ما در حال رهبری برای ایالات متحده و چین جنگ سرد

X

داستان جریان

مقالات اخیر

چین مشکلات نصب. به عنوان پکن کار می کند دیوانه وار برای پوشش مسئولیت خود را برای جهانی همه گیر اطلاعاتی غربی در تلاش است برای پیدا کردن دقیقا چگونه شیوع آغاز شد و چقدر رهبران چین می دانستند. آن را در حال حاضر روشن است که چین پنهان کاری و فریب و تحمیل هزینه های بزرگ در زندگی و معیشت در سراسر جهان است. خود رژیم خواهد پرداخت قیمت سنگین به عنوان سیاست جهانی است که شکل به دیدن چین به عنوان یک دشمن خطرناک نیست خوش خیم شریک است.

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی کار با اپیدیولوژی بر این باورند که ویروس جدید برای اولین بار شناسایی شده در ووهان طبیعی بود فشار نه یک انسان ساخته شده bioweapon. چه آنها هنوز هم نمی دانم که آیا آن را از یک خفاش یا به عنوان آنها به طور فزاینده ای بر این باورند از فقیر مهار در یک آزمایشگاه ویروس شناسی. آنها هنوز هم نمی دانم هویت “بیمار صفر است.” آنها هنوز نتوانسته اند به بازدید از منطقه آزمایشگاه و یا آن محققان. آنها هنوز نتوانسته اند به نقد و بررسی های ضروری پزشکی اطلاعات زیادی از آن در حال حاضر به عمد نابود شده است. محققان چینی و زود هنگام بیماران ناپدید شده اند و ممکن است مرده است. رسمی برگه مرده و آلوده در حال آشکار تقلبی است. این یک تصویر تیره و تار. هماهنگ coverup توسط حزب کمونیست چین نمی تواند مبهم آن است.

با وجود این محافظ از دروغ سازمان های اطلاعاتی غربی هستند با اعتماد به نفس CCP را به مقامات بالا می دانستم که در ماه دسامبر که این ویروس بسیار مسری بود. ارتباطات داخلی آشکار مقامات حزب بحث در مورد این مشکل در اواسط ژانویه حتی به عنوان آنها گفت: جهان مخالف است.

خود را فریب اهمیت از آنجا غربی مقامات بهداشت تا به حال هیچ ایده این ویروس به سرعت در حال گسترش-و یا که خود سازمان ملل شد ناخواسته وارد آن. در اواخر ژانویه و اوایل فوریه در غربی ترین متخصصان هنوز هم اعتقاد شیوع بیماری می تواند شامل اندازه سارس بوده است. در اوایل ماه مارس, Dr. Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت که او بر این باور بود که خوب برای جوان و سالم مردم به سفر در کشتی های کروز. آن نبود. چینی ها می دانستند اما او نبود.

رهبران چین نه تنها می دانست که چگونه مسری است که ویروس این بود که آنها در عمل است که در داخل اطلاعات است. در ماه دسامبر آنها متوقف شد همه پروازهای داخلی از ووهان برای محافظت از شانگهای و پکن و دیگر مراکز جمعیت. در عین حال آنها مجاز پروازهای بین المللی ادامه خواهد داد. پرواز های از ووهان به مادرید. ووهان به رم. ووهان به سیاتل. ووهان به لس آنجلس. چرا ؟ احتمالا برای پنهان کردن سلامت از بحران جهانی آغاز شد. در ضمن آنها مخفیانه شروع به اهدای جهان را عرضه N95 ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی. برای سال چین بوده است عمده صادر کننده این محصولات. در حال حاضر بر روی کامپیوتر کاربر آنها تبدیل شدن به net وارد. آنها با استفاده از برخی از خرید در صفحه اصلی و سپس زمانی که این بیماری همه گیر آمار کشورهای دیگر شروع مجدد صادرات آنها را به شدت در قیمت های متورم. از آن پس چین ramped تا تولید خود را برای فروش خارجی, اگر چه بسیاری از خریداران را در بر داشت به سرعت در حال تولید محصولات پزشکی از ماسک به پنکه هستند معیوب و بی ارزش است.

هر ووهان مقامات می دانستم که در اواخر ماه نوامبر آنها قطعا می دانست که حقیقت چند هفته بعد و به طوری که کارفرمایان خود را در پکن. آنها می دانستند مراقبت های بهداشتی کارگران سقوط بیمار از تماس با بیماران و آنها می دانستند که برخی از بیماران آلوده تا به حال هیچ تماسی با “مرطوب بازار” یا ووهان موسسه ویروس شناسی. تنها راه آنها می تواند قرارداد این بیماری از تماس با انسان.

