WH: مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘حق’ به قانون در پرونده های جنایی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

رئیس جمهور تهمت ارزانی داشته و خود را یک تجلیلی سه شنبه—”رئیس افسر اجرای قانون” از کشور و اعتراض به سرعت دنبال کرد. منتقدان گفته او نقض قانون اساسی (دوباره) و سوء استفاده از قدرت خود را (دوباره) و نشان دادن مجموع عدم درک از اساسی ترین تعلیمات مدنی (دوباره).

مقامات کاخ سفید تحت فشار قرار دادند با این استدلال که تهمت نمی گمراه خود را اعلام و رئیس جمهور کاملا می توانید بگویید وزارت دادگستری چه باید بکنید. او آنها اشاره رئیس قوه مجریه.

“این روایت که رئیس جمهور مجاز نیست به طور مستقیم DOJ جرم و ماده مضحک است” یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی شکایت به RealClearPolitics اواخر سه شنبه شب.

دولت بود و پریشان از انتقاد در یک روز که آنها احساس می کردند که رئیس جمهور شده بود به خصوص بزرگوار و شایسته اعتبار است. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اعطا بخشش به هفت نفر خدمت احکام زندان برای همه چیز از قمار تقلب برای فرار از پرداخت مالیات به اتهام مواد مخدر. او به طور کامل عفو یکی دیگر از چهار. بسیاری از جمله سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich و سابق پلیس نیویورک کمیسر برنارد Kerik بودند از بالا-مشخصات انواع.

نیروی هوایی یکی بود فقط فرود در کالیفرنیا که تهمت شروع به صحبت با خبرنگاران در باند فرودگاه. او ساخت این کار از دادستان کل لایحه بر غیر ممکن است ؟ بالا پلیس گفته بود ABC News دقیقا همان است که با توجه به رئیس جمهور به tweeting در مورد صدور حکم راهنمای سابق کمپین محرم راجر سنگ. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود سنگ بود که به جرم دروغ گفتن به کنگره دستکاری با شاهدان و انسداد عدالت در گرفتن مقدار اولیه.

به DOJ پیشنهاد کرده بود هفت تا نه سال در زندان است. ارشد وزارت دادگستری مقامات و سپس عقب نشینی می گویند که چنین حکم “مناسب نخواهد بود.” بر ABC گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ چیزی برای انجام با برگشت و تغییر در صدور حکم بود که همیشه بخشی از این طرح است.

سه شنبه شب در جاده اسفالته دارای سنگفرش تهمت گفت: از Barr “من فراموش کار خود را سخت تر است.” سپس او افتخار قدرت حساب توییتر خود گفته است که “رسانه های اجتماعی برای من بوده است بسیار مهم است زیرا آن را به من می دهد یک صدا.” و در مورد سنگ مورد او گفت: “تصمیم به درگیر شود.”

این بود که دست خود را بسته بود. پیام رئیس جمهور به نظر “من اجازه داده بود کاملا درگیر است. من در واقع من حدس می زنم ارشد مامور اجرای قانون از کشور, اما انتخاب من نیست درگیر شود.” دادستان کل خود بود “مردی بزرگ از صداقت” او ادامه داد. اما اگر رئیس جمهور می خواست به دخالت “من می تواند درگیر شود اگر من می خواستم.”

همراه با رضایت این نمی نشستن به خوبی با منتقدان خود را. برنی ساندرز جدید پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری گفته است که عفو انتخابی بود و سمبل “چه شکسته و نژادپرستانه سیستم عدالت کیفری به نظر می رسد.” در ضمن مستقل فدرال قضات انجمن به نام یک جلسه اضطراری اعضای آن به بحث در مورد مداخله از مغلوب ساختن پیشی جستن و DOJ در حساس سیاسی موارد مانند سنگ.

اما دولت می خواهد منتقدان به نگاه به تاریخ است. “رئیس جمهور باید تعطیل مسائل جنایی و به کارگردانی آنها را به ramped تا” ارشد کاخ سفید گفت: با توجه به RCP. “رئیس جمهور حق به انجام این کار است.”

آنها توجه داشته باشید که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش به کارگردانی DOJ به بررسی خشونت پلیس پس از لس آنجلس شورش در رادنی کینگ مورد. آنها اشاره می کنند که چگونه رئیس جمهور اوباما ارائه یک بیانیه پس از یک هیئت منصفه واگذار کردن تصمیم خود به اتهام افسران پلیس در مرگ اریک گاردنر. آنها ترومپت این واقعیت است که رئیس جمهور ریگان به طور یک جانبه به پایان رسید یک پروب ضد تراست از شرکت های هواپیمایی.

هر کدام شواهد این مقام کاخ سفید گفت: چگونه “رئیس جمهور باید تعطیل مسائل جنایی و به کارگردانی آنها را یافت. رئیس جمهور حق به انجام این کار است.”

و بنابراین آنچه که یکی دیگر از مقامات ارشد دولت رسمی افزود: اگر رئیس جمهور می خواهد به تماس خود را “رئیس افسر اجرای قانون”? او می تواند استخدام و آتش دادستان کل. او می تواند او را در اطراف بیش از حد.

“به DOJ بخشی از قوه مجریه و رئیس جمهور است و رئیس این شعبه” این مقام گفت. این انتقاد پس از آن بود که “خبر جعلی در بدترین حالت آن و در تضاد با تاریخ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de