ما خواهد بود با داده محور در دوباره باز اوکلاهما

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt توضیح داد که چرا او دوباره باز کردن بخش هایی از اقتصاد دولتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس wanes در آن منطقه در طول یک مصاحبه با کریس والاس “فاکس نیوز یکشنبه.”

“من همچنین گفت Oklahomans که ما خواهید بود داده می شود. ما همچنان به تماشای روند. و اگر در صد از آزمون شروع به افزایش و یا بستری شدن در بیمارستان شروع به افزایش است که ما پشت پا زدن یکی از آن مراحل و ما به وضوح می توانید رزرو حقوق به بالا و اگر ما نیاز به. اما به اعتقاد ما این زمان را به یک اندازه گيري بازگشایی مجدد” Stitt گفت.

CHRIS WALLACE, FOX NEWS میزبان: Oklahoma یکی از کشورهای در تلاش برای بازگشت به کسب و کار با وجود نگرانی های بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند منجر به موج جدیدی از کروناویروس موارد است.

فرماندار کوین Stitt ما می پیوندد در حال حاضر از شهر اوکلاهما. فرماندار چرا شما تصمیم به شروع به بازگشایی دولت خود را?

GOV. کوین STITT (R-تأیید): با تشکر از داشتن من در کریس.

شما باید به عقب برگردید و فکر می کنم در مورد اینکه چرا ما تعطیل در وهله اول. شما می دانید من صادر 15 دستور اجرایی از مارس 15th, زمانی که من برای اولین بار اعلام وضعیت اضطراری بود اما اما برای ایجاد ظرفیت در بیمارستان های ما به مطمئن شوید که ما نمی بیش از اجرای سیستم مراقبت های بهداشتی آن برای ساخت و عرضه برای PPE و آن را به پهن کردن منحنی.

این آمار در کشور ما هستند, مارس 30th, ما — ما به اوج خود رسید و در بستری شدن در بیمارستان با 560 در سراسر کشور. امروز ما باید 300 سراسر کشور در بیمارستان های ما. و بنابراین ما فکر می کنم آن زمان برای اندازه گیری بازگشایی.

اما من بسیار روشن با Oklahomans که coronavirus است که هنوز هم در ایالات متحده و آن را هنوز هم در اوکلاهما بنابراین ما باید به ادامه اجتماعی فاصله اما ما شروع به گرفتن برخی از اندازه گیری بازگشایی در یک مرحله به مرحله اندازه گیری رویکرد است.

والاس: اما فرماندار در اینجا این است که رئیس دولت خود را — دولت خود را انجمن پزشکی دکتر جورج راهبان. اجازه دهید تا نظرات خود را بر روی صفحه نمایش. حتی بدون گسترده تست اوکلاهما است که شاهد رشد مداوم در تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در هفته گذشته به تنهایی.

او اشاره می کند کاخ سفید دستورالعمل های تماس برای دو هفته رو به پایین مسیر در موارد و می گوید: ما از این نقطه است. فرماندار که رئیس دولت خود را انجمن پزشکی.

STITT: من نمی دانم دقیقا چه کسی است اما وزارت بهداشت در دولت ما این است که گری کاکس و ما به دنبال همه از کاخ سفید دستورالعمل. وجود چهار دروازه است که ما ملاقات کرد. و حقایق ما شده اند در کاهش مداوم پس از 30 مارس در بستری شدن در بیمارستان و ما باید 300 در سراسر کشور ما است. و زمانی که ما تصمیم به اندازه گیری بازگشایی.

ما همیشه در حال رفتن به داده محور در اوکلاهما. ما در حال تماشای آن است. ما — من قرار داده اند تا 80 متفاوت تلفن همراه, تست سایت در سراسر کشور. ما در حال حاضر در رتبه 25 در کشور در تعدادی از تست. و وقت آن است که برای اندازه گیری بازگشایی. اما من همچنین گفت Oklahomans که ما خواهید بود اطلاعات هدایت می شود. ما همچنان به تماشای روند. و اگر در صد از آزمون شروع به افزایش و یا بستری شدن در بیمارستان شروع به افزایش است که ما پشت پا زدن یکی از آن مراحل و ما به وضوح می توانید رزرو حقوق به بالا و اگر ما نیاز به. اما به اعتقاد ما این زمان را به یک اندازه گيري بازگشایی.

والاس: خوب در واقع بازگشایی آغاز شده و دو روز پیش زمانی که زیر سفارش خود را از چشمه های معدنی و ناخن سالن و آرایشگاه می تواند بازگشایی شده است. آیا شما هر گونه حس چگونه بسیاری از در واقع آیا بازگشایی در روز جمعه?

STITT: خوب شما رو به درک که — و من به این — شما می دانید برخی از جوامع می تواند شروع یک فاز یک دیروز در 24 یا دو روز پیش در 24 توسط قرار ملاقات فقط. این آرایشگاه. اینها مردمی مانند در میانه شهر شده اند که در کسب و کار برای 50 سال.

و جمعه آینده در مارس 1st, است که که در آن رفتن به یک محدود بازگشایی کلیساها اگر آنها — اگر آنها به دنبال اجتماعی فاصله و باید هر پیو در برخی از رستوران ناهار خوری ما قصد داریم به گسترش جداول از شش فوت از هم جدا ماسک تا انجام تست دما. بنابراین ما باید یک لیست از راهنمایی برای کسانی که به رستوران که می خواهید برای شروع به باز کردن. و دوباره ما در حال رفتن به داده محور. اما من — من — ما نمی خواهد تصمیم گیری در اوکلاهما آنچه که ما در حال دیدن تلویزیون و یا آنچه که ما در حال دیدن اتفاق می افتد در کشورهای دیگر. و حقایق ما رفته ام از 560 بیمارستان بستری مردم در مارس 30, امروز ما 300 در سراسر کشور. ما ساخته شده است ظرفیت. ما در حال حاضر 4,600 تخت بیمارستان برای Covid مربوط به بیماران است.

