هفته در بررسی: ماسک مورد نیاز بسته شدن میله ها و دیگر اخبار

محتوای مقاله

گرفتن در تمام داستان بزرگ است که اتفاق افتاده است این هفته در مونترال.

مونترال نیاز به ماسک در فضاهای داخلی: Plante

شهر مونترال در نظر دارد به تصویب یک آیین نامه اجرایی ساخت پوشش صورت اجباری محصور در مکان های عمومی در ژوئیه 27, شهردار, Valérie پلانت اعلام کرد بعد از ظهر دوشنبه. در رسانه های اجتماعی پست پلانت گفت: این شهرستان آمده است این تصمیم پس از شاهد شیوع بیماری در اطراف و حومه در روزهای اخیر که می تواند “تضعیف تلاش های” شهر ساخته شده است که از زمان شروع این بیماری همه گیر. “یک شکست فاجعه بار خواهد بود برای زندگی انسان و برای اقتصاد ما” شهردار نوشت.

نزدیک میله و اجرای عمومی دستورالعمل های بهداشتی در terrasses کارشناس می گوید:

سنبله در COVID-19 نفر در ساحل جنوبی که در حال سرزنش در دو خانه احزاب و در مراجعان که مسخره فیزیکی فاصله دستورالعمل در یک نوار شلوغ در اواخر ماه ژوئن باید به عنوان یک هشدار است که آن را بیش از حد به زودی برای بازگشایی میله و بیش از حد به زودی برای Quebecers به اجازه گارد خود را می گوید: یک متخصص در جامعه انتقال بيماري. “از اپیدمیولوژیک دیدگاه وجود دارد سوال در مورد آن — من نمی خواهد باز میله های زندان” به گفته دیوید Buckeridge استاد اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه مک گیل از جمعیت و بهداشت جهانی.

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>