در حالی که شما خواب بودند: اگر شما واقعا باید صبحانه انجام آن را در خانه

محتوای مقاله

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است در حالی که شما شد امیدوارم به گرفتن برخی از بقیه است.

11 سال پس از فوت در بیمارستان بستری شده با سلاح سرد زخم. او و پنج سال داشت شده بود توسط پلیس در اطراف 6:05 بعد از ظهر و حمل و نقل به یک بیمارستان در وضعیت بحرانی است. در صبح روز یکشنبه مونترال یک سخنگوی پلیس Julien Lévesque گفت: دختر جوان بود و در حال حاضر در وضعیت با ثبات است. دختران مادر, 34, توسط پلیس دستگیر شد و بستری برای خود زخم وارد به بدن او بالا. او خواهد شد در مصاحبه زمانی که وضعیت او تثبیت Lévesque گفت.

کبک تصمیم به توقف فروش کلروکين و هیدروکسی کلروکین مؤثر است بيماران مبتلا به آرتريت. “من قصد دارم برای اجرا در پنج روز” دیوید Superstein, 77 گفت: روز شنبه در یک مصاحبه تلفنی. سابق مدیر دبیرستان گفت: او احساس افزایش سختی در انگشتان دست خود را به عنوان یک نتیجه از مصرف دوزهای کوچکتر به کشش نسخه خود را. “چه اتفاق می افتد پس از آن ؟ من نمی دانم.” تقاضا برای هیدروکسی کلروکین استفاده شده است که برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید بالا بوده و در سراسر جهان در طول COVID-19 بحران یک سخنگوی کبک وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه. هیدروکسی کلروکین موجودی در عمده فروشان و تولید کنندگان اجازه نمی دهد کبک به “ملاقات عادی و تقاضا برای این محصول و در نتیجه به حداقل رساندن خطر کمبود” سخنگوی گفت.

پشتیبانی از گله ایمنی است که به دور از جهانی میان مقامات کانادا. برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت تا به حال تن به تن این ایده در حالی که آماده Quebecers برای بازگشایی تدریجی از اقتصاد است. “این یک مفهوم است که باید حمایت شود” ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: روز شنبه در اتاوا. نخست وزیر جاستین ترودو گفت: این پیام رو از طریق خود استان همتایان کسی که با او صحبت می کرد جمعه از طریق تلفنی. “هیچ کس وجود دارد که متکی بر ایمنی به عنوان یک اندازه گیری است که بخشی از این روند برای چند ماه آینده” ترودو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im