اما صبح امروز کاروان می آید که پس از انتاریو پلیس انجام یک حمله در Tyendinaga “نشان می دهد پتانسیل آنچه که ما می تواند انجام دهد اگر ما می خواستیم.”

مونترال, QUE.: 24 فوریه سال 2020 — آهسته حرکت کاروان موتوری به ارمغان می آورد ترافیک به خزیدن به عنوان Mohawks اعتراض جنوب مونترال در پنج شنبه, 24 فوریه سال 2020 است. (آلن McInnis / MONTREAL GAZETTE) ORG XMIT: 63 آلن McInnis / Montreal Gazette

دسترسی به مرسیه پل در جهت مونترال بود آهسته صبح روز دوشنبه با آنچه در ظاهر به یک کاروان از خودروهای bedecked با پرچم سازمان ملل از Mohawk جامعه Kahnawake.

کاروان ایجاد شد در واکنش به استان انتاریو از نیروهای پلیس در نزدیکی Belleville, Ont., برای بلند کردن نزدیک به سه هفته از محاصره یک خط راه آهن ملی کانادا انجام شده توسط معترضان از Mohawk جامعه Tyendinaga.

در حالی که وسایل نقلیه در Kahnawake به سمت مرسیه پل برتافتند و نقل مکان کرد به راه آهن محاصره سایت. 11:15 صبح ترافیک در طول گزارش شده به حرکت هموار در هر دو جهت. این کاروان در متوقف موقت محاصره راه اندازی بر روی آهنگ در Kahnawake در خط Candiac رفت و آمد راه آهن خط.

“این نشان می دهد که پتانسیل آنچه که ما می تواند انجام دهد اگر ما می خواستیم” گفت: Kenneth گوزن سخنگوی معترضان و منشی Mohawk ملت در Kahnawake. “ما نمی خواهیم برای جلوگیری از مرسیه پل.”

به عنوان کاروان نورد از طریق Kahnawake در اکا و Mohawk جامعه Kanesatake بزرگراه 344 مسدود شده بود در هر دو جهت بین Saint-Jean de l’Annonciation Rds. توسط یک تظاهرات در حمایت از محاصره.

گوزن گفت: Mohawks در Kahnawake در حال دلسوز به’suwet’en ارثی ستاد که در اعتراض به ساخت یک خط لوله در خاک خود در بریتیش کلمبیا. دیگر تظاهرات در سراسر این کشور ساخته شده اند اما در صبح روز دوشنبه معترضان در Tyendinaga مجبور شدند از ریل توسط پلیس مسلح با دستور دادگاه.

“ما خوشحال با آنچه اتفاق افتاده در Tyendinaga این صبح است. ما احساس می کنیم که (پلیس) عمل غیرعقلانی” او گفت:.

گوزن گفت: این اعتراض در Kahnawake صلح آمیز است و شده اند وجود دارد هیچ دستور دادگاه حکم را غیر قانونی پس از او انتظار ندارد پلیس به از بین بردن آن است. مرطوب’suwet’en ستاد دیدار خواهد کرد RCMP در ظهر بریتیش کلمبیا و اعتراض در آهنگ در Kahnawake خواهد شد بستگی دارد در نتیجه از آن جلسه.

“ما می خواهیم را به این تظاهرات مسالمت آمیز. ما به دنبال رویارویی و یا خشونت.

“کسانی از ما که تجربه اکا بحران در اینجا ما می دانیم آنچه در آن مانند به مجبور کردن زمین” گوزن ادامه داد. “ما همیشه وجود دارد برای کمک به یک دیگر زمانی که آنها بپرسید و مرطوب’suwet’en ستاد از ما خواست برای کمک به.”

گوزن احساسات را برای حل و فصل مسالمت آمیز تکرار شد کبک وزیر حمل و نقل فرانسوا Bonnardel که در مصاحبه با رادیو کانادا گفت که کانادا در اقیانوس آرام به حال به دنبال یک دستور برای پاک کردن آن محاصره خط راه آهن در Kahnawake.

وزیر تکرار شده است که این استان را نمی خواهید به اتخاذ یک تندرو گفت که گفت و گو شد و تا کنون بهترین راه برای پایان دادن به محاصره.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de