در اینجا امید کابوس را نیز به پایان رسید و شب گذشته.

یک اتوبوس برگ یک پورت که در آن قرنطینه الماس شاهزاده لنگر انداخت شنبه, فوریه. 15, 2020, یوکوهاما در نزدیکی توکیو. (AP Photo/Jae C. هنگ)

ما آن را ساخته ام به جمعه که باید تعداد برای چیزی.

فعالان خواست مونترال به نوبه سابق میدان اسب دوانی به یک مدل همسایگی برای افراد با درآمد پایین تر و سالمندان. این شهرستان دارای منطقه اطراف سابق مسیر مسابقه را آغاز کرده و در رایزنی برای دریافت ورودی در چگونه 75 هکتار منطقه باید توسعه یافته است. “یک شهر و اخلاقی مسئولیت به رهبری اطمینان حاصل شود که 2,500 اجتماعی واحد مسکن ساخته شده است” گفت: سوزان Fitch یک داوطلب برای پروژه Genesis. Êve تورس یک جامعه سازمان برای شرکت de développement communautaire de Côte-des-Makalu گفت: این منطقه را به خوبی توسعه یک فرصت برای ساخت یک جامعه را شامل محله است که به هر کس دسترسی به خدمات و فرصت های شغلی. در حالی که مسکن فعالان امیدوارند این شهر باعث می شود اسب دوانی یک hub برای کسانی که با درآمد پایین, کمیسیون scolaire de Montréal می خواهد مدارس به مرکز محله های جدید و, درخواست برای دو, مدارس ابتدایی و دبیرستان ساخته شود گفت: به عنوان بسیاری از 2000 دانش آموزان می تواند زندگی می کنند وجود دارد در سال های آینده.

دو روز پس از سقوط یک سسنا 150 در نزدیکی بزرگراه 30 و فرودگاه در Les Cèdres. تصادف گزارش شده در 6:45 بعد از ظهر دوشنبه و محققان با عجله به صحنه برای ارائه کمک های اضطراری. دو مرد گرفته شد به یک بیمارستان نزدیک با آسیب مهم. آنها Sûreté du Québec در روز سه شنبه گفت که این مردان بودند که هر دو در 20s خود مرده بود از صدمات خود را. کالبد شکافی انجام خواهد شد و این تصادف در دست بررسی است و با ایمنی حمل و نقل کانادا.

کانادا اجاره هواپیما برای تخلیه شهروندان در ویروس-ضربه شاهزاده خانم الماس کشتی کروز. TV Asahi گفت: این هواپیما خواهد بازگشت به کانادا در سهشنبه شب و سر به شرق کانادا air base. سفارت کانادا در توکیو بود فورا در دسترس است برای اظهار نظر. الماس شاهزاده کشتی کروز شده است تحت قرنطینه از اوایل این ماه از خروج بیش از 3000 مسافر و خدمه در سلول پس از یک مسافر تشخیص داده شد با کوروناویروس. “ما مانند نشستن اردک” مسافر برایان دویل گفت: Montreal Gazette هفته گذشته است. “نگه داشتن ما در کشتی همه با هم است که اساسا انکوبه ویروس و قرار دادن ما در معرض خطر بیشتر و نه کمتر در معرض خطر.”

با فایل های از رادیو فردا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de