والاس: راست.

STITT: و این که تمام هدف ما در اینجا در مارس 15, و ما شروع به این دستور اجرایی شد و به ایجاد ظرفیت در بیمارستان های ما از آنجا که ما درک می کنیم که Covid است که هنوز هم در اینجا. ما — مردم هنوز هم از رفتن به آن را دریافت. اما Oklahomans امن هستند و ما آماده هستیم برای اندازه گیری بازگشایی.

والاس: خوب, من می خواهم به شما در مورد — در مورد اندازه گیری بازگشایی. هیچ کس وجود دارد که می خواهد به بازگشایی یک کشور بیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او این هفته گفت که او در مورد برخی از این مکان ها که — که فراموش کردن شخصی, خدمات مانند چشمه های معدنی مانند سالن مانند آرایشگری که آن را فقط ممکن است بیش از حد نزدیک است.

در اینجا او است. در اینجا رئیس جمهور.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده: من دوست دارم آن دسته از افرادی که با استفاده از همه آن چیزهایی که چشمه های معدنی و سالنهای زیبایی و آرایشگاه تاتو سرو. من آنها را دوست دارم. اما آنها می توانند کمی دیگر صبر کنید. فقط یک کمی. نه خیلی زیاد. به دلیل ایمنی به غالب است.

والاس: فرماندار رئيس جمهور تهمت اشتباه است ؟

STITT: البته — البته ایمنی شماره یک است. و دو اصول راهنما که گفتم Oklahomans ما قصد داریم به استفاده از — از طریق کل این فرآیند به سلامت و ایمنی Oklahomans شماره یک و سپس کاهش از دست دادن به اقتصاد ما و ما کارگران بازگشت به کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

ما داده می شود. من نمی توانم صحبت می کنند به آنچه اتفاق می افتد در کشورهای دیگر. اما در دولت ما شاهد روند به پایین بروید. تست ما است. ما ردیابی. ما قرار داده 80,000 — 80 مختلف تست سایت های بالا. ما تست شده بیش از 55000 مردمی است. ما مثبت آزمون در حال حاضر 6.3 درصد است.

و دوباره 300 بيماران بستری در سراسر کشور با ظرفیت 4,600. ما فکر می کنیم آن را — آن را به یک زمان معقول برای بازگشایی شده است.

والاس: راست.

STITT: و شما همیشه می تواند بازی صبح روز دوشنبه کارفرمایی و می گویند هی بیایید صبر کنید تا زمانی که ما 100 مردمی در بیمارستان در اوکلاهما یا 50 یا صفر اما من فقط فکر نمی کنم که عملی است. بنابراین ما انجام آنچه ما را در مارس 15 —

والاس: فرماندار.

STITT: بله آقا.

والاس: بله, خوب, اجازه دهید من فقط از شما یک سوال آخر از آنجا که ما در حال اجرا خارج از زمان.

محلات تحت اوکلاهما قوانین چشم پوشی می توانید سفارش خود را و نگه داشتن اقامت خود را در خانه و احكام است. اما شهرداران از تعدادی از شهرهای بزرگ اکراه می گویند آنها در حال رفتن به بازگشایی چرا که آنها می گویند از آنجا که شما باز کرده اید تا دولت آنها — اگر-اگر شهر در کنار درب بازگشایی شد و آنها نمی توانند به محافظت از خود را — اقامت خود را به هر حال.

در اینجا این است که شهردار نورمن اوکلاهما.

شهردار BREEA کلارک (D) نورمن اوکلاهما: ما لازم نیست که تست ظرفیت در حال حاضر و پس از آن بسیار خطرناک را بدون باز کردن آن است. ما باید برای رسیدن به یک موقعیت که در آن ما فعال نیست و فقط واکنشی است. و سپس باز کردن کسب و کار که در آن پایدار نزدیک تماس شخصی بسیار خطرناک است.

والاس: شهردار — منظورم فرماندار کردم (حدود یک دقیقه باقی مانده است. شهرداران می گویند که شما در حال ایجاد حفره شهرستانها در برابر هر یک از دیگر. در واقع یکی از آنها به نام آن اوکلاهما نسخه از “بازی های گرسنگی.”

STITT: خوب, شما می دانید من کردم ارتباط خوبی با شهرداران سراسر کشور. و این تصمیم گیری های دشوار. و من می دانم که آنها در مورد شهروندان خود را به عنوان به خوبی.

من قرار دادن راهنمایی برای کل وزارت امور خارجه به دلیل, به عنوان شما می دانید — اما من هرگز آمرانه با شهرداران در مکان های مختلف. من اجازه دهید آنها را به تصمیم گیری مبتنی بر جوامع خود.

اما من فکر کردن در مورد تمام 4 میلیون Oklahomans. من به راهنمایی. اگر یک رستوران را احساس نمی کند مانند آنها آماده برای بازگشایی آنها لازم نیست که.

والاس: راست.

STITT: اگر شما احساس نمی مانند این زمان برای رفتن توسط قرار ملاقات فقط به یک آرایشگاه, شما لازم نیست که. اما ما فکر می کنم آن را — آن را در زمان و ما همیشه می توانید به عقب و یا ما می تواند به گسترش این فاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de