تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

آسیب اقتصادی ناشی از رمان coronavirus شده است فاجعه بار است. به کاخ سفید مشاور کوین Hassett اشاره کرد در هفته گذشته در ایالات متحده تولید ناخالص داخلی می تواند شاقول 20 درصد به 30 درصد و بیکاری می تواند افزایش یابد به 16 درصد به 17 درصد در این سه ماهه. بدون شک این کشور را به عقب خواهد آمد اما نحوه و زمان بسیار زیادی را در سوال.

بین 1980-2020 ملی اقیانوسی و جوی اداره ثبت 258 میلیارد دلار آب و هوا و آب و هوا-حوادث مرتبط با تجمعی تاثیر $1.75 تریلیون دلار بود. این Mercatus مرکز تخمین می زند که دو ماه اول مقابله با COVID-19 باید هزینه اقتصاد $2.14 تریلیون نه به ذکر است هزینه مالی از مراقبت عمل می کنند.

نسبت به آب و هوا و آب و هوا حوادث متعددی وجود دارد که تفاوت اساسی. اول وجود ندارد “لبه” به این فاجعه هیچ فضای امن که از آن به مرحله امداد. هر جامعه در سراسر ایالات متحده تحت تاثیر قرار است. دوم با بسیاری از حوادث اجتماعی فاصله نیاز نیست. این یک عامل پیچیده. سوم, بیماری های همه گیر می افتد در امواج به عنوان ویروس تغییر در ویژگی های مختلف و توسعه مصونیت به درمان های مختلف.

این است که چرا موسسه توسعه پایدار (ISD) مغز اعتماد شده است دست و پنجه نرم کردن با اینکه بازیابی خواهد بود V, U, a K یا W شکل است.

بهترین سناریو این است که به صورت V شکل بازیابی. از سیاست های مالی چشم انداز, برگ برنده دولت کنگره و تغذیه انجام داده اند بیشتر از همیشه قبل از برای تزریق محرک و ماشه تیز V شکل دوباره بجای اول برگشتن. امید است که COVID-19 فقط یک وقفه و که آن را بر هر اساسی اساسی تقاضا و یا سرمایه گذاری مدار اگر موثر آزمایش و درمان آمده آنلاین بسیار سریع است.

متاسفانه نتايج پژوهش در شروع ناگهانی حوادث خوب نیست. حدود 25 درصد به 40 درصد از کسب و کارهای کوچک در یک فاجعه تاثیر منطقه می شکست تا 12 ماه پس از این رویداد. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) ادعا میکند که این تعداد ممکن است به عنوان بالا به عنوان 60 درصد در برخی از موارد است. ISD تحقیقات نشان می دهد وجود دارد انواع مختلفی از دلایل این جمله کارمند ساییدگی روحیه و بهره وری, مشتری, تغییر, نیازهای عملیاتی زنجیره تامین و چالش ها و جریان نقدی. این است که چرا اولیه اجتماعی و اقتصادی آسیب ممکن است اتفاق افتاده در دو ماه گذشته اما ممکن است شش ماه یا بیشتر برای جوامع به عقب بر گردیم به جایی که آنها در ماه فوریه 2019. این است که U-شکل بازیابی سناریو.

یکی دیگر از ISD پیدا کردن این است که یک نوع K-بازیابی می تواند به توسعه است که می تواند بسیار گیج کننده است. در پورتوریکو یک سال پس از طوفان ماریا بیکاری پایین بود و تولید ناخالص داخلی در مقایسه با سال قبل با وجود شواهد آشکار است که swaths بزرگ این کشور شد و هنوز هم در حالت تعمیر و بسیاری از مردم مجبور به ترک جزیره است. بلایای طبیعی می تواند ایجاد مینی رونق در برخی از بخش های اقتصاد است که می تواند تحریف تصویر کلی. ساخت و ساز یک بار سرمایه هزینه های فاجعه مرتبط با خدمات تخصصی می تواند تیز جهش رشد است. کنفرانس متخصصان مانند زوم و دارویی مانند جلعاد و ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست تولید کنندگان نمونه هایی از زمان داستان های موفقیت است. این موفقیت می تواند ماسک اساسی ضعف در “عادی” و یا از قبل موجود اقتصاد است. به عنوان برخی از بخش بالا برود دیگر بخش خطوط هوایی و هتل ها و خانه های سالمندان و رستوران می رویم. این است که چرا قضاوت بهبود خواهد یافت و در مورد کلی اعداد آن را نیز باید با ساختار بازیابی. یکی از کلیدهای به ارزیابی روند بهبود خواهد بود که چگونه آن را کمک می کند تا افرادی که مشغول به کار در صنایع است که نمی خواهد دوباره در همان راه اگر در همه, پس از بحران است.

