چه اتفاقی می افتد زمانی که شما از دست دادن آهنگ از داستان خود را

راه اندازی دفتر خانه با یک لپ تاپ, پادکست, چرخ دنده ها و دیگر محل کار و مواد, همه در حالی که تلاش برای سفر و زحمت من همسر و فرزند خوانده شد بخشی از روز را به حرکت همراه با به روز رسانی روزانه از نرخ ابتلا به عفونت و مرگ و میر.

کنگره مشغول به کار در اواخر شب. وجود دارد که ثابت حساب دیفرانسیل و انتگرال که چگونه به نگه داشتن همکاران من امن در حالی که هنوز تخمگذار شاهد به تاریخ است.

وجود دارد خیلی چیزهای من قادر به ضبط در اینجا وجود دارد. اما در ابتدایی ترین حس بودن یک روزنامه نگار, روزنامه نگاری, حداقل, شخصی و حرفه ای طرف است که در زمان صندلی عقب فقط تلاش برای نگه دارید تا با سرعت در حال تحول و وضعیت خطرناک است.

اما وجود دارد برخی از لحظات جایی که من به یاد برای ضبط. برخی از آنها من را به آنچه اتفاق می افتد — لحظات زندگی خصوصی, اگر شما خواهد شد. برخی از جالب هستند اما خبری نیست. برخی از آنها فقط احمقانه است.

اما این بخشی از این رکورد در حال حاضر این مهم است که حتی اگر وجود دارد برخی از شکاف. چرا که این مهم به شاهد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر خودمان را برای نسل های آینده است. این جوهر از آنچه که ما انجام دهد. حتی اگر آن را گاهی اوقات می شود قریب به اتفاق پرت کردن روال ما میسازد و زباله به بهترین نیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im