه داری تماس “اقتصادی” پرداخت های 1200 $برای افراد ساخت کمتر از 75000 دلار در درآمد ناخالص تنظیم. زوج دریافت $2,400 اگر آنها ساخته شده کمتر از $150,000 با 500 $اضافی در هر کودک است. مجموع پرداخت ها شروع به فاز بالاتر از کسانی که درآمد آستانه.

IRS گفت: همانطور که از آوریل 17, 89.5 میلیون پرداخت صادر شده بود و در مجموع $160.4 میلیارد دلار است. آژانس انتظار دارد تا از ارسال بیش از 150 میلیون پرداخت کلی که مشترک کمیته مالیات برآورد خواهد شد و در نهایت هزینه $293.4 میلیارد دلار است.

طول اولیه چانه زنی بیش از آنچه شد عظیم 2 تریلیون دلار کمک لایحه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تن به تن این ایده از دو دور مبهوت پرداخت شش ماه از هم جدا. اما مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها در نهایت حل و فصل در یک پرداخت اولیه با امکان دیگری برای دور بعد اگر شرایط اقتصادی ادامه داد: به بدتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im