در حالی که شما خواب بودند: عظیم کندوی عسل برداشته شده از آپارتمان های سقف

معلوم میشود که این واحد تا به حال بسیاری از مستاجران.

یک غول کندوی عسل است که خارج از سقف یک آپارتمان در ریچموند, ویرجینیا. ویرجینیا مدیریت حیات وحش و کنترل از طریق Facebook

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده پس از ضربه برنده فصل خود را بازکن.

معترضان چپ مسالمت آمیز پس از مسدود کردن CP آهنگ های نزدیکی رووزمانت مترو ایستگاه برای چند ساعت. مونترال پلیس دریافت یک درخواست برای کمک از CP پلیس در مدت کوتاهی پس از 5 p. m. در حدود 20 معترضین مسدود کردن آهنگ. آنها نیز قرار داده شده باقی مانده مانند نارنجی و ساخت و ساز مخروط یک سطل زباله و یک میز پیک نیک در آهنگ. معترضان ترک آهنگ در شب و به طور خلاصه اعتراض در خیابان در نزدیکی مونترال گفت: یک سخنگوی پلیس کارولین Chèvrefils. با این حال تظاهرکنندگان به حال پراکنده در حدود 8 p. m. او اضافه شده است. پلیس هیچ دستگیری. CP در ضمن صادر هیچ بیانیه ای در مورد این حادثه.

به حبس منفجر دیگری منجر شود اما این بار آنها موفق به نجات بازی در وقت اضافه. مونترال در زمان 3-0 منجر Carolina Hurricanes در زنگ مرکز اما بازدید کنندگان رنده شده را در آن قبل از جف Petry به ثمر رساند 52 ثانیه به اضافه کاری به امن 4-3 برنده. در هر یک از چهار قبلی شروع می شود در خانه Canadiens از دست داده بود پس از گرفتن یک 2-0 منجر شود. در اولین شروع خود را پس از Feb. 4 چارلی لیندگرن ساخته شده 27 موجب صرفه جویی و افزایش رکورد خود را به 2-3-0.

Nuit Blanche شب گذشته بود. در اینجا یک عکس recap:

یک هشت پا بلند کندوی عسل برداشته شد از ویرجینیا آپارتمان های سقف. “این چیزی بود که بسیار بزرگه و آن را در داخل ساختمان است که بسیار غیر معمول” ویرجینیا مدیریت حیات وحش و کنترل Rich Perry گفت: شارلوت آبزرور. در Facebook این شرکت اشاره کرد که 15-20 کیلو عسل سالم بود از حدود 80-100 پوند در غول کندو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im