در حالی که شما خواب بودند: آن را هنوز هم یک آخر هفته خوب را به ماندن در داخل


محتوای مقاله

آن است که هنوز هم به نحوی آخر هفته.

یهودی بیمارستان عمومی منع همکاران زنان و زایمان پس از یک مرد آلوده با COVID-19 با حضور در تحویل. “آنچه که ما می گویند در مورد آن است که آن را بسیار تاسف آنچه در تولد بخش از یهودی بیمارستان عمومی” وزیر بهداشت گفت: Danielle McCann. “این واقعا چیزی است که باید اتفاق نمی افتد در یک بیمارستان در هر نقطه.” او اشاره کرد که “می تواند آلوده به افراد دیگر است.” در دیگر بیمارستان حضور همکاران در هنگام تحویل است هنوز هم مجاز است.

Montrealers رفتن برای یک پیاده روی در یک پارک رو افزایش حضور پلیس در روز شنبه. در بیش از حد دریاچه افسران سوال کسی رانندگی به پارکینگ در اطراف پارک, درخواست, اگر سفر ضروری بود گفت: مردم در حال دلسرد از هجوم آوردند به پارک. مونترال افسران پلیس و Sûreté du Québec باید اجازه داده شده است تا بلافاصله پس از صدور $1,000 بلیط برای افرادی که شکستن قوانین ممنوعیت محیط داخلی و فضای باز کرد. شهردار گذرد پلانت هشدارهای صادر شده در اوایل این هفته در برابر تجمع در پارک ها.

Empty seats during a flight from Singapore to Bangkok March 4, 2020, in this screenshot obtained from social media video. Samuel Horstead/via REUTERS THIS IMAGE HAS BEEN SUPPLIED BY A THIRD PARTY. MANDATORY CREDIT. NO RESALES. NO ARCHIVES.
صندلی های خالی در طول یک پرواز از سنگاپور به بانکوک در تاریخ 4 مارس سال 2020 در این تصویر به دست آمده از رسانه های اجتماعی تصویری. ساموئل Horstead/ساموئل Horstead از طریق رادیو فردا

برخی از پروازهای شرکتهای هواپیمایی هنوز هم اتفاق می افتد و آنها به طرز مرموزی خالی. هشت نفر از خطوط هوایی آمریکا Group Inc پرواز از واشنگتن ریگان ملی انجام شده تنها مسافر. “خیلی زود ما حتی اجرا از مردم برای انصراف از ایالات متحده هواپیمایی” شرکت معاون ارشد رئیس جمهور از شبکه, استراتژی Vasu رجا و گفتگو کرد.

با فایل های از رادیو فردا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de