‘ما باید دید که شکاف’: jasper de valk می گوید Magliocca هزینه های آشکار نیاز به اصلاحات

Coun. جو Magliocca نبود حاضر در جلسه ویژه چهارشنبه بعد از ظهر و شهردار ناهید jasper de valk گفت: او نمی داند که در آن بند 2 عضو شورا است.

شهردار ناهید jasper de valk گفت: زمان آن را به آدرس “شکاف” در راه شورای شهر گزارش هزینه های میان انتقاد از Coun. جو Magliocca را صرف در یک کنفرانس شهرداری در سال گذشته است.

تصویر کامل از Magliocca هزینه از 2019 فدراسیون کانادا شهرداری کنفرانس — که در آن او صورتحساب تا سه بار به عنوان بسیاری به عنوان همکاران خود را — تنها افشا از طریق آزادی اطلاعات درخواست شده توسط Postmedia چرا که بر خلاف مشاوران’ بخش دفتر بودجه شورای سفر و میزبانی وب هزینه های expensed به این شهر شرکت حساب هستند نه عموم گزارش شده است.

“ما در واقع در یک شکاف در سیستم ما بود که من آگاه نیست وجود داشته است. و ما باید دید که شکاف” jasper de valk گفت.

شورای صرف چند ساعت در پشت درهای بسته در یک جلسه ویژه شهردار به نام “تسریع” گفتگو در مورد چه باید بکنید بعد از این شهر یکپارچگی کمیسر recused خود را از به دنبال یک شکایت در مورد Magliocca هزینه.

بحث محرمانه نگه داشته شد و شورای نشده است تصمیم گرفت که نگاه به این شکایت داده است که “هیچ نقشه راه روشن” در مورد چه باید بکنید, jasper de valk گفت.

هفته آینده بحث خواهد شد یک پیشنهاد از Coun. Jyoti Gondek پرسیدن که یک متخصص نظارت شهرستان حسابرس بررسی تمام بخش 2 از هزینه های 2019. مشاوران Jeromy فورکوش و شان چو نیز برنامه ریزی بپرسید که این تحقیقات بود گسترش یافت و شامل همه اعضای شورای’ هزینه های پس از انتخابات 2017.

دو هفته پیش شهردار گفت وجود ندارد بسیار بیشتر نظارت مورد نیاز به عنوان طولانی به عنوان مشاوران پایبند به این شهر قوانین موجود در اطراف شفافیت و افشای. اعضای شورای شهر در حال حاضر مورد نیاز برای گزارش هزینه های که در آن مالیات دهندگان پای این لایحه و بسیاری از آنها در دسترس عموم است.

اما در روز چهارشنبه در حالی که jasper de valk افزود: مسائل مربوط به شورا است بحث در مورد یک مثال از این سیستم از افشای کار راه خود را قرار است به او گفت که او مایل به صحبت در مورد تغییرات احتمالی. که می تواند شامل عموم افشای جزء به جزء رسید از اعضای شورای هزینه.


شهردار کلگری ناهید jasper de valk عکس گرفته شده در طول یک جلسه ویژه شورای پنج شنبه, فوریه 19 سال 2020 است. شورای ملاقات به طور خلاصه قبل از حرکت به یک دوربین جلسه به بحث در مورد امکان حسابرسی قانونی از عضو شورا جو MaglioccaÕs هزینه. گاوین جوان/Postmedia

گاوین جوان/Postmedia

“این حادثه می گوید شاید برخی از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید بهتر” jasper de valk گفت.

“من خوشحال هستم برای مردم به رفتن را از طریق هزینه است. آنها را ببینید که وجود دارد بیش از حد A&W وجود دارد. اما در نهایت من فکر می کنم که نوع شفافیت مهم است.”

شورا نیز رای به تعیین jasper de valk به عنوان شورا سخنگوی پرسش هنوز هم چرخش در اطراف هزینه به ارائه “وضوح.”

