هنگامی که تبلیغات رسانه تحریم نافرجام

X

داستان جریان

مقالات اخیر

خواب غول است به دور از نام خانواده, اما سازمان کوچک تا به حال یک آستین ، تاثیر در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. پس از اینکه نگران نتیجه انتخابات 2016, خوابیده, غول تاسیس شد و توسط دو صنعت تبلیغات جانبازان مت Rivitz و ناندنی Jammi به سازماندهی تحریم محافظه کار سازمان های خبری از طریق کمپین های رسانه های اجتماعی.

هر چند این گروه به رسانه های اجتماعی زیر – 254,000 پیروان توییتر که نمی بسیاری در شرایط نسبی آن است موفق به گرفتن حداقل 20 اصلی تبلیغ را رها Tucker Carlson برنامه در فاکس نیوز و بر اساس برخی برآوردها این مسئول کاهش درآمد تبلیغ در Breitbart.com 90٪. (در بهره از افشای همسرم نویسندگان به رادیو فردا.)

اما اکنون به نظر می رسد که خواب غول’ تحریم مبارزات و دیگران مانند آن هستند و در نتیجه ناخواسته – اما قابل پیش بینی — عواقب. در عصر اینترنت تبلیغ لوکس بودن فوق العاده خاص در مورد آنچه که محتوای آنها را انتخاب کنید برای تبلیغ در. آنها این کار را با هدف قرار دادن مطالب با “کلمات کلیدی” که شناسایی اخبار و یا مطالب آنها را می خواهید تبلیغات خود را به نظر می رسد در کنار یا متناوب شناسایی محتوای آنها نمی خواهند به همراه با. و به طور فزاینده ای تبلیغ ها shying است به دور از قرار دادن در هر داستان با بحث, کلمات کلیدی, حتی زمانی که آن را به معنای اجتناب از بزرگترین اخبار روز.

“به عنوان کلمه کلیدی فهرست سیاه ‘coronavirus’ در ادامه به تلفات اخبار صنعت من تا به حال احساس غرق شدن که خواب غول (مبارزه که من co-اجرا) تا به چیزی برای انجام با آن” Jammi نوشت: در صنعت تبلیغات عضویت در خبرنامه مارک. “هنگامی که خواب غول شروع به tweeting در شرکت های درخواست از آنها برای تبلیغات خود را خاموش Breitbart ما فکر ما ساخته شده آن را بسیار روشن چرا: Breitbart یک خروجی رسانه ها ترویج تبعیض و تعصب و تبلیغ’ دلار شد و بودجه آن. آنچه که ما هرگز تصور نمی شد که برندها را خاموش ضربه بزنید در همه ‘اخبار و رویدادهای جاری’ بیش از حد.”

گذشته از “coronavirus” Jammi لیست برخی دیگر از کلمات کلیدی و عبارات تبلیغ در فهرست سیاه: تیراندازی هواپیما, سقوط, بالا بردن حداقل دستمزد مغلوب ساختن پیشی جستن, لزبین ترانس مردم و خون و قتل است. با توجه به مقاله ای در گاردین در اوایل این سال تبلیغ “blacklists بالونی در برخی موارد به عنوان بسیاری از 3000 یا 4000 در کلمات مسدود کردن تبلیغات از بسیاری از داستان های مختلف” و گسترده کلید واژه blacklists هزینه نشریات در انگلستان بیش از $210 میلیون دلار درآمد تبلیغ در سال گذشته است.

تبلیغ اجتناب از تمام موضوعات بحث برانگیز به خوبی ممکن است ویرانگر به روزنامه نگاری و صنعت بلند احاطه شده توسط مشکلات مالی. چه شگفت آور است که از بنیانگذاران خواب غول خواهد بود بنابراین clueless که او “هرگز تصور” این خواهد بود که نتیجه رسانه های تحریم.

بیش از یک سال پیش نوشتم در مورد خواب غول و به این نتیجه رسیدند که “تحریم های بد برای فرهنگ آزادی بیان اما بزرگترین مشکل ممکن است که آنها ایجاد یک پایه که در آن سیاست های شرکت ها تعریف از نظر بحث های سیاسی است.” و آن نقطه آشکار بود طولانی قبل از من ساخته است.

خواب غول’ تلاش در تبلیغ تحریم موفق بودند نه به این دلیل که شرکت های بزرگ امریکا تایید آشکارا مترقی پلیس از گفتمان خواب غول بنابراین اغلب درگیر در. (اگر آن را امن فرض کنیم boardrooms شرکت های بزرگ در حال لیبرال تر از این روز است.) بیشتر شرکت های بسیار ریسک گریز وقتی که می آید به تبلیغات یک زمینه که در آن آنها باید مقدار زیادی از گزینه. چند صد توییتهایی از خواب غول’ رسانه های اجتماعی جانبازان است که به سختی نماینده به طور گسترده به اشتراک گذاشته خشم – اما این همه از آن زمان به صورت عمده مارک های شرکت های بزرگ به جلو و تبلیغات خود را از فاکس نیوز.

