در حالی که شما خواب بودند: وجود دارد بسیاری از پارک ها. بیایید همه به همان یک

محتوای مقاله

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است شنبه شب.

یک مرد زخمی توسط تیراندازی در ریویر-des-چمن زار. این حادثه رخ داده است حدود 9 p. m. در Perras Blvd. نزدیک به 53 Ave. حداقل یک گلوله شنیده شد توسط یک شاهد عینی که به نام 911. پلیس وارد برای پیدا کردن یک مرد بر روی زمین بود که به ضرب گلوله در بدن پایین تر است. مونترال پلیس شب گذشته ندارد اطلاعات در قربانی بیماری در بیمارستان.

مونترال تاثیر اعلام کرد آنها بازگشایی مرکز خود در روز دوشنبه به صورت داوطلبانه فرد آموزش. کبک بهداشت عمومی تایید بازگشایی پس از تاثیر ارائه پروتکل به دولت در این تیم گفت. بین مرکز Nutrilait دو زمینه های چمن تا هشت بازیکن مجاز خواهد بود برای آموزش در همان زمان خود جدا ربع. MLS و باشگاه اجازه داده شد برای شروع آموزش بر مه 6, تا زمانی که برنامه های خود را مورد تایید توسط اتحادیه و دولت های محلی. با مونترال بازگشایی, 20 لیگ 26 تیم چراغ سبز به سر آموزش. دیگر تیم کانادا, تورنتو FC (11 مه) و ونکوور وایت کپس (May 12), بازگشایی در اوایل این ماه.

تمام هفت کانادا NHL تیم را آغاز کرده اند که روند استرداد و یا ارائه تخفیف به دارندگان بلیط فصل. در حالی که برنامه ریزی برای یک حذفی مسابقات در ایالات متحده در آثار این حرکت است که اذعان هاکی نمی خواهد در بازگشت به کشور برای 2019-2020 فصل است. NHL بازیکنان ارتباط هیئت اجرایی در روز شنبه تصویب یک پیشنهاد برای از سرگیری فصل با 24 تیم, کنفرانس, بر اساس حذفی فرمت در عرصه خالی.

با فایل های از رادیو فردا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de