بیش از 100 Mohawks و اعضای دیگر گروههای محلی و رهبران سنتی ملاقات با مرطوب’suwet’en در Kahnawake در روز شنبه.

ارثی روسای مرطوب’suwet’en ملت در جلسه روز شنبه با Mohawk رهبران در Kahnawake تایید آنها صحبت کردم با بریتیش کلمبیا فرمانده RCMP افسر در مورد پلیس خروج از اعتراض هایی علیه لایحه خط لوله گاز.

اما با وجود آن گفتگو ارثی ستاد تصمیم گرفته اند به تماس برای برچیدن راه آهن راه بندان سراسر کشور از جمله در Kahanwake در ساحل جنوبی مونترال.

“دیروز ما تا به حال یک تماس تلفنی با جنیفر Strachen,”, مرطوب’suwet’en رئیس Woos به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر شنبه در خارج از Kahnawake Longhouse. “ما صحبت کمی در مورد آنچه که ما انتظار می رود.”


مرطوب’suwet’en ارثی ستاد پیاده روی قبل از شرکت در یک مراسم در Kahnawake Longhous روز شنبه, فوریه. 22, 2020. او و دیگر ارثی ستاد وجود دارد برای تشکر از Mohawk معترضان برای حمایت خود را از ادامه نبرد برای جلوگیری از یک خط لوله در سرزمین آبا و اجدادی خود در بریتیش کلمبیا.

جان کنی / Montreal Gazette

در چهارشنبه Strachan مسئول Mounties در B. C. ارائه شده در نامه ای به سران به حرکت پلیس جدا از نزدیکی اعتراض سایت در شمال B. C. به نزدیکی شهر هوستون در تلاش برای خنثی کردن تنش است. روز بعد اما یک مرطوب’suwet’en سخنگو گفت: RCMP نشده بود “رسما به” با آنها

که تغییر روز جمعه زمانی که آنها در واقع صحبت با Strachen. که همان روز نخست وزیر جاستین ترودو اصرار “موانع باید پایین آمده در حال حاضر.”

“ما هنوز در حال رفتن به می گویند همان چیزی که دوباره: برای RCMP به تخلیه محل و تحولات که در حال رفتن به اتفاق می افتد هنوز هم در نظر گرفته شده توسط RCMP” Woos گفت: کاهش برای مشخص کردن دقیقا همان چیزی است که در نظر گرفته شده توسط پلیس.

Woos در زمان قلب در یک تصمیم جمعه توسط B. C. دفتر ارزیابی زیست محیطی است که ساحلی GasLink باید مشورت بیشتر با جوامع بومی در امتداد یک کشش از آن برنامه ریزی مسیر خط لوله است که در مرکز مرطوب’suwet’en جنگ است. این شرکت داده شده است 30 روز به مشورت با رهبران بومی قبل از re-ارسال گزارش نهایی خود را برای تصویب.

“با اخبار محیط زیست, گزارش, آن, دعوت به حداقل می گویند,” او گفت:. “من فکر می کنم ما یک نگاهی از نزدیک در که برای اطمینان حاصل کنید.”

در ضمن یک درخواست توسط ستاد به دیدار با مارک میلر وزیر بومی خدمات رفته بدون جواب Woos اضافه شده است.

“بدون هیچ تماس تلفنی از مارک میلر. به نظر من از آنجایی که آقای ترودو ساخته شده خود را اعلام ارتباطی متوقف شده است. شما بروید وجود دارد.”

ترودو برای روز جمعه گفت وزرای خود تلاش کرده اند بارها و بارها برای سازماندهی مذاکرات اما تا به حال هیچ پاسخی از مرطوب’suwet’en رهبران.

صبح روز شنبه ارثی ستاد استقبال شد بیش از 100 Kahnawake Mohawks و اعضای دیگر گروههای محلی و سنتی رهبران بسیاری از لباس های رسمی لباس بومی و برخی با بچه های کوچک در دو

در Longhouse این باند انجام “کلمات در لبه جنگل” مراسم خارج با مرطوب’suwet’en رهبران سرخپوش در لباس خود را قبل از دیدار با رهبران بومی منطقه است. مراسم برگزار می شود که باندهای مختلف و دیدار با یک سنت است که قدمت آن قرن به هنگامی که یک قبیله های محلی میزبانی خارج از گروه اول خواهد سازماندهی یک جلسه خارج از جامعه خود را به اطمینان حاصل شود همه احزاب آمده اند به صحبت در صلح است.

“به همین دلیل ما در اینجا به طوری که ما می تواند بیان دوستی ما و حمایت از ما و ما قدردانی به Kahnawake مردم” Woos گفت که ارثی ستاد برنامه ریزی برای بازدید از Kahanwake راه آهن محاصره قبل از بازگشت به قبل از میلاد در روز یکشنبه.

تقریبا یک دوجین مرطوب’suwet’en اعضا از جمله چهار ارثی روسای وارد Kahnawake اواخر جمعه شب پس از جلسات مشابه با Tyendinaga Mohawks نزدیکی Belleville, Ont.

گیزلن پیکارد رئیس مجلس از سازمان ملل (کبک-Labrador), ابراز خوش بینی در زیر جلسه روز شنبه با ارثی ندارند.

“جلسه قبلی بسیار مثبت بود و آموزنده و همچنین” پیکارد در مصاحبه ای گفت:. “اگر من می توانید مقایسه امروز با 30 سال پیش (زمانی که در سال 1990 اکا بحران رخ داده در Kanesatake) من فکر می کنم همه خیلی آسیب پذیر به اطلاعات غلط در 30 سال پیش. نه آنقدر مورد امروز و چه کمک به این است که ما باید از این فرصت برای شنیدن از مردم که به طور مستقیم درگیر است.”

مرطوب’suwet’en سران مخالف هستند به ساحلی GasLink خط لوله است که میله میله برای عبور از قلمرو خود را. بازیگری در یک دادگاه دستور افسران RCMP نقل مکان کرد به سعی کنید برای روشن شدن اعتراض اردوگاه مسدود کردن ساخت و ساز در این پروژه در اوایل فوریهجرقه تظاهرات در سراسر این کشور از جمله چندین راه آهن محاصره. در Kahnwake که در آن Mohawk شورای پشتیبانی از مرطوب’suwet’en این معترضان را مسدود کانادا اقیانوس آرام راه آهن خط برای بیش از دو هفته است.

aderfel@postmedia.com

rbruemmer@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de