چه اتفاقی افتاد به ‘تجمع در اطراف پرچم’ اثر

تجزیه و تحلیل — با دموکرات ریاست جمهوری مسابقه معلق رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر می شود روزانه در جلسات و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن تا حد زیادی نامرئی آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر رئیس جمهور را تصویب اعداد علامت است. که دقیقا همان چیزی است که معمولا اتفاق می افتد زمانی که “تجمع در اطراف پرچم” اثر ضربات ،

در زمان بحران آمریکایی تجمع در پشت رئیس جمهور که همواره می ایستد به عنوان یک نماد غرور ملی و وحدت است. آنها جای کشور بالا, پارتی, حتی کنار گذاشتن ایدئولوژیک خود تفاوت. که چه اتفاقی افتاد بعد از 11 سپتامبر در طی جنگ خلیج فارس در سال 1991 و در جریان بحران موشکی کوبا در اواخر سال 1962.

در نتیجه در هر یک از این موارد افزایش رئيس جمهور در عملکرد شغلی اعداد همواره بیش از 10 امتیاز اغلب با 20 یا 30 امتیاز یا بیشتر.

پس از انتخابات ریاست جمهوری عملکرد شغلی است که دارای همبستگی مثبت به رئیس جمهور از عملکرد در انتخابات بهبود کار اعداد باید ترجمه به بهتر فرضی رای گیری تست اعداد, به عنوان به خوبی.

رئیس جمهور شده است در تلویزیون هر روز به مدت هفته, صحبت کردن در مورد وحدت ملی جنگ در coronavirus و مراحل برای محافظت از همه آمریکایی ها. او به احاطه خود را با رهبران نظامی اعضای کابینه و مقامات پزشکی که اعتبار گسترده نوار از آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de