بزرگترین دلیلی که Canadiens شده اند رقیب در سال های اخیر ترور Timmins,’ وحشتناک تدوین تاریخ است.

آن را تنها چند روز اما در حال حاضر این انجمن در حال انجام دانلود آکروبات به توضیح دهید که چگونه demoting Jesperi Kotkaniemi به لاوال موشک پس از یک سال و نیم با این تیم بزرگ است و کاملا طبیعی است. چگونه KK هنوز هم بسیار شماره 1 مرکز و این از روی لئامت دادن در افراد زیر سن قانونی را تنها به او کمک کند.

و آنها در حال اضافه کردن چگونه آن را تا به چیزی برای انجام با مدیریت ضعیف شیوه در طبقه هفتم Bell Centre.

من را دریافت نمی اشتباه من در واقع فکر می کنم لاوال است که در آن Kotkaniemi باید باشد. او را نگاه می کرد کاملا از دست داده و از ماه ژانویه 2019 است و به وضوح نمی NHL آماده است. اما او هرگز. این نقطه است. ساکو Koivu درست بود. او هرگز نباید پرتاب شدن به آبهای مملو از کوسه از NHL در پاییز سال 2018 است. او باید بازی کردم یک سال دیگر در فنلاند به عنوان Koivu پیشنهاد و یا صرف که فصل را با موشک.


Montreal Canadiens’ هفتمین کلی انتخاب ناتان Beaulieu با مدیر تدارکات و بازیکن توسعه Trevor Timmins و مالک تیم جف يزد در سال 2011 NHL ورود پیش نویس در St. Paul, Minn., در ژوئن 24, 2011.

بروس بنت / GETPICS

اما حبس مدیریت افکار عمومی و آنها آورده Kotkaniemi بیش از حد به زودی به این دلیل که روابط عمومی چرخش از تابستان ’18 است که این همه در مورد جنبش جوانان و آینده ای روشن که در کمین فقط در اطراف گوشه. بنابراین آن را فقط مناسب برای آنها به نمایش گذاشتن تازه رو بچه با یک لبخند یک شخصیت بزرگ و یک گودی به خاطر بهشت است.

در حال حاضر آنها پس گرد چون احساس می کنند افکار عمومی می تواند با آنها زندگی می کنند به عقب-رکاب زدن. پس از آن یک بدبینانه حرکت می کند.

اما امروز داستان. داستان واقعی این است که چگونه Kotkaniemi ظروف سرباز یا مسافر است که تنها آخرین نمونه از دستیار مدیر کل Trevor Timmins’ کاملا متوسط تهیه پیش نویس ثبت پس از او در زمان شارژ از پیش نویس برای Canadiens 17 سال پیش. KotkaKid ممکن است تبدیل به یک مناسب و معقول NHL مرکز شاید حتی خوب شماره 1 مرکز جایی روزی. اما آن را نمی خوب نگاه کنید و بر اساس فصل گذشته-و-یک-نیم Canadiens شده خواهد بود بهتر چیدن بردی Tkachuk یا کوین هیوز.

Kotkaniemi یک علامت سوال و تا کنون نه چندان خوب. اما وجود دارد هیچ علامت سوال اطراف Timmins’ پیش نویس تاریخ است. آن بوده است توانا بد همیشه از او پیوست Habs. از خود بپرسید این است: آیا تنها پنج بازیکن در Canadiens’ فهرستی که پیش نویس توسط تیم ؟ پنج هستند Carey قیمت برندان گالاگر, Ryan Poehling ویکتور Mete و Artturi Lehkonen.

که به نام شکست به طور مداوم در پیش نویس بیش از یک دوره طولانی از زمان. Bergevin می گوید آن را در همه زمان ها و او راست: تنها راه برای واقعا ساخت است که برای انجام آن از طریق پیش نویس است. واقعیت این است Bergevin است و برای موفقیت در تجارت/چشم پوشی بازی چیدن شیا وبر Max, سلطه, پل بایرون, Jonathan Drouin و دیگران. بنابراین اگر او را به خوبی در تجارت و این تیم مجموعه ای به دست های حذفی برای چهارمین سال در پنج, پس از آن پیش نویس است.

دیگر شواهد محکم است سر کمد در لاوال. با وجود تمام جنبش جوانان بحث وجود دارد هیچ کس در لاوال برای پر کردن شکاف زمانی که صدمات ضربه CH سخت این فصل است.

نگاهی به Timmins’ پیش نویس تاریخ است. در سال 2008 برای مثال Canadiens انتخاب دنی Kristo استیو Quailer, Jason Missiaen ماکسیم Trunev پاتریک جانسون. هیچ یک از آنها تا به حال در NHL. به حبس ندارد دور اول انتخاب کنید که در آن سال به طوری که ما می تواند نگاه در سال 2009. که در آن سال کلاس شد و رهبری دور اول انتخاب لوئیس Leblanc و آن را به یک کلاسیک مدرن روز حبس پیش نویس حماسه. این پیش نویس که در سال بود در زنگ مرکز وجود دارد و هیجان زیادی در مورد چیدن یک فرانسوی زبان بچه در دور اول. و بقیه سابقه است. او سفت.

طوری بود که هر کس دیگری Timmins برداشت که در آن سال. او تا به حال برخی از بازدید در طول 17 سال گذشته به ویژه در ’07 زمانی که او Ryan مکدونا حداکثر Pacioretty و P. K. Subban. و شاید بهترین انتخاب همیشه خوراکی بود تا برندان گالاگر در شماره 147 به طور کلی در سال 2010. اما شما می دانید گفت: — حتی یک ساعت شکسته درست است دو بار در روز.

“اگر شما به دنبال برای برنده جام استنلی Timmins است که قصد ندارم به شما وجود دارد” گفت: Simon boisvert را از دست, که به طور منظم مفسر در سراغ مسائل در زبان فرانسه ورزش ایستگاه 91.9 FM. “هر بهانه ای آنها می آیند تا با آن روشن پس از 17 سال است که او است رفتن به شما را به یک تیم است که رقابت برای جام استنلی.”

به حبس’ spin-meisters همیشه در مورد چشم انداز آینده در پایین این خط لوله است. آن Kotkaniemi و سپس آن را Poehling و در حال حاضر که هر دو در حال متزلزل آنها در حال صحبت کردن تا کول Caufield و الکساندر رومانوف. و شاید آنها را از تابه خارج اما شاید آنها نمی.

به عنوان قیمت معروف قرار داده و آن را تابستان گذشته در نقل قول از سال: “ما باید یک آینده بزرگ با چشم انداز ما. … بنابراین آن را خوب به عمق در سیستم شما اما برای من شخصا روی یخ, این نوع بی ربط تا زمانی که من دیدن کسی در صف شما می دانید؟”

Timmins نشان نداده ما بازیکنان برای 17 سال گذشته و این بزرگترین دلیل Canadiens هرگز در جام بحث در این دوره است.

bkelly@montrealgazette.com

twitter.com/brendanshowbiz

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im