هفته در بررسی: حذف برف Céline, e-اسکوتر coronavirus تغییر آب و هوا

گرفتن در تمام داستان بزرگ است که اتفاق افتاده است این هفته در مونترال.

مونترال سخنگوی فیلیپ sabourin را از دست می دهد مرکز نظارت که در آن بیش از 500 دوربین نگه داشتن یک ساعت مچی بر روی شبکه جاده در مونترال در فوریه. 13, 2020. آلن McInnis / Montreal Gazette

گرفتن در تمام داستان بزرگ است که اتفاق افتاده است این هفته در مونترال.

Brownstein: برف-حذف خشم? لبخند فیلیپ sabourin را از دست است که در اینجا برای کمک به

چرا این مرد همیشه خندان ؟ او صرف مقدار زیادی از شب و روز خود را اغلب گرفتن فلفلی توسط مطبوعات مورد آهسته برف و لغزندگی خیابان ها و پیاده رو گاهی اوقات تصور می شود کمتر بکر از مسیرهای دوچرخه سواری. نه به ذکر است انتقاد در مورد شایع خیابان ساخت و ساز شکسته لوله های آب و تحرک یا عدم آن بازیافت کمپوست و شوهر همیشه جاری, ديد کوه, جاده, imbroglio. چنین است که زندگی در شهر مونترال سخنگوی فیلیپ sabourin را از دست. او در خط مقدم — برخی حتی ممکن است می گویند خط آتش — در به دنبال توضیح شهرستان-سالن گیری است که برخی از پیدا کردن مخدوش. Sabourin را از دست بیدار حدود 4:30 صبح به دیدن آنچه در بالا یا پایین در این شهر است. او می تواند اغلب شنیده می شود در رادیو در ساعت 6 صبح و پس از آن در لوله در طول روز است. او را می توان به ارسال پیام های متنی به رسانه ها تا اواخر شب. او همیشه در دسترس است.

Céline Dion در زنگ مرکز: ‘خیلی احساس خوبی به خانه’

نماد موسیقی پاپ, Céline Dion به پایان رسید او 16 سال اقامت در Caesars Palace در لاس وگاس در ماه ژوئن. اما اگر شهر دیگری است که می تواند میزبان اقامت آن است که مطمئنا مونترال در Dion شهر استان است. دوشنبه شب Dion — به طور کامل بهبود از یک گلو ویروس است که او را مجبور به reschedule مونترال کنسرت در شجاعت خود را در تور جهانی — عنوان اولین از شش بسیار پیش بینی کنسرت در زنگ مرکز. “این یک رویا به حقیقت می پیوندند” Dion گفت: تشویق جمعیت در فرانسه عذرخواهی برای کنسرت تعویق. “بسیاری از تیم ما این است که از مونترال. نشان می دهد به خوبی در حال انجام در جاده اما این جایی است که ما می خواهیم.” اگر طرفداران ناراحت شدند در مورد این کنسرت به تعویق تمام شد ببخشند آخرین شب: 16,500 در حضور و غیاب به Dion کامل-بویژه دو دقیقه ایستاده تشویق می کردند قبل از او حتی می خواند توجه داشته باشید.

مونترال می کشد پلاگین بر روی e-اسکوتر در قلمرو آن

دن لامبرت گفت: او با عرض پوزش برای دیدن e-اسکوتر بروید. سخنگوی مونترال دوچرخه ائتلاف گفت: اسکوتر توزیع شده توسط شرکت هایی مانند آهک و پرنده ممکن است مشکلات خود را به حال, اما آنها همچنین ارائه یک راه حل مردمی برای Montrealers که نمی خواهید به سفر با ماشین. او گفت: این خدمات با این نسخهها کار خوبی برای ارائه حمل و نقل برای آخرین کیلومتر یا بیشتر از حمل و نقل عمومی سفر. “ما فکر می کنیم وجود دارد و پتانسیل عظیمی وجود دارد چرا که متوسط سفر در اسکوتر بود فقط 1.5 کیلومتر و در سال 2019, 25 درصد از سفرهای شد مربوط به حمل و نقل عمومی” او گفت:. “مشکل این است که این اپراتور انجام نمی آنچه آنها را مجبور به انجام دهید تا مطمئن شوید که افرادی که اجاره آنها زیر قوانین هنگامی که آن را به پارکینگ می آید.” این شهر اجرایی کمیته چهارشنبه اعلام کرد که سلف سرویس اجاره وسایل نقلیه ممنوع خواهد بود برای این سال است.

Coronavirus ترس در Cornwall به مسافران کروز سر وجود دارد

NAV کانادا وسیع تسهیلات در Cornwall که شامل دو رستوران و یک استخر شنا نظامی مسکن و سالن بدنسازی. به زودی آن را نیز تبدیل به خانه موقت از 209 کانادا مسافران از الماس شاهزاده خانم کروز که تست کردم منفی بسیار مسری coronavirus. کارگران در تاسیسات در حال تقلا برای دریافت آن قفل شده و آماده برای ورود خود را. این خواهد بود که دوم قرنطینه برای مسافران است. آنها در حال حاضر محدود شده است به کابین خود در الماس شاهزاده کشتی است که لنگر انداخت در بندر یوکوهاما در ژاپن به مدت دو هفته. در حال حاضر آنها می تواند مجددا برای coronavirus قبل از سوار شدن به هواپیما اجاره توسط دولت کانادا به آنها را به خانه یکشنبه شب وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین تایید چهارشنبه. اگر هر نمایشگاه علائم آنها می شود را پشت سر گذاشت. هیچ یک از 47 کانادایی آلوده در کشتی تا کنون مجاز به ترک ژاپن است.

“ما در حال از دست دادن سیاره زمین’: ربکا Foon برای تلفن های موبایل آرام زنگ بیش از تغییر آب و هوا

در طول ربکا Foon سال اول در مونترال در 1996-97, او را گاهی اوقات نگاهی به یک استراحت از مطالعات خود را در دانشگاه مک گیل به بازی او ویولن سل در گوشه ای از St-Laurent بلوار. و Prince Arthur St. یک روز یک مرد بی خانمان متوقف در آهنگ های خود را و شروع به گوش دادن. او کاهش یافته است به زانو خود enrapt جایی که او باقی ماند برای بعد از 15 دقیقه. او در نهایت در ایستاده بود تا به او راه می رفت باز مورد ویلنسل و خالی و جیب خود را. “من احساس بسیار بد بلکه پس رفت” Foon گفت: یادآوری است که لحظه ای بیش از 20 سال پیش. “گفتم عجب موسیقی قدرتمند است.’ “او هرگز بازگشت و به انجام آن گوشه اما او رفته است برای ایجاد قدرتمند لحظات و حرکات هر دو مرحله و در جهانی مبارزه با تغییر آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de