در حالی که شما خواب بودند: هوایی کانادا اخراج خانواده کوچک شیوع تقلب هشدار

و یک سالمند سرگرم آشنایی صدای خود را به استان تماس برای همه 70 و بیش به ماندن در خانه.

صبح بخیر و خوش آمدید به جمعه خود قرنطینه برنامه در حالی که شما خواب بودند. شما در حال حاضر می دانیم به فاصله اجتماعی و شستن دست های خود را, اما لطفا همچنین مراقبت از سر و قلب خود را. ما نگران. در حال حاضر و سپس در اینجا برخی از داستان های ما از اواخر شب گذشته و اوایل صبح است.

هوایی کانادا تخمگذار کردن بیش از 5000 خدمه پرواز با توجه به COVID-19: یک مقام اتحادیه می گوید هوایی کانادا تخمگذار کردن بیش از 5000 خدمه پرواز به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی در کاهش مسیر و پارک هواپیما با توجه به COVID-19. وسلی Lesosky که سر به هوایی کانادا جزء کانادا اتحادیه عمومی کارکنان (CUPE) می گوید: حامل تخمگذار کردن در مورد 3,600 اصلی کارکنان و همچنین همه Air Canada روژ را 1,549 خدمه پرواز. اخراج که Lesosky می گوید اثر توسط مارس تحت تاثیر قرار حدود 60 درصد از خدمه پرواز در دو بخش. هوایی کانادا می گوید اخراج موقت و کارکنان خواهد شد بازگشت به وظیفه فعال وضعیت زمانی که هواپیمایی قادر است به سطح شیب دار تا شبکه خود را برنامه.

کوچک شیوع بیماری در حال حاضر اتفاق می افتد در برخی از مونترال خانواده: به عنوان مونترال گزارش داد که 28 مورد از COVID-19 روز پنج شنبه (121 در کبک) بهداشت عمومی مقامات تایید کوچک شیوع بیماری در برخی از خانواده ها — شوم نشانه آن است که coronavirus ممکن است در آستانه پخش یکسره در جامعه است. برای اولین بار در مونترال عمومی وزارت بهداشت حاکی است که هیچ یک از شش مورد جدید در مونترال درگیر مردم از بازگشت از سفر خارج از کشور که تا روز پنجشنبه بود که هنجار. از 28 نفر یک نفر بهبود یافتند در حالی که دو نفر دیگر هنوز در بخش مراقبت های ویژه دکتر mylène را Drouin به خبرنگاران گفت: در اواخر بعد از ظهر جلسه. “ما (خوشه) از موارد در اطراف همان مورد اعضای خانواده” Drouin توضیح داد. “بنابراین ما هنوز در شیوع یا کوچک مصالح از موارد. ما در مواردی که فرد در تماس با یک مورد دیگر و یا آنها را در یک محل که در آن ما می دانیم که وجود دارد قرار گرفتن در معرض. بنابراين در تمام موارد ما قادر به شناسایی یک منبع احتمالی.”

ضد تقلب مرکز منتشر و به روز رسانی لیست از شناخته شده کلاهبرداری: The Canadian Anti-Fraud مرکز به روز شده لیست خود را از شناخته شده COVID-19 کلاهبرداری است. این مرکز که با این نسخهها کار با Royal Canadian Mounted Police رقابت اداره و استان انتاریو با پلیس خواستار کانادایی به هوشیار به عنوان کلاهبرداران به دنبال بهره برداری از بحران است. چک کنید اینجا برای آخرین لیست از کلاهبرداری است که تشخیص داده شده اند.

در اینجا این است دلگرم کننده پیام از یک خانه محدود کبک مجری به شخص سالمند شهروندان: پس جوانتر هنرمندان خواست که جوانتر Quebecers به خود منزوی به عنوان در هر درخواست توسط مقامات امیدوار به توقف گسترش coronavirus خواننده میشل Louvain به دنبال کت و شلوار با یک درخواست به و در مورد همسر Quebecers. در اینجا او در یک ویدیو کوتاه ارسال شده توسط CAQ را Margeurite Blais درخواست les âgées به ماندن در خانه و امن است.

منابع: روزنامه رسمی مونترال کانادا مطبوعات

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگاران هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال زندگی می کنند خود را به روز رسانی به صورت مارس 20. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>