او گفت: شورا در حال حاضر باید قادر به حرکت به جلو با برخی از تصمیم گیری.

“یکی از به چالش کشیدن همه چیز در مورد کل این مکالمه است که مردم می گویند ما رو به انجام تحقیق و تفحص است. ما برای پرسیدن سوالات بیشتر.’ من احساس می کنم مانند بررسی نوع انجام شده است,” او گفت:.

“سپس سوال می شود: که در آن ما از اینجا بروم ؟ چه در حال حاضر ؟ و من می خواهم به تمرکز ذهن من است.”

Coun. دایان Colley-Urquhart همچنین با ارسال یک پیام به Calgarians به عنوان جلسه پیچیده.

“ما می خواهیم مردم بدانند که این موضوع ما را بسیار جدی است. ما شده ایم با آن را برای دو یا سه هفته در حال حاضر,” او گفت:.

“اگر مسائل از این طبیعت بودند آسان برای مقابله با این امر در حال حاضر اتفاق افتاده است.”

Magliocca وجود ندارد

Magliocca نبود در چهار شنبه نشست و در حالی که چندین نمایندگان خواستار شدند در این بخش 2 عضو شورا نبود در میان آنها است. Jasper de valk گفت: او نمی داند که در آن Magliocca است.

این عضو شورا نیست در پاسخ به Postmedia درخواست برای نظر از هفته گذشته. او علنا عذرخواهی برای “اشتباهات” خود را در FCM هزینه در آغاز فوریه اما او نیست خطاب اخیر انتقاد از هزینه های خود را. که شامل expensing a $163 غذا با صداقت کمیسر Sal LoVecchio که کمیسر به نام “ناهار اجتماعی” است که نباید شده در صورتحساب یا لیست به مالیات دهندگان.

پس Magliocca این بیانیه عمومی که شامل تعهد به پرداخت حدود 2100 $در هزینه های میزبانی از FCM سال گذشته Postmedia پیدا کرده است 10 مورد از مقامات منتخب و نمایندگان کسب و کار ذکر شده در این شورا خبر رسید که می گویند آنها نمی نشستن با او را.

برخی از نمایندگان گفته اند که Magliocca نیاز به علنی آدرس هزینه های خود را دوباره. Jasper de valk گفت که او نمی مایل به گفتن یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی چه باید بکنید.

“در نهایت او — و من نمی خواهم به صحبت می کنند برای او — من اعتقاد دارم که او احساس می کند که او گفت: داستان خود را,” او گفت:.

“قطعا این بوده است که مشکل مکالمه برای همه درگیر و من فکر می کنم این مهم است که مطمئن شوید که او احساس می کند که او شنیده شده است و این روند رو به جلو عادلانه است به او. اما در همان زمان ما نیاز به مطمئن شوید که این روند رو به جلو است عادلانه برای همه است.”


شهر کلگری یکپارچگی کمیسر Sal LoVecchio پیاده روی به یک بسته ویژه جلسه شورای پنج شنبه, فوریه 19 سال 2020 است. شورای جلسه در پشت درهای بسته به بحث در مورد امکان حسابرسی قانونی از عضو شورا جو Magliocca هزینه. گاوین جوان/Postmedia

گاوین جوان/Postmedia

شورای درهای بسته جلسه روز چهارشنبه شامل مشاوره از شهر وکیل شهر مدیر و اخلاق مشاور. Jasper de valk هشدار داد در این جلسه عبارتند از “سخت مکالمات” به عنوان شورای اسلامی نیز در گفتگو با LoVecchio که در مواجهه با انتقاد از برخی از نمایندگان برای آنچه که او به عنوان یک اجتماعی غذا با Magliocca.

برخی از آنها به نام برای LoVecchio به گام به دور از دیده بان, نقش, اما jasper de valk گفت: این حرکت برای LoVecchio به recuse خود و این واقعیت است که وجود دارد و نبود هر گونه اقدام علیه او روز شنبه “صحبت می کند جلد است.”

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im