این Pointe-Claire SQDC خروجی در می آمیزد و با دیگر مغازه در منابع بلوار. mall.

اولین Société québécoise du شاهدانه (SQDC) فروشگاه در غرب جزیره افتتاح شد صبح روز دوشنبه بدون هیاهو هر چند من به شدت تحت تاثیر قرار براق, بوتیک-طرح سبک.

من تا به حال پیش بینی پتانسیل صف در حومه منابع بلوار. محلی به عنوان دیده می شد که SQDC این محل در مرکز شهر افتتاح شد و در سال 2018 است. وجود دارد چند مشتریان در طول دو ساعت از عملیات در خروجی در یک Pointe-Claire مرکز نوار واقع بین بزرگراه های 20 و 40.

بسیاری از آنها در مقایسه با SQDC به SAQ استانی شرکت که مبادرت به فروش مشروب, شراب و آبجو وارداتی. اما از دیدگاه من این SQDC نگاه شبیه به یک high-end فروشگاه طلا و جواهر که در آن محصولات منظمی قرار داده شده در پشت شمارنده و یا در قفسه های که در دسترس هستند فقط برای ذخیره کارکنان. وجود دارد هیچ راهرو برای مشتریان به فهرست بالا و پایین.

الکترونیکی وجود دارد صفحه نمایش با اشاره به یک محصول, قیمت, سطح شدت و درصد THC. نیز وجود دارد یک زن و شوهر از اطلاعات صفحه نمایش است که مشتریان می توانید استفاده کنید به نگاه کردن دسته ها و یا محصولات است که نیازهای خود را.


نوازنده تری پالمر نشان می دهد که خرید خود را در Société québécoise du شاهدانه فروشگاه در Pointe-Claire روز دوشنبه 17 فوریه سال 2020 است. این SDQC اولین روز از کسب و کار در غرب جزیره است.

John Mahoney / Montreal Gazette

لازم به ذکر است SQDC نیست و شبیه به یک سالن سیگار — مردم نمی توانند مصرف خود را cannabis محصول در سایت.

وجود دارد هیچ مکان برای نشستن. این یک شاهدانه سرویس takeout هر چند آنها را ارائه خرید آنلاین و تحویل. محصولات مختلف در می آمیزد و همچنین خشک قبل از نورد مفاصل عصاره یا نوشیدنی اشکال.

بر خلاف SAQ پدر و مادر نمی تواند فهرست را در یک SQDC با کودکان خود.

پدر و مادر نگران خود را آزمایش با شاهدانه باید توجه داشته باشید که نیروهای امنیتی تقاضا ID با اثبات سن قبل از هر کسی می تواند وارد SQDC فروشگاه منطقه است. سن قانونی است 21 در کبک بنابراین اگر نوجوان شما با استفاده از گلدان آنها احتمالا نمی خرید آن در SQDC.

با توجه به آن مبادرت به فروش کالا تلقی قانونی توسط دولت به نظر می رسد به من که SQDC خروجی را در ترکیب با دیگر مغازه در بازار از جمله مجاور Soupebol رستوران که سهام بخش است که یک بار قرار دارد در حال حاضر از بین رفته Bourbon Street bar.


تعاملی صفحه نمایش اطلاعات به مشتریان در دسترس است در SQDC در Pointe-Claire.

غرب جزیره روزنامه

این Pointe-Claire SQDC در سال 1866-یک منبع بلوار. در حدود 15 تا کارکنان که شامل چندین قسمت-زمان کارکنان است. فروشگاه عامل ساعت 10 صبح تا 9 بعد از ظهر روزهای هفته و ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر آخر هفته.

kramberger@postmedia.com

twitter.com/akramberger1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im