کاخ سفید بودجه خواهد بریده بریده داخلی برنامه های کمک های خارجی

کاخ سفید نمی بیند و نیاز به اورژانس تکمیلی هزینه های لایحه برای شیوع کروناویروس و یا برای افزایش حضور نظامی در خاورمیانه در این زمان دولت رسمی گفت.

مشابه به سال گذشته بودجه این طرح را قطع برنامه های غیردفاعی اختیاری هزینه های قانونی زیر کلاه شروع با برش منظم تخصیص بودجه برای چنین برنامه هایی توسط 5 درصد به $590 میلیارد دلار در سال مالی 2021.

اما کسانی که کاهش بگویم کامل, داستان, در سال گذشته به عنوان هزینه های معامله برای ارائه اضافی 8 میلیارد دلار در کمک های خارجی تامین مالی از طریق همان warfighting طبقه بندی پنتاگون دریافت به عنوان شناخته شده در خارج از کشور احتمالی عملیات یا OCO. که پول اضافی خواهد بود در صورت حذف در بودجهی جدید. در مجموع وزارت امور خارجه و کمک های بین المللی برنامه های خواهد بود که کاهش 21 درصد است.

دیگر بازنده شامل سازمان حفاظت محیط زیست با حدود 27 درصد کاهش و از همه چیز نامربوط به سلاح های هسته ای در وزارت انرژی است که در صورت کاهش نزدیک به 29 درصد است.

کسانی که کاهش کمک به حک کردن اتاق برای افزایش عمده ای در ناسا که با دریافت 12 درصد دست انداز در بخش کمک به تهمت قرار داده یکی دیگر از فضانورد در ماه قبل از پایان یک نظری در سومین و 13 درصد افزایش برای وزارت Veterans’ Affairs مواجه است به سرعت در حال افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی. و در حالی که دیگر برنامه های انرژی را عمیق کاهش ملی امنیت هسته ای دولت بودجه دریافت می کند 19 درصد افزایش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im