در حالی که شما خواب بودند: همه چیز را به دنبال هلو در حال حاضر

ما همه در اینجا جمع شده بودند امروز به مناسبت این بس گرامى Wi-Fi و Paraste برنده شدن در اسکار.

این یک هلویی شب برای بونگ جون-هو را انگل در مراسم اسکار.

دوشنبه مبارک!

یک ساختمان جدید برای هنرمندان در ل’Assomption خواهد بود پس از نام نخست وزیر سابق ژاک Parizeau. فرانسوا ایتالیایی, توالت و چند تن از اعضای Parizeau خانواده یکشنبه با حضور پیشگامانه مراسم است. این ساختمان دو طبقه است که انتظار می رود هزینه ای در حدود 1.5 میلیون دلار خواهد بود و در کنار درب به هکتور-Charland و تئاتر می تواند تا گنجایش یک دوجین هنرمندان. “فرهنگ روح یک نفر” ایتالیایی, توالت گفت. “آن چه ما هستند. هنرمندان ما هیجان میلیون ها نفر از Quebecers و ما افتخار در سراسر جهان است.” Parizeau را بیوه, Lisette Lapointe به نقل از یک سخنرانی شوهر مرحوم او پس داد که در آن او گفت: “هیچ چیز زیبا تر از آغاز.”

مونترال شرکت محلی قهرمان سوپر باول لوران Duvernay-Tardif. تنها چند روز پس از اشراف’ قهرمانی رژه در شهر کانزاس Duvernay-Tardif پاسخ سوالات در زبان فرانسه و انگلیسی در آبزی پیچیده در Parc Jean-Drapeau قبل از رفتن به خارج بود و مورد استقبال هزاران نفر از تشویق Montrealers. “”بسیاری از مردم به اینجا آمدند به خصوص برای او چرا که ما بسیار افتخار از او گفت:” مونترال شهردار گذرد پلانت. “او به معنی بسیار است. او یک مثال از یک مدل نقش برای جوانان و بزرگسالان است.” این مک گیل گراد را صرف دو هفته آینده تور استان به عنوان سخنگوی Héma-کبک و در دام روز مدرسه. “چه یک برکت و رحمت” Duvernay-Tardif گفت. “چگونه پر برکت و ممتاز من احساس می کنم برای دریافت این حمایت است.”

انگل برنده بزرگ بود در آخرین شب اسکار است. آن برنده بهترین فیلمنامه, بهترین کارگردان های بین المللی از ویژگی های و بهترین تصویر. در انجام این کار, کره جنوبی طنز اجتماعی شد اولین فیلم به نفع هر دو بین المللی از ویژگی های و بهترین تصویر. کارگردان و فیلمنامه Bong Joon-Ho چهار اسکار گره خورده والت دیزنی سال 1955 رکورد بیشترین جایزه در یک شب. بازیگری اسکار رفت و به عنوان انتظار می رود. خواکین فینیکس برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد برای بازی یک شکست دلقک که در می یابد شهرت از طریق خشونت در تاریکی طنز-کتاب داستان “Joker” و رنه زلوگر بود به نام بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای عملکرد خود را به عنوان یک پیری جودی گارلند در موسیقی فیلم “جودی.”

با فایل های از رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im