اگر هر کسی باید آگاه بوده است که ایجاد یک کم تحمل جنجال برای تبلیغ کنندگان می تواند نتیجه معکوس این خواب غول. اما به نظر می رسد که Jammi تشخیص مشکل بیش از حد دیر است. “در پاسخ ad tech جهان تصمیم گرفته است که سخنرانی نفرت شد ‘بحث’,” او می نویسد. “اگر مارک نمی خواهید به در بحث محتوای آنها استدلال آنها می خواهم به بسیاری از چیزهای دیگر ، به طوری که آنها آمد تا با پاسخ: برندها باید دور ماندن از همه سخت, اخبار, اخبار منفی, breaking news — هر چیزی از راه دور ” مورد بحث است.'”

واضح بگویم این است که در جمله اول. با این استدلال که شرکت ها نباید به پول برای حمایت از سخنرانی است که در نظر شما مضر است یک چیز است. اما زمانی که Jammi برچسب نامطبوعی مطالب “بیان نفرت” او را نشان می دهد آن حق ندارد منتشر شود در وهله اول – و از جمله اغراق باعث می شود نظرات بیشتر به نظر می رسد بحث از آنها در واقع هستند. خواب غول’ هدف این بود که هرگز از بین بردن نفرت گفتار. آن را خاموش رسانه های محافظه کار مانند Breitbart و فاکس نیوز و قرار دادن آنها را از کسب و کار در دسترس نباشد.

و نه فقط آن دو است. این نیز روشن است که نه تنها محافظه کار خروجی اخبار ملاقات خواب غول’ تصویب هنگامی که آن را می آید به گفتمان قابل قبول. در پاسخ به رشد تبلیغ blacklists که خواب غول در حال حاضر frets این مسئول Jammi منتشر کرده است که در “لیست سفید” – یک صفحه گسترده از 51 رسانه ها که در آن می گوید: در حال امن برای تبلیغ در.

لیست است که عمدتا متشکل از روزنامه ها و رسانه های سازمان آشنا برای اکثر آمریکایی ها. اگر چه لیبرال نشریات مانند اطلس Vox.com و نیویورکر در لیست نه تنها محافظه کار سازمان رسانه ای باعث می شود کاهش دهد. حتی وال استریت ژورنال, بزرگترین گردش روزنامه در کشور دقیق و خبری مستقل عمل شد چپ کردن لیست سفید – احتمالا به دلیل کاغذ محافظه کار سرمقاله صفحات.

با استفاده از چنین انحصاری تاکتیک خواب غول و خود را مترقی متحدان را سهوا به شنود گذاشته باشند اینترنتی پدیده شناخته شده به عنوان “Streisand اثر” – اساسا تلاش برای سانسور در نهایت بیشتر تبلیغ فرد یا اطلاعات می شود. جمهوری خواه رای دهندگان برای دهه استدلال کرد و با برخی از شایستگی که رسانه ها و نهادهای دیگر هستند که مغرضانه در برابر آنها. چیزهایی که در حال حاضر تا قطبی که لیبرال حملات محافظه کار منابع خبری در حال حاضر عملا در خدمت به عنوان یک حمایت.

بیشتر مشکلات هر رسانههای محافظه کار مانند Breitbart و فاکس گفته اند آنها یک بخش کوچک از اخبار بازار. آنها همچنین می تواند در نظر گرفته شود در برابر عمده رسانه ها رفتار در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر – و به سختی وجود دارد تمایز روشن بیش از است که بیشتر سیاسی و غیر مسئولانه است.

نیویورکر در خواب غول’ لیست سفید هنوز گزارش آن در دیوان عدالت برت Kavanaugh بحث برانگیز فرآیند تایید شد عمیقا غیر اخلاقی. چرا Tucker Carlson شخص غیر قابل قبول برای دفاع سخت تر سیاست های مهاجرتی در حالی که Rachel Maddow که سال ها صرف تبدیل نشان می دهد او را به یک تهاتری برای هر وحشی و در حال حاضر افشا و خنثی مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه اتهام می شود چراغ سبز به ماشین لوکس مارک های صرف مقدار زیادی از پول را در او نشان می دهد ؟

محافظه کار روزنامه نگاری است و مشکلات خاص خود را دارد اما با توجه به اکثریت لیبرال رسانه ها است که اغلب آن را به عنوان مفید خارج اصلاحی به غالب رسانه روایات – و این روز رسانه ها بیشتر در معرض ابتلا به سیاسی groupthink تر از همیشه. اگر شما می خواهید یک نمایش دقیق از آنچه اتفاق می افتد در این کشور را نادیده گرفت صداهایی مانند فاکس رسانه های منتقد Howard کرتز یا وال استریت ژورنال op-ed صفحات در خطر خود را – که هر دو خواب غول احتمالا خواهم برای دیدن گرسنگی از درآمد حاصل از تبلیغات.

در عوض ما بهتر است نادیده گرفتن تقبیح و بازرسان مانند خواب غول که با اعتراف خود آنها هستند wrecking اخبار کسب و کار.

علامت همینگوی نویسنده در اسکندریه ، شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @heminator.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im