در حالی که شما خواب بودند: رئیس پلیس طول می کشد که محروم از وظایف خود را بسیار بیش از حد به معنای واقعی کلمه

لطفا هر کس نگه داشتن لباس های خود را در!

جان کنی / Montreal Gazette

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است به عنوان حبس در واقع برنده بازی است.

Kahnawake Grand رئیس جو نورتون انتقاد برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت را از دست داده و محاصره وضعیت. “او به ارمغان آورد بر روی فرش برای رویکرد خود را در (دفاع برای استفاده از نیروی مسلح و خواستار آن است که وجود یک هماهنگ تلاش بین نیروهای پلیس به مجموعه ای در حرکت یک عمل است که فاجعه بار خواهد بود,” نورتون گفت. “اگر شما فکر می کنم اوضاع بد خواهد بود که حتی بدتر است. زیرا من می دانم که در آن است که می تواند منجر به. به از دست دادن زندگی و تغییر صورت کامل از کشور است.”

Philippe Falardeau من Salinger سال راه اندازی 70 برلین. “این یک بیل بزرگ برای فیلم” کبک مدیر گفت. “این که چگونه من احساس می کنم. اما من نمی توانستم رد این لحظه. بخشی از من می خواهد آن را به بیش از, و بخشی از من است و گفت: ‘Slow down, زیرا این اتفاق نمی افتد دوباره. شما باید به درک آنچه اتفاق می افتد و تجربه آن را همراه خود بازیگران و مایل نیست که brouhaha به پایان می رسد در اینجا.”

یک رئیس پلیس راه خانه را در لباس زیر خود به اعتراض خود وزارت انحلال. ریچارد لی در حال حاضر سابق کریدن اداره پلیس رئیس گفت WPTZ که رزمناو او بازگشت او به خانه سوار و او تا به حال هیچ یدکی لباس در دفتر خود که تقریبا توضیح می دهد که آنچه اتفاق افتاده پس از یک مرد گروه لغو شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im