زمانی که من نیاز به انجام مجدد: جسیکا Mulroney جدید نشان می دهد واقعیت در مراسم عروسی

من ازنو که آغاز بکار در 7 بعد از ظهر یکشنبه در CTV خواهد شد و در جریان Netflix بکشد در این سال به زوج یک شانس دوم در شاد عروسی.

صحنه ای از اولین قسمت از من ازنو یک نمایش جدید با بازی سبک جسیکا Mulroney خواهد شد که در اولین یکشنبه, مارس 22 در CTV. تاد فریزر / CTV

چوب دو سر طلاست: جسیکا Mulroney گریه بسیاری در تلویزیون های جدید نشان می دهد.

یک مقدار زیادی.

و او شرط بندی است که بینندگان را بیش از حد.

فرض من ازنو که آغاز بکار در 7 بعد از ظهر یکشنبه در CTV خواهد شد و در جریان Netflix بکشد در این سال است که زوج بودند که مانع شرایط — فکر می کنم بیماری, طبیعی, فاجعه, مسائل خانواده و در یک مورد محکومیت غیر قانونی و حبس — از داشتن یک شادی روز عروسی شانس دوم در یک.

یک ازنو آن را به عنوان شد.

Mulroney بومی Montrealer که در حال حاضر تماس تورنتو, خانه, است که شناخته شده برای کار خود را به عنوان یک سبک و عروسی ، بینندگان می دانم که او به طور منظم از بخش او برای صبح بخیر امریکا و در طول روز نشان می دهد بحث CityLine. اما این اولین بار است که نشان می دهد که در آن او ستاره — و او واقعا می درخشد.

او با این نسخهها کار با طراح و طراح گل کاسپر Haydar به طراحی و برنامه ریزی مراسم عروسی است که در کانادا و ایالات متحده آمریکا و کارائیب است. لباس گل و تنظیمات همه بخشی از هر یک از 10 نیم ساعت قسمت, اما heart از من ازنو است در راه Mulroney — با همدلی و گرما — راهنماهای هر یک از زن و شوهر در یک تحول سفر است که آنها را فراتر از اتفاقاتی که خدشه دار اصلی خود را در روز عروسی از طریق به یک نوع تطهیر در سرب تا روز آنها را از خواب.

“این سفر من با آنها این است که تقریبا مانند یک سفر درمانی برای آنها” Mulroney در مصاحبه ای گفت: در این هفته. “آنها قادر به اجازه رفتن از این همه حسرت و وزن آنها حمل می کردند. من تبدیل به لحاظ احساسی درگیر در داستان های خود را و کمک به آنها را از طریق چیزی که بسیار دردناک است برای آنها را به یاد داشته باشید.

“آماده سازی دستمال کاغذی,” Mulroney هشدار داد که من کردم مجموعه به تماشای دو screeners شبکه فرستاده بود.

حق با او بود. و من گریه نکن به راحتی.

“من بسیار خوش شانس بود که هر 10 زوج آنقدر باز و صادقانه و آسیب پذیر و که آنها مورد اعتماد ما و به ما اجازه به آنها چیزی است که آنها سزاوار” گفت: Mulroney, 40. “من فکر می کنم مردم را شناسایی و با داستان های خود را و می تواند بسیار الهام گرفته شده توسط آنها.”

قسمت اول مثلا حول و علامت میا, کانکتیکات ، اولین عروسی در محل اتاق انتظار از یک زندان که در آن علامت گذاری شد زمان خدمت. میا لباس برای مراسم در یک زندان مستراح. او را سه پسر در خود — ایستاده بود و توسط علامت گذاری به عنوان برای 27 سال را صرف او پشت میله های زندان پس از اینکه به ناحق محکوم به قتل احتمالی خود را تا exoneration.

“چیزی است که وجود دارد شاد و بسیار امیدوار در مورد این تجربه” Mulroney گفت.

این روزها با جهان در چنگ COVID-19 گیر Mulroney افزود: “کمی از شادی نمی خواهد صدمه دیده است.”

جسیکا ازدواج به مجری تلویزیونی بن Mulroney, پسر ارشد نخست وزیر سابق برایان Mulroney, و زن و شوهر دوقلو پسر و یک دختر. جسیکا و Meghan Markle, در حال حاضر مگان, Duchess of Sussex, هستند, دوستان نزدیک و هر سه Mulroney کودکان بودند در حزب عروسی که Meghan ازدواج پرنس هری در سال 2018 است.

این ایده برای من انجام ازنو آمد به Mulroney زمانی که او درگیر در یک قسمت از مرلین دنیس نشان می دهد در طول روز تلویزیون نشان می دهد بحث در مورد یک زن و شوهر با داشتن یک ازنو پس از یک فاجعه عروسی دو دهه قبل است. لباس عروس مناسب نیست به درستی پذیرایی عروسی در یک سالن با سالن های متعدد — خراب شد زمانی که پلیس بودند به نام در پی تیراندازی در عروسی دیگر در همان محل و هر کس اعزام شد تا به پارکینگ. همچنین میامی هتل که در آن آنها honeymooned گرفتگی شد و آنها همه چیز را فراموش کرده.

Mulroney بود که بخشی از این تیم است که در سال 2014 راه اندازی کانادا محل Kleinfeld — عروس بوتیک معروف به عنوان محل برای زمانی طولانی در حال اجرا در تلویزیون نشان می دهد می گویند بله به لباس — کمک به عروس انتخاب لباس برای ازنو.

“من او را در یک لباس عروسی و این بود که اگر 20 سال از وزن آمد ریختن از او” Mulroney به یاد می آورد. “به خودم گفتم:” این را به نشان می دهد. وجود دارد باید بیشتر به داستان شبیه به او.’ “

تیم من ازنو “جستجو بالا و پایین برای برخی از بهترین داستان های مستحق یک ازنو,” Mulroney گفت. به عنوان یک تهیه کننده اجرایی نشان می دهد او کمک کرد محدود کردن انتخاب.

Mulroney حدود دو روز با هر یک از زن و شوهر به آنها را می دانیم و داستان خود را — و او و Haydar تا به حال بیش از حدود پنج روز برای برنامه ریزی رویداد.

“این واقعی بودند و مراسم عروسی و نه ساخته شده برای تلویزیون, عروسی,” او گفت:. “ما نمی تواند قطع گوشه و کنار. ما تا به حال به آنها یک عروسی کامل.”

واقعی, عروسی, گیلاس در, بستنی و مغز گردو Mulroney اضافه شده است.

“این نشان می دهد که واقعا در مورد داستان و نحوه ارتباط ما با این زوج و به آنها چیزی است که آنها سزاوار.”

Mulroney حضور هر یک از 10 مراسم عروسی. و بله: او گریه می کند و در همه آنها.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im