“ما زمین را از دست داد’ در LGBTQ2S حقوق در کبک لیبرال MNA می گوید

جنیفر Maccarone می گوید او نگران فرانسوا ایتالیایی, توالت است sidelining مسائل. “ما در جاده سرویس و ما به عقب بر گردیم بر روی بزرگراه ها است.”

لیبرال MNA برای Westmount—Saint-Louis جنیفر Maccarone فکر می کند دولت استانی است که با قرار دادن LGBTQ2S حقوق سیاسی سوز اگر فقط به این دلیل سیاستمداران صرف زمان کمتر صحبت کردن در مورد این موضوع.

Maccarone این هفته اول شد انتخاب رسمی در مجمع ملی به تعیین منتقد در LGBTQ2S حقوق. او دو اولین لیبرال MNA به آشکارا توصیف خود را به عنوان همجنسگرا.

در مصاحبه روز چهارشنبه با خبرگزاری Canadienne, Maccarone — است که حزب خود را به امور خانواده منتقد — گفت: او تا به مقدار زیادی از سوالات را برای وزیر دادگستری کبک سونیا LeBel مهمترین موضوع تبدیل درمانی است.

او گفت که هدف او این است که به حذف “نامرئی” از LGBTQ2S مردم, لزبین, گی, Bisexual, Transgender, عجیب و غریب و دو روح از جریان اصلی سیاسی و اضافه کرد که اگر احزاب دیگر در مجلس ملی می خواهید برای تعیین MNAs به دفاع از زن و حقوق بسیار بهتر است.

“ما زمین را از دست داد,” او گفت:. “به عنوان یک عضو از جامعه احساس می کنم فراموش شده است. ما در جاده سرویس و ما به عقب بر گردیم بر روی بزرگراه.

“هنوز هم وجود دارد عدم ورود انسجام از درک و تحمل … من فکر می کنم ما نیاز به کسی برای بالا بردن پرچم و می گویند: “ما باید به جلو حرکت کند’.”

این LGBTQ2S جامعه نشان دهنده حدود 10 درصد از کبک جمعیت اما بسیاری از مردم هنوز هم به رسمیت شناخته شده به عنوان پدر و مادر گفت: Maccarone که دارای دو فرزند است.

“ما می توانیم دو مادر و یک پدر اما تنها دو پدر و مادر به رسمیت شناخته شده در کبک. این یک مشکل است. که این فرد چه کسی خواهد بود به رسمیت شناخته شده به عنوان نگهبان و یا پدر و مادر است که کودک ؟ ما خانواده هایی داریم که در حال بازسازی بسیاری از بار و جوامع است. چه معنا است ؟ که کسی که مسئول است؟”

به عنوان بخشی از اصلاحات در قانون خانواده در کبک LeBel خواهد شد جدول قانون در والدین و خانواده وابستگی است اما متعهد نیست برای دیدن آنها به تصویب رسید و تا پایان دولت در این مدت است.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su