که دانش حیاتی بود. چه چین با آن انجام دهید ؟ آنها را دستگیر و شکنجه و سکوت هر کسی که ممکن است به اشتراک گذاری آن: پزشکان و محققان و خبرنگاران. برخی از آنها وادار به انکار خود را زودتر هشدارهای مجبور به محکوم کردن خود در نوشتن برای “پخش شایعات بی اساس است.” لب سست نزول دیکتاتوری.

وجود دارد یک سازمان بین المللی طراحی شده به طور خاص به بررسی بهداشتی در شرایط اضطراری مانند این و هشدار دادن به جهان است. متاسفانه این نهاد است که سازمان بهداشت جهانی است. رهبر آن Tedros Adhanom Ghebreyesus شد دستچین توسط پکن و CCP کردم دقیقا همان چیزی است آن را می خواستم: یک چاپلوس. وقتی که برای اولین بار یاد گرفتم از شیوع ویروسی در ووهان باید آن را بررسی کرده اند بلافاصله و صدا زنگ. آن را نمی. به جای این که لاستیک مهر چین را فریب حاضر به انتشار به موقع اطلاعات از تایوان و آگاهانه یا نه گسترش اطلاعات غلط به جهان است.

این اشتباهات مرگبار و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به درستی محکوم کرد که برای آنها. به عنوان سازمان بزرگترین اهدا کننده آمریکا اهرم و رئیس جمهور تهمت است که با استفاده از آن. او معلق سهم تا مدیریت کامل یک بررسی برای اولین بار از این شکست و پس از این که عملکرد کلی. مغلوب ساختن پیشی جستن بدون شک تقاضا کامل رفوی قبل از ارسال هر گونه پول بیشتر احتمالا در حد-کاهش سطح.

چین کمپین فریب است در آینه. آن در حال انجام است. برای یک چیز, دولت اعتقاد بر این است به طور قابل توجهی کم اهمیت جلوه دادن تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر شهروندان چینی. به جای در نظر گرفتن مسئولیت پکن هنوز در حال چرخش یک داستان مضحک است که سربازان آمریکایی هستند به نوعی مسئول این بیماری همه گیر. آنها ارائه هیچ مدرکی وجود ندارد. چین آنها می گویند که جهان را نجات دهنده در طول این بحران آن منبع نجات بخش تجهیزات پزشکی. در واقع, آن است که فرشته مرگ. پکن در حال حاضر متعهد به این حکایت از آن سخت است برای دیدن چگونه آنها حفاری خود را در خانه و یا خارج از کشور.

هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند چه قیمت کمونیست رژیم خواهد پرداخت در چین است. ما به سادگی نمی دانم که آیا مرگ و میر و اقتصادی اختلال خواهد فاستر ناآرامی های گسترده — و اگر آنها, آیا ارتش می تواند سر و صدا آن را و حزب باقی می ماند و متحد پشت سر رئیس جمهور چین. نظامی است که در حال حاضر سرکوب مجدد اعتراضات در هنگ کنگ ترس آنها ممکن است گسترش به سرزمین اصلی است.

هر پکن موفقیت در کنترل خانه جلوی آن را نمی تواند کنترل این جبهه در خارج از کشور. هنگامی که فوری بحران بهداشتی است که بیش از رای دهندگان و سیاستمداران را بررسی خرابه و نتیجه گیری کرد که بسیاری از آن می تواند اجتناب شده است اگر مقامات چینی گفته بود حق گفت آن را بی درنگ. تنها پس از آن که مقامات بهداشت عمومی شناخته شده اند چه انتظار و چگونه واکنش نشان می دهند. CCP عمدا محروم جهان است که اطلاعات ضروری. به همان اندازه نگران کننده پکن گسترش این ویروس — آگاهانه و عمدا — اجازه می دهد به طور منظم پروازها به مقصد اروپا و امریکا است. کسانی که مسافران باعث شیوع بیماری مرگبار در سراسر قاره آفریقا و در سواحل غرب امریکا را. از وجود آن گسترش به سواحل شرق به عنوان آلوده مسافران از اروپا وارد شده بود. چه به سرعت تبدیل شد به بدترین بحران بهداشتی در یک قرن می تواند اجتناب شده است و یا به طور قابل توجهی به حداقل برسد اگر مقامات چینی تا به حال به سادگی حقیقت رو گفتم. آمریکایی ها می دانند که. با توجه به نظرسنجی های اخیر از پنج سرزنش چین برای این بحران است.

آنها می خواهند پاسخ آنها می خواهند چین برگزار می شود. اولین گام در حال حاضر آغاز یک مقدار تیره تر جهانی از نظر چین و رژیم کمونیستی. یک بار دیده می شود به عنوان شرکای اقتصادی و گاه به گاه امنیت رقبای آنها در حال حاضر دیده می شود به عنوان خطرناک, درنده دشمنان.

