غرب جزیره خاخام تبدیل به فن آوری برای اطمینان از پسر نوار حکم کتاب مقدس می رود

محتوای مقاله

بدون جماعت به رهبری پس از coronavirus شیوع Dollard-des-Ormeaux خاخام Leibel خوب نیست در مورد انکار او پسر ارشد مناخم مندل خود در حکم کتاب مقدس نوار جشن.

با گردهمایی های اجتماعی ممنوع در تلاش برای جلوگیری از COVID-19 از, پخش كردن, زیبا, خاخام در خبد از Dollard به تعویق افتاد پسر خود را جشن کمی بیش از یک هفته پیش. او دعوت کرده بود نزدیک به 300 نفر از آنها در حال کاهش برای حضور در.

به جای 13 ساله مناخم مندل نمی توان به نام به تورات به عنوان اصل برنامه ریزی شده این شنبه. به جای یک روز صبح سرویس داخل سالن در Westpark مدرسه ابتدایی پس از یک ناهار, جشن خواهد رخ می دهد در فضای مجازی است. مجازی نوار حکم کتاب مقدس برگزار خواهد شد در 9 p. m. بعد از خورشید پایین می رود و روز سبت را رسما به پایان می رسد.

یهودی آمدن از سن مراسم خواهد بود جریان از طریق یک زوم جلسه و پخش زنده در یوتیوب.

“این کمک می کند که من فن آوری زرنگ و دانا” گفت: خوب یک پدر و چهار خاخام در خبد از Dollard از سال 2006. “این کمک می کند که من می دانم-چگونه و یا حداقل می دانید که به کجا نگاه. همه چیز دشوار است و هیچ چیز دشوار است. همه چیز می تواند انجام شود اگر شما ذهن خود را به آن. است و آن چیزی است که ما می خواهم به انجام? کسانی که دو مرحله اول. سپس شما آن را به اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im