چه جن: زمان رسیده است که جنرال موتورز Bergevin به منفجر کردن Canadiens

با Habs مجموعه به دست برگشتی برای سومین مستقیم فصل روشن “تنظیم مجدد” کار نمی کند و این تیم نیاز به بازسازی شود.

من راه رفتن پایین خیابان شربروک در N. D. G. صبح روز دوشنبه هنگامی که رفیق فریاد زد و مرا از خودرو خود را در طرف دیگر خیابان.

“آنها باید ضربه این تیم تا,” او گفت:.

و او درست است. دوست من ضمنا یکی از کسانی که فوق العاده مثبت Montreal Canadiens طرفداران که همیشه موفق به پیدا کردن یک پوشش نقره ای و اگر او نمی تواند پیدا کردن یکی که همه شما نیاز به دانستن در مورد این شکست مطلق از یک فصل برای Habs. آنها در حال رفتن به از دست برگشتی دوباره. که آن را سه سال متوالی و چهار نفر از آخرین پنج.


Montreal Canadiens سر مربی کلود ژولین خیره در طبقه بعد از آریزونا شغالها گل پیروزی با یک دقیقه بازی در این بازی در مونترال در فوریه. 10, سال 2020 است. توماس تاتار چپ و برندان گالاگر نشستن در مقابل از او.

John Mahoney / Montreal Gazette

من می دانم که شما خسته از شنیدن این, اما من نه این رکورد شکسته — در حبس هستند. اما اجازه دهید سوئیچ طرف از این آلبوم است. وجود پتانسیل صعودی در سمت راست وجود دارد در طرف B از این آلبوم است. و دوستان من ضربه ناخن بر روی سر.

ضربه این تیم. واقعا…. سر و صدا آن را به قطعات و شروع دوباره. چه گزینه های دیگر وجود دارد ؟ چوب با وضعیت موجود و امیدوارم که در فصل آینده خواهد بود بهتر است ؟

جدی گرفتن. چه نشانه داریم که حبس خواهد بود بهتر است فصل آینده? هیچ کدام. همه ما با اطمینان می دانیم این است که شیا وبر و کری قیمت هر یک از یک سال و ما می توانید ببینید چه سنی انجام شده است به آنها. وبر بیشتر و بیشتر آسیب مستعد در حالی که قیمت در حال کار راه خود را به تبدیل شدن به یک میانه-of-the-بسته دروازه بان.

GM مارک Bergevin طرح شکست خورده است. دوباره. اولین برنامه پنج ساله شد برای برنده شدن در حال حاضر و به جای آن “از دست دادن در حال حاضر.” سپس او آمد تا با یک برنامه دوم که او به نام “تنظیم مجدد”. اساسا آن را یک بازسازی نور — شما سعی می کنید برای ساخت از طریق پیش نویس و در عین حال نگه داشتن همه قدیمی تر خود را به جانبازان. که آن نیز شکست خورده است.

به موفقیت به رقابت برای جام استنلی — شما نیاز به یک لیست استعداد و شما معمولا تنها است که با بالا میدارد. آن را در اواسط ماه فوریه و هر دانشمند می گوید این تیم است نه ساخت برگشتی.

پس چرا انجام همه چیز ممکن است به بالا-دو انتخاب در پیش نویس روز در زنگ مرکز در ژوئن ؟ Bergevin نیاز به شروع به تخلیه دارایی های شروع با جف Petry و توماس تاتار. در طول چند روز گذشته آن را روشن است که این یک فروشنده بازار با توجه به بلیک کلمن و جیسون Zucker معاملات.

مرتبط

نیوجرسی شیاطین معامله کلمن به Tampa Bay Lightning در ازای چشم انداز نولان Foote و انتخاب در دور اول این ماه ژوئن است. که یک تجارت بزرگ برای بازسازی شیاطین. هفته گذشته پیتسبورگ پنگوئن — در شکار برای جام طبق معمول داد و ستد برای Zucker (که به ثمر رساند دو بار در برابر Hab ندار جمعه) و به بازسازی مینه سوتا وحشی الکس Galchenyuk دفاع چشم انداز Calen ادیسون و انتخاب در دور اول این سال یا سال آینده.

تاتار مراتب بازیکن بهتری نسبت به کلمن یا Zucker. به عبارت دیگر Bergevin احتمالا دریافت حتی بازده بهتر از شیاطین و یا وحشی دریافت کرده است. وجود دارد همچنین می توان بهره واقعی در Petry. مردمی که نمی خواهند برای مقابله با این بازیکنان می گویند: آره اما اگر حبس تجارت تاتار و/یا Petry آنها را ندارد برگشتی در فصل آینده — و آنها هم حق با شماست. اما Canadiens احتمالا نمی خواهد برگشتی حتی با تاتار و Petry فصل آینده است.

من فکر می کنم Bergevin نیز باید کار گوشی های این هفته و در طول فصل به ببینید که اگر هر کسی مایل به انتخاب کنید تا سنگین وبر و قیمت قرارداد. از آن زمان به بازسازی.

اما من می توانم به شما اطمینان دهم هیچ کدام از این اتفاق خواهد افتاد. دانیل Melançon از TVA ورزشی گزارش روز دوشنبه که Bergevin بود در مسیر به دنور به سازمان دیده بان روز دوشنبه Colorado Avalanche/بازی رعد و برق و واضح است که هر دو این تیم ها در حال خریداران بالقوه در تجارت مهلت.

اما من متقاعد شده است که Bergevin تنها تنظیمات جزئی قبل از مهلت تجارت دوشنبه آینده. چرا ؟ چرا که او همچنان بر این باورند که امکان دارد آنها را ممکن است برگشتی در این فصل و فقط به عنوان به شدت او فکر می کند خود را تنظیم مجدد است ،

آنها نیاز به ساخت اطراف نسل بعدی ویژه نیک سوزوکی Jesperi Kotkaniemi رایان Poehling, Cayden Primeau الکساندر Romanov Cale فلوری و کول Caufield. اگر همه از آثار این جوانان ارائه خواهد شد یک تیم رقابتی در شاید سه یا چهار سال پس از تاتار, Petry وبر و قیمت نمی توان بخشی از آن اجرا حذفی.

همه حساب پنج از این در ماه ژوئن پیش نویس توانا و قوی به طوری که آن را فقط غیر منطقی نمی توان فکر کردن در مورد توقیف یکی از کسانی که بر میدارد. بهتر است, بهترین راه برای پایین رفتن در جدول رده بندی است که توسط تجارت برخی از Canadiens’ جانباز دارایی. این چیزی است که من تماس بگیرید برنده-برنده طرح است. آن را نیز حس می کند بنابراین شما می توانید شرط می بندم حبس مدیریت نمی خواهد آن را انجام دهد.

[email protected]

twitter.com/brendanshowbiz

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de