که ارزیابی مجدد خواهد شد و اساسا تغییر شکل سیاست جهانی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشرو آن است. آن را در نظر چین بزرگترین تهدید نظامی به مراتب توانمند تر از روسیه و ایران و یا کره شمالی. مقابله با این تهدید نمی خواهد نیاز به بزرگتر ایالات متحده بودجه دفاع از بودجه نظامی و آمادگی در حال حاضر افزایش یافته است به طور قابل توجهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، چه جدید اقتصادی است پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز یک سیاست سیستماتیک برای کاهش وابستگی به چین است. در حال حاضر وجود دارد یک اجماع دو حزبی که حساس تولید باید به خانه آورد, آغاز, با, دارو, لوازم پزشکی, ارتباطات, فن آوری بالا و هوش مصنوعی است. بخش های دیگر تلقی مهم برای امنیت ملی به زودی به دنبال.

واشنگتن خواهد شد و تقاضا و سیاست های مشابه از متحدان به خصوص کسانی که به اشتراک گذاری اطلاعات. واضح بازنده خواهد بود Huawei 5G شبکه های مخابراتی. ایالات متحده نیز آغاز خواهد شد محدود کردن چینی مالکیت دارایی های استراتژیک مانند بنادر و مصرانه از متحدان ما را به انجام همان. حتی عادی و مواردی از قبیل چینی ساخته شده هواپیماهای بدون سرنشین خواهد بود و سوال از آنها ارائه خصمانه رژیم ممکن است پنجره آمریکایی است. همان است که به وضوح درست برای خانه-دستگاه های امنیتی و شبکه لوازم. این جدید “اینترنت اشیاء” در حال تبدیل شدن جاسازی شده در آمریکا زندگی می کند, از جمله کسانی که با امنیت در سطح بالا از سر بگذرانند. خطر جاسوسی آشکار است. واضح است که آمریکایی ها می خواهند به سو چین برای خسارت های اقتصادی. برخی از پرونده های حقوقی در حال حاضر ثبت شده است. برای برنده شدن در آنها نیاز به یک چشم پوشی از چین “حق حاکمیت” و برخی از اعضای کنگره باید آن ارائه شده است. آنچه در مورد سالانه هجوم دانش آموزان چینی و تحقیقات دانشمندان که برای آمدن به امریکا بالای تحقیقات دانشگاه ؟ پرسش های جدی را بوجود می آیند در سیاست پس از سیاست همه به چین گسترده دسترسی به امریکا است. انتظار می رود بحث جدی و تغییرات بزرگ است.

اگر چین دسترسی است که فشرده آن پاسخ خواهد داد ferociously. پکن خواهد تقاضای شرکت های خارجی ترک تولید در چین اگر آنها می خواهند به فروش وجود دارد. این امر اهرم آن در تجارت جهانی و سرمایه گذاری روابط و در ادامه با استفاده از وام برای به دست آوردن دسترسی به کشورهای فقیر. آن را تا سطح شیب دار, حملات سایبری, انتخابات دخالت و جاسوسی صنعتی. آن را در حال حاضر انجام این کار است. آن را سفت نظامی روابط با رژیم در حال حاضر مقابله با امریکا: روسیه و ایران و کره شمالی و ونزوئلا و کوبا. و این امر به دنبال روابط نزدیک تر با پاکستان و ترکیه و آسیای مرکزی است. نتیجه این خواهد بود که یک اتحاد سیستم محور در پکن مخالف واشنگتن در تلاش برای خنثی کردن اروپا با روابط اقتصادی.

جدا از چین پر هزینه و دشوار و مطمئن و سریع مقاومت مواجه از شرکت های غربی. اروپایی ها که چند منافع استراتژیک در آسیا می خواهد به خود را حفظ سود سهام در چین است. آنها می خواهند به استفاده از امریکا شدیدتر سیاست امیدوار به فروش هواپیماهای ایرباس به جای بوئینگ ، اسرائیل که در آن چین به شدت سرمایه گذاری در فن آوری بالا را فشار شدید از واشنگتن برای کاهش آن روابط. آن را به دنبال خواهد داشت واشنگتن خط اما با اکراه. تقریبا تمام شرکت های بین المللی را بی سر و صدا مقاومت در برابر فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. آنها نمی خواهند به ترک چین گسترده بازار سودآور. و نه آنها مایل به ریشه کن کردن زنجیره تامین است که از طریق کارخانه ها وجود دارد, اگر چه آنها در حال حرکت به سرعت برای پیدا کردن دیگر کمتر مخاطره آمیز منابع.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را نمی خواهید به جدا سرعت بیش از حد و رئیس جمهور است گفت: به همان اندازه است. او قطعا می خواهد چین را به ادامه ساخت بزرگ خرید آن وعده داده شده است. در فاز 1 تجارت ایران چین متعهد به خرید 250 میلیارد دلار در سال از آمریکا از جمله 40 میلیارد دلار-$50 میلیارد دلار محصولات کشاورزی. تهمت و نفرت را به ببینید که در مقابله سقوط قبل از ماه نوامبر است. کشاورزان و کارخانه ها در سراسر جنوب و غرب میانه نیاز به فروش آن و مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت نیاز به آن رای.

