آنچه که داده ها به ما بگویید که در مورد استیضاح به عنوان ویروس حواس پرتی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

میچ مک کانل پیشنهاد این هفته که دولت ایالات متحده با تاخیر پاسخ به coronavirus همه گیر می تواند ترسیم در بخشی از حواس او را پرت از روند استیضاح در اوایل هفته از این سال است. بررسی دقیق تر نشان می دهد 2020 ریاست جمهوری به جای استیضاح ممکن است مسئول برای “انحراف” کاخ سفید توجه از دم همه گیر.

جدول زیر نشان می دهد که ترکیب درصد اعتبار در سراسر CNN و MSNBC و فاکس نیوز که ذکر یا coronavirus استیضاح و یا هر یک از 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از Jan. 1, 2020 از طریق در حال حاضر با استفاده از داده های پردازش شده توسط GDELT پروژه از اینترنت بایگانی اخبار تلویزیون بایگانی. (برای بزرگنمایی کلیک کنید.)

سال باز با قابل پوشش هر دو استیضاح و انتخابات ریاست جمهوری در عین حال این افزایش از سال 2020 پوشش اطراف شروع Feb. 1 – فقط پیش از آیووا قفقاز – که مصادف با اشاره استیضاح انداختن به نزدیک به صفر را نشان می دهد یک رابطه علت و معلولی. (رئیس جمهور بود و تبرئه توسط سنا در فوریه. 5.)

در مقابل, علاقه رسانه ها در coronavirus نیست افزایش قابل ملاحظه ای تا آخرین هفته از ماه فوریه و به علاقه ای که در زمان خاموش ویروس در نوبه خود آواره پوشش 2020 مسابقه.

با وجود میزبانی روزانه کاخ سفید جلسات مطبوعاتی رئیس جمهور تهمت رسانه اشاره هنوز حساب برای کمتر از نیمی از آنها قبل از همه گیر سطح (این تعداد تنها به ذکر نام او و نه مجموع اعتبار اختصاص داده شده به جلسات مطبوعاتی). رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو رسانه های ستاره همچنان به درخشش خود را با نام ذکر شده در حدود نیمی به عنوان اغلب به عنوان رئیس جمهور در یک روز معمولی در حالی که جو بایدن تقریبا به طور کامل از نظر ناپدید شد.

قرار دادن این همه با هم نمودار فوق نشان می دهد که آن سال 2020 نژاد نه استیضاح که ممکن است پریشان کاخ سفید از ظهور بیماری همه گیر. (سوال در مورد دولت آمادگی پس از آن کاهش یافته اند تهمت رسانه درخشش.) بایدن خروج از نمایش نشان می دهد آن سخت خواهد بود برای پس گرفتن رسانه ها حرکت او با کشف و ضبط فوق العاده خود را جمعه برنده در حالی که کومو را ادامه داده و توانایی برای جلب تقریبا نیمی از اشاره به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده نشان می دهد حتی تهمت سیستم ایمنی بدن است به درخواست تجدید نظر از دیگر بازیکنان کلیدی در رسانه های عینک است که پوشش همه گیر تبدیل شده است.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im