چه بلومبرگ پول می توانید خرید

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار را-صرف تاخت و تاز به انتخابات ریاست جمهوری گرفتن متوجه شده توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. شما نمی توانید از دست خود را به ظاهر در همه جا تبلیغات تلویزیونی به خصوص در کشورهای عادت به دیدن کمپین تبلیغات در ابتدایی فصل است.

اما کوچک و در عین حال دانستن بخش عمومی گرفتار شد به صورت کاملا متفاوت دلیل تنها چند روز قبل از بلومبرگ صرف 10 میلیون دلار برای تبلیغ در سوپر باول. خود را تا پایان سال مالی مبارزات انتخاباتی گزارش حاکی رایگان-هزینه های سازمان بود که در ملاقات با ترکیبی از کفر و حسادت توسط فعالان سیاسی در سراسر کشور است.

ترین چاشنی مبارزات کارگران و مشاوران می توانید مهمانی شما با داستان از بوت بسته مبارزات ضرب المثلی سربالایی-هر دو-ways-to-school story. قصه های از مبارزات کارگران در کار و زندگی اهدا آب نبات و مشروبات الکلی هستند و این مسائل را از بین ببرد ،

در حالی که این ممکن است صدای عجیب و جالب در یک دوران فوق العاده پکس و خود تأمین کنندگان مالی اکثریت قریب به اتفاق مبارزات امروز هنوز هم تا حد زیادی اجرا در بودجه بند کفش. ده بزرگ برای سوشی به شما می گویند ؟ چگونه در حدود 10 دلار برای پیتزا و ما تمام تراشه برای آبجو ؟ یک آپارتمان در Midtown? چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد ماندن در زیرزمین نامزد ،

من را دریافت نمی اشتباه است — این است که قضاوت عبور بر روی یک نامزد و یا هر کسی که کار برای نامزد ثروتمند مایل به صرف پول خود را به انتخاب کنید. به عنوان کسی که تاريخيش در چندین مبارزات سیاسی من تا به حال فرصت خوبی است از تجربه هر دو به خوبی تامین می شود و نه چندان خوبی تامین می شود.

در حالی که سیاسی قبرستان آشغال با غنی مردمی که تلف شده بخش قابل توجهی از ثروت خود را بلومبرگ قابل توجه است یادآور چقدر پول می تواند شما را در سیاست است. این فقط برای خرید تلویزیون, تبلیغات, هر چند که قطعا می رود راه طولانی. داشتن پول برای روز-به-روز عملیات در داخل یک کمپین تعویض بازی است.

در سال 2014 در حالی که کار برای میلیاردر نامزد بروس Rauner را فرمانداری کمپین ما تا به حال 10 میلیون دلار در زمینه بودجه که شامل 40 دفاتر در سراسر ایالت ایلینوی و 90 پرداخت کارکنان. که حتی نمی آیند نزدیک به میلیون ها نفر او doled برای تبلیغات تلویزیونی.

در حال حاضر اکثر کنگره مبارزات در سراسر کشور باقی مانده با یک هیات از یک یا دو نفر تقسیم شغل مدیر کمپین مطبوعات, منشی, زمینه, سازمان, جمع آوری کمک و مقابل دفتر دستیار.

آیا من ذکر است پرداخت ؟ احتمالا بهترین برای همه اگر من نمی. در حالی که بلومبرگ کمپین صرف $250,000 مبلمان اداری برای دفتر مرکزی خود را, برخی از مبارزات انفجار کل لیست ایمیل درخواست (خواهش) برای کمک های مالی مبلمان بنابراین داوطلبان باید یک جایی برای نشستن و برقراری تماس.

یکی از دوستان که هنوز کار به طور منظم در سیاست توضیح داد که بحث های او با یک نامزد در سال 2018 به اینکه حتی استخدام مدیر کمپین. از آن پایین آمد به یک سوال از پول خرج کردن در روز-به-روز عملیات در مقابل هزینه های رای دهندگان از طریق ایمیل تماس بگیرید و یا تبلیغات دیجیتال.

نامزد انتخاب مدیر و دست خود را در مسابقه. که گفت: نه نامزد این تصمیم اشتباه است اما این نوع از گزینه های بیشتر مبارزات به صورت روزانه. بی شباهت نیست به ما روزمره و عادی زندگی سیاسی و مبارزات عمدتا در مورد تلاش برای انجام بسیاری با حداقل منابع است.

منظورم انتخاب کنید مایک بلومبرگ. او نه اولین و نه او بود که آخرین به صرف مبالغ زیادی از ثروت شخصی را انتخاب کنید. تفاوت از نظر بسیاری از نوع سیاسی است مقدار و نرخ که در آن او در حال انجام آن است.

اگر شما یکی از فعالان سیاسی که به تجربه این نوع از مبارزات انتخاباتی را از آن چون به احتمال زیاد شما یک بعدی نخواهد بود بنابراین وقف از منابع است. شما ممکن است خودتان را متقاعد کند که آن را ندارد که تفاوت زیادی اما هر کسی بپرسید که از چاه تامین مالی مبارزات انتخاباتی به یکی که مبارزه برای هر پنی. به عنوان یکی از عمل گفت: این نوع مانند وارد شدن ضربه از کلاس اول تا آخرین صندلی از مربی.

مطمئن شوید که شما هنوز هم می رسند در همان زمان اما با درد آزار دهنده در کمر منهای نوشیدنی های رایگان. مرد در اولین کلاس ؟ او استراحت در ابتدا و آماده را در جهان است.

لنس Trover سیاسی است و شرکت ارتباطات مشاور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im