تا کنون حزب دموکرات است و نه اتخاذ یک موضع روشن در چین است. برجسته ترین چهره های اجتناب سرزنش پکن پس از انجام این کار ممکن است به نظر می رسد به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن. سیاست خارجی نخبگان مانند Fareed Zakaria را که خط و دفاع از وابستگی متقابل اقتصادی. آنها در حال حاضر وحشت زده با مغلوب ساختن پیشی جستن ملی گرایی و حمایت از تولیدات داخلی. آنها همچنان به حمله به رئیس جمهور و تطهیر تخلفات توسط چین و به چه کسی است. چند گرفته اند یک رویکرد متفاوت یادآوری رای دهندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل ستایش Xi. اما این واقعا یک فرصت طلب حمله مغلوب ساختن پیشی جستن یک خط سخت سیاست در چین است.

اکثر دموکرات ها اجرا نمی شود به مغلوب ساختن پیشی جستن حق در چین است. آنها می گویند او بیش از حد متخاصم بیش از حد ناسیونالیستی بیش از حد مشتاق به سرزنش دیگران را برای اشتباهات خود را. به عنوان سناتور. کریس مورفی (D-Conn.) قرار داده و آن را “به این دلیل است که ما در بحران است که ما امروز نه به خاطر هر چیزی چین انجام داد.” آدام شیف رئیس مجلس کمیته اطلاعات گفت: تقریبا همان چیزی که. در مارس 18, او در توئیتر خود نوشت که رئیس جمهور تهمت باید “توقف سرزنش چین که یا ایالات متحده.”

در حال حاضر جو بایدن در حال پخش است هر دو طرف حصار. در اوایل او تحقیر مغلوب ساختن پیشی جستن Jan. 31 تصمیم به محدود کردن پرواز از چین است. در عین حال این عمل سیاسی کمیته کاری برای بایدن در انتخابات به تازگی پخش یک آگهی مبارزات انتخاباتی دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن است “بیش از نورد چینی” در طول بیماری همه گیر. این آگهی همچنین ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “فرستاده چین ما [پزشکی] لوازم” یک دروغ است که حتی ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه ها قرار گرفته است. اما دموکراتها presumptive ریاست جمهوری نامزد نشده علنا انجام هر reevaluating از آمریکا و چین روابط. بایدن به مدت طولانی مورد علاقه همکاری با پکن است و نه نشانه هر گونه تغییر اساسی در آن موقعیت است. او احتمالا تمرکز کمتر بر سیاست های جدید و بیشتر در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسل در طول همه گیر: فقیر آزمایش اولیه (با توجه به آلودگی در CDC labs) هم چند هواکش کمی بیش از حد تجهیزات حفاظت فردی گمراه کننده “مبارک بحث” قبل از بحران’ در مقیاس شناخته شده بود و آهسته به سطح شیب دار تا تست.

اما همه این مسائل در نهایت مربوط به چین و همچنین, و همه آنها را در ماه نوامبر. مهم سوال این است که آیا دولت انجام یک کار خوب دست زدن به بحران بهداشتی و اقتصادی بازگشایی. هر چیز دیگری محدودتر در کنار آن است. دموکرات ها می گویند پزشکی پاسخ بود botched و اقتصادی بازگشایی آمد خیلی زود و یا خیلی دیر بسته که انتقاد بیشتر کشش این تابستان. ثانویه سوال این است که آیا حزب دموکرات نامزد می تواند انجام شود بهتر است. فراتر از آن است که انتظار می رود برای دیدن سیاست خارجی شکل با عمیق تر شدن چین و آمریکا جنگ است. جمهوری خواهان به طور معمول به دست آوردن زمانی که مسائل امنیتی برجسته هستند و باید دوباره این زمان.

اما عمیق ترین سوالاتی هستند نه حزبی در همه. می توانید واشنگتن جلوگیری از چین گسترده جهانی نقش ؟ می توانید این هسته ای ابرقدرت جلوگیری از تعامل مستقیم در رقابت مناطق مانند جنوب دریای چین و شبه جزیره کره? و ما شروع و در عین حال یکی دیگر از “long گرگ و میش مبارزه” یکی دیگر از جنگ سرد ؟

چارلز Lipson است Peter B. Ritzma استاد علوم سیاسی بازنشسته در دانشگاه شیکاگو جایی که او تاسیس برنامه های بین المللی و سیاست و اقتصاد و امنیت است. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de