در حالی که شما خواب بودند: بعد از Cadbury اسم حیوان دست اموز می تواند دو پا سگ

ستوان دن یکی از 10 نامزد در آمریکا مسابقه.

ستوان دن “متولد شد اما هنوز اجازه نمی دهد که او را کم کردن سرعت می گوید:” Cadbury اسم حیوان دست اموز نامزد زیستی. @lieutenant_dan_the_twc / Instagram

اتحادیه خانه مهد کودک کارگران در کبک باید رای اکثریت در حمایت از اعتصاب عمومی موثر به عنوان از آوریل 1. این Fédération des intervenantes en petite به دوران کودکی خود را du Québec (FIPEQ) به نمایندگی از حدود 10 ، 000 کارگران گفت: یکشنبه اعضای آن رای دادند 97.5 درصد در حمایت از این اعتصاب که لمس تمام مناطق استان است. “برای همه پدر و مادر که احساس آنها در حال گروگان گرفته شده, ما صمیمانه متاسفم” گفت: FIPEQ جمهور گذرد Grenon. “اگر آنها باید دیوانه کسی است که طول می کشد آنها را به گروگان وزیر, خانواده متیو لاکومب.” این اتحادیه می گوید پرداخت است نقطه اصلی مشاجره در اختلاف است.

این Mouvement کبک فرانسه راه اندازی کرده است یک طومار خواستار مفاد لایحه 101 به توان توسعه یافته به استان CEGEPs. این طومار در loi101aucegep.کبک می گوید: “عدم استفاده از بیل 101 در CEGEPs بزرگترین درب باز برای anglicization کبک” و “ثبت نام در زبان انگلیسی پیش دانشگاهی از برنامه های در مونترال در راه خود را به سبقت گرفتن از کسانی که در CEGEPs.”

25 سال است که تحت بازداشت در ارتباط با سلاح سرد در داخل مونترال شمالی آپارتمان یکشنبه شب. پلیس می گویند که قربانی یک مرد در 30s, ضربات چاقو کشته شده در طول یک استدلال در داخل یک آپارتمان در پلازا Ave. او فرار کرد و فرو ریخت و خارج ساختمان.

وجود دارد یک مسابقه به تاج جدید, Cadbury اسم حیوان دست اموز در آمریکا و 10 فینالیست شامل دو پا سگ به نام ستوان دن پس از فارست گامپ ، اوهایو pup “متولد شد اما هنوز اجازه نمی دهد که او را کم کردن سرعت می گوید:” او زیستی در شکلات ساز در سایت. دن نیست فقط شایان ستایش ویژه نیازهای نامزد در مسابقه: Eggbert گربه نمی تواند با استفاده از پاهای عقبی خود را “اما متوقف نمی شود رویای خود را از یک روز رقص در اطراف مانند یک اسم حیوان دست اموز.” در علاوه بر این به دیگر سگ ها و گربه سانان امیدوار تاپیک همستر اردک یک لاما یک مینیاتور اسب و خوک. برنده خواهد شد و به نظر می رسد در یک Cadbury عید پاک تجاری و دریافت US$5,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>