چه جن: انتظار نداریم که Canadiens جنرال موتورز به کشیدن ماشه در تالار معاملات

اگر مارک Bergevin یک طرح ما آن را در عمل ببینید قبل از مهلت تجارت. اما من پیش بینی او هیچ چیز انجام خواهد شد.

تا پایان روز دوشنبه, ما باید یک ایده خوب اگر مارک Bergevin در واقع یک طرح.

من بی باک پیش بینی Canadiens مدیر کل انجام نمی بسیار مهم قبل از لیگ ملی هاکی مهلت تجارت در 3 p. m. دوشنبه و خواهد شد که بیشتر اثبات — اگر شما واقعا به آن نیاز دارید — است که هشت سال تصدی خود در حال اجرا حبس او به سادگی هیچ طرح جامع.

روز دوشنبه من مشخص شده آنچه که من فکر می کنم که استراتژی باید: Bergevin باید تخلیه مسن دارایی اگر قیمت مناسب است. این یک contrarian نظر. این یکی به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری دیگر از هاکی کاتبان.


Montreal Canadiens’ ایلیا Kovalchuk تلاش می کند به فشار گذشته Anaheim Ducks’ کارتر Rowney در مونترال در فوریه. 6, 2020.

John Mahoney / Montreal Gazette

آنها را از دست برگشتی در سال جاری برای سومین فصل متوالی و برای چهارمین بار در پنج سال. اگر هیچ چیز رادیکال اتفاق می افتد به این فهرست قبل از فصل آینده وجود دارد هر نشانه ای که آنها نمی خواهد در برگشتی در سال آینده هر دو. و حتی اگر آنها مخفیانه به پست های نجومی در سال آینده و یا به طوری که آنها می تواند دودی در تمام احتمال, در دور اول. البته هر چیزی امکان پذیر است اما این تیم نمی خواهد رقیب برای بیشتر از هر چیزی برای یک یا دو سال.

به عبارت دیگر این همه در مورد آینده و نه حال حاضر پس Bergevin باید مدیریت درآمده است. اما آن نبوده است, اتفاق می افتد و متاسفانه من باور دارم که خواهد شد یک بار دیگر در چند روز آینده. Bergevin است بداهه به عنوان معمول است.

این هفته Bergevin معامله N. D. G. قهرمان مارکو Scandella به St. Louis Blues در بازگشت برای دور دوم انتخاب کنید و مشروط چهارم-طفیلی در 2021. که یک معامله خوب برای مونترال با توجه به این که برگ تنها به یک چهارم-دور انتخاب به دام سابق Canadien Sergio Momesso برادرزاده از بوفالو. این هفته Scandella معامله نشان می دهد که Bergevin داده است تا در ساخت پلی آف این فصل است و در حال بارگذاری بر میدارد برای آینده است. این تقریبا برای تلفن های موبایل مانند یک طرح.

سپس TSN را دارن Dreger که به ندرت اشتباه توییتی برای گفتن حبس مدیریت در گفتگو با ایلیا Kovalchuk اردوگاه به امضای تمدید قرارداد به ارزش حدود US$3.5 میلیون پاداش بالقوه مصرف آن به 5 میلیون دلار در هر فصل.

است که صدا مانند یک طرح. که برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به آنچه ما در زندگی با هشت سال آن را Bergevin ساخت آن را به عنوان او می رود. آن را می سازد هیچ حس به ثبت نام Kovalchuk قطعا نه برای هر چیزی بیش از حداقل دستمزد.

پس از به ثمر رساند در OT برابر افرا برگها Kovalchuk رفته شش راست بازی بدون نیاز به ثبت نام یک نقطه. حتی اگر او در انجام بهتر GM تمرکز باید بر روی موج بعدی قدیمی نیست موج.

آنها می گویند همه چیز در مورد ساختمان از طریق پیش نویس و جوانان در عین حال سر مربی کلود ژولین را دوست دارد journeymen بازیکنان مانند نیک عموزاده اردن سعادت و مقابله تامپسون و با خوشحالی بدحجابی بچه ها به طور منظم تا کنون که بدون ذکر کلمه در مورد جانبازان.

با استثنا از نیک سوزوکی بچه ها تمام شده است لگد کردن تیم بزرگ و در حال بازی برای لاوال موشک. مورد Jesperi Kotkaniemi است شکاف بین گفتمان عمومی در مورد ساخت و ساز در اطراف جوانان و واقعیت با استفاده از این جانبازان را امتحان کنید برگشتی.

KK بود نازل لاوال یک سال و نیم به NHL حرفه ای نیست خود را برای کمک به توسعه اما به دلیل Bergevin و Julien که در آن نقطه فکر عموزاده سعادت دیل Weise و تامپسون بهتر بود شرط برای دریافت آنها را به پلی آف از Kotkaniemi.

در عین حال آنها در حال رفتن به پلی آف و در هر تصمیم گیری باید بخشی از یک استراتژی است. یک تجارت می باشد اگر آن را به ارمغان می آورد این تیم جایی. تجارت میخائیل Sergachev برای Jonathan Drouin کمک نمی کند این تیم به دلیل Drouin کمک کنید تیم ،

در واقع یک تجارت هوشمند کمک خواهد کرد که این تیم است که در حال حاضر یک شایعه: حمل و نقل Drouin به کلرادو به بازی در کنار قدیمی خود پال ناتان MacKinnon در بازگشت برای یک چشم انداز. اما Bergevin را انجام خواهد داد که به دلیل P. R. اپتیک معاملات این بازیکن که قرار بود ما فرانسوی زبان ،

و او باید تجارت توماس تاتار اگر او می تواند یک دور اول انتخاب کنید و معادل نولان Foote است که قابل مقایسه با بازگشت New Jersey Devils دریافت در بازگشت برای بلیک کلمن است که به عنوان یک دارایی به عنوان ماهی تن. که گویا چیزی برای انجام اما من به شما تضمین Bergevin نمی خواهد آن را انجام دهد.

برنامه ریزی منطقی نیز دیده می شود Canadiens زمین یک نسخه پشتیبان قابل اعتماد دروازه بان در تابستان گذشته پس Carey قیمت نمی خواهد که برای شروع هر بازی پایین کشش. اما این مدیریت گروه انجام نمی دهد برنامه ریزی منطقی.

bkelly@postmedia.com

twitter.com/brendanshowbiz

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر