کاخ سفید آمادگی برای pandemic تهدید شود در چهار پستهای

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون آمده است در زیر قابل انتقاد خود را برای سال 2018 تصمیم به انحلال این بیماری همه گیر آمادگی ریاست در شورای امنیت ملی تشکیل شد با اوباما در کاخ سفید پس از 2014 در غرب آفریقا شیوع بیماری “ابولا”. اما کمتر شناخته شده این است که هم اوباما و جورج دبلیو بوش دولت منحل اولیه خود را در پستهای مشابه شورای امنیت ملی وظیفه نیروهای تاسیس مربوطه پیشینیان تنها به عجله به دوباره آنها را هنگامی که مواجه با جدی تهدید بیولوژیکی.

“این است که یک یا دو گرایش مردم” گفت: بازنشسته عقب Adm. Kenneth برنارد که در خدمت به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور برای امنیت و سلامت در طول کلینتون و جورج دبلیو بوش دولت. او دوست دارد به اشاره است که آبله کشته شدن بیشتر مردم در قرن 20 بیش از همه از جنگ که قرن ترکیب شده است. “این است که کل سیستم است که ترجیح می دهند برای دیدن امنیت ملی را شامل نمی شود سلامت عمومی است.”

برنارد که خدمت در وزارت دفاع را تهدید کاهش کمیته مشورتی است سوزاننده در توضیحات خود را از تعصبات است که او می گوید: شکل دادن به فکر امنیت ملی بوروکراسی دولت در حمایت از تمرکز ممکن است در جنگ با روسیه و چین و ایران و کره شمالی. بیشتر محتمل تهدید مانند عمده شیوع بیماری که هزینه های هزاران نفر از آمریکایی زندگی غالبا از مطالعه خارج شدند.

“امنیت بخش است و نه مشتاق در مورد اینکه گفته شده است که موضوعاتی از قبیل بیماری های همه گیر — در مورد که آنها تا به حال حداقل آموزش در کندی مدرسه جورج تاون دانشکده خدمات خارجی دانشگاه شیکاگو قانون مدرسه نظامی جنگ کالج ها یا FBI آکادمی — باید در نظر گرفته شود جبهه سوز’ مشکلات امنیتی” برنارد نوشت: در سال 2013 مقاله برای مجله “امنیت زیستی و بیوتروریسم.”

“ایالات متحده آمریکا نزدیک به 1 تریلیون دلار در هر سال در دفاع ملی” نوشت: ایالت کانکتیکات کریستوفر S. Murphy — که نشسته در روابط خارجی و بهداشت و درمان آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در سیاست خارجی op-ed در این هفته. “چه نقطه از این سخاوتمندانه اگر یک ویروس گسترش می تواند از یک استانی شهرستان در چین به ایالات متحده در یک ماده از هفته مصرف کردن کل اقتصاد در روند ؟ چرا coronavirus تا به سرعت پیرس ملی ما دفاع ؟ چگونه ما شکست و ما چگونه می توانیم بهتر انجام بعدی؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>