آنچه ما آموخته و یا نمی از بحران ابولا

آنچه ما آموخته است که در مورد بیماری های همه گیر جهانی و هنگامی که ما آن را یاد بگیریم ؟ کمی بیش از دو سال پیش در این پادکست صحبت ما را به رید ویلسون در مورد کتاب خود “اپیدمی: ابولا و جهانی تقلا برای جلوگیری از قاتل بعدی شیوع.” دور از downer, Wilson ملی خبرنگار در هیل نوشت: در مورد بسیاری از چیزهایی که ما از راست به جلوگیری از یک فاجعه جهانی در سال 2014 برای مقابله با این بیماری در غرب آفریقا و حاوی آن تحسین بر آمریکا در سواحل. چگونه همه چیز را تغییر دهید.

“ما اساسا همه چیز را که در “همین حالا “لیست” ویلسون می گوید: در آخرین, سیاسی, تئاتر, پادکست, که در آن ما بحث در مورد وضعیت فعلی و همچنین منعکس کننده که در مارس 21, 2018, مکالمه. “اگر آخرین شیوع مطالعه در نحوه unready جهان برای جهانی همه گیر این یکی را برای رفتن به یک مطالعه در نحوه unready ایالات متحده برای جهانی همه گیر.”

ویلسون معتقد است که دولت ایالات متحده در تغییر وضعیت نسبت به جهان است که نه تنها یک whiplash سیاسی اما “درس ما یاد نمی از ابولا در حال حاضر هزینه زندگی آمریکایی” و قدر از شکست است که تقریبا غیر قابل تصور است.

با توجه به همه گیر coronavirus همه گیر است که ما حفر کردن اولیه که پادکست (قسمت 11!) و قبل از ترجمه آن را در حال گفتگو با ویلسون. در حالی که در سال 2018 ما در مورد کتاب خود ما نیز قاب گفتگو در میان وحشت از مواد مخدر بیماری همه گیر بود که ادعا دهها هزار نفر از هر سال زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>