و پس از آن وجود دارد W سناریو. ممکن است این بیرحمانه ترین نتیجه – که ما پنجه راه ما را از زیر این اولین خاموش شدن تنها به یک ثانیه shutdown در پاییز و یا مدتی در سال آینده. ISD مشاوران بسیار نگران و دلهره و اضطراب منجر به shut – down و خروج.

با توجه به هر دو پل Brewbakerاصلی در TZ اقتصاد و جورج Seay, اجرایی, رئیس, Annandale سرمایه مهمانان ما در ISD را در پادکست هفتگی جمعه گذشته ما به احتمال زیاد یک “swoosh” – یک تغار به دنبال تدریجی و افزایشی بازیابی است که شامل بسیاری از عناصر از حالات دیگر است.

بسته نجات ممکن است کمک به “صاف منحنی” از کسب و کار بسته شدن در ماه های ژوئن و ژوئیه اما ممکن است فشار بیشتری تعطیلی به سقوط اگر مشتری هزینه و اعتماد به نفس در صنایع بستگی دارد که تماس های اجتماعی کاهش است. شرکت (از جمله سود و دارایی جامعه مانند کتابخانه ها و سالن های تئاتر) اساسا دارای سه گزینه اگر آنها می خواهند به ماندن در کسب و کار: سرپا ایستادن و حفظ جریان نقدی محوری و یا انتقال.

برخی از کسب و کار که هیچ چاره ای جز به سر خم کردن. زنجیره تامین خود را مختل و مشتریان خود را ناپدید شده اند و یا به صراحت ممنوع است. کسب و کار دراز آف furloughs و تعلیق شده اند بی سابقه و احساس در سراسر هر گوشه ای از کشور است. یک سوم از نیروی کار در هاوایی ثبت شده است برای بیکاری. یکی از وظایف بسیار مهم پیش رو خواهد بود برای کمک به تعمیر بازار برای این کسب و کار را به عقب می آیند.

اما آمریکا و نبوغ خود را زنده و سالم است. بسیاری از فروشگاه جبهه خرده فروشان و رستوران ها pivoting به آنلاین فروش منظقه وانت و تحویل. اقتباسی است که اتفاق می افتد در زمان واقعی است.

در نهایت کسانی هستند که دیدن نوشتن بر روی دیوار و در آن زمان مدل کسب و کار نمی خواهد زنده ماندن این بحران است. کمک به کارآفرینان و ایجاد کسب و کار صاحبان و اپراتورهای انتقال به جدید طبیعی است برای رفتن به یک عامل کلیدی تعیین چگونه به سرعت بهبود می افتد.

امریکا bounced بازگشت از دوران سخت قبل از. پس از اپیدمی آنفلوآنزای اسپانیایی از سال 1919 ایالات متحده آمریکا لذت می برد خروش بیست. پس از جنگ جهانی دوم, آخرین باری که این کشور تا به حال چنین عظیم بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلیما ساخته شده این سیستم بزرگراه بین ایالتی پرداخت کردن بدهی و لذت بردم بسیار موفق دهه است. ما می توانیم این کار را انجام بدهد اما ما نمی توانیم فقط به نظاره نشست و انتظار بهبودی اتفاق می افتد در خود را دارد. ما باید برای کمک به کسب و کار و جوامع تعمیر و ارتقا قدیمی خود را در مدل های کسب و کار و ساخت انعطاف پذیر جدید آنهایی که برای آینده.

Stephen Jordan مدیر عامل موسسه توسعه پایدار یک سازمان غیر انتفاعی فکر می کنم تانک در حال کار برای بهبود مشارکت بخش خصوصی و دولتی برای توسعه جامعه بازیابی و انعطاف پذیری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de