ما نمی تواند ضرب و شتم این ویروس توسط بهداشتی جهان

HBO میزبان Bill Maher گفت: مردم باید مبارزه با کروناویروس با تقویت سیستم ایمنی بدن خود را, به جای مطابق با اصول بهداشتی جهان در یک مونولوگ تحویل در جمعه نسخه از ‘زمان واقعی است.’ ماهر استدلال coronavirus چیزی است که سیستم ایمنی بدن انسان ساخته شده است برای مبارزه با و یک دلیل برای توسعه وسواسی-جبری رفتار یا ترساندن مردم است.

میزبان گفت: افراد با سیستم ایمنی بدن باید یک اولویت است اما ترس از دست خود را می تواند تبدیل به “the new normal.” HBO میزبان ادامه داد: “ما نگهداری بدن در سلامت خوب” باید اعلام کرد یک کار ضروری چرا که “این تنها راهی است که ما در حال رفتن به برنده شدن در این.”

“من نگران که از دو ماه گذشته از قرنطینه داده اند مردم این ایده که راه را برای انسان به نفع خود ما میلیون سال جنگ با میکروب ها است که به جلوگیری از آنها را به طور کامل. و من اینجا هستم تا به شما بگویم که شما نمی توانید” ماهر گفت. “کلید به ضرب و شتم COVID نیست ناهار خوری را از طریق شیشه ای و یا هرگز رفتن به یک کنسرت یا یک توپ بازی دوباره. آن سیستم ایمنی بدن شما. شما به گوش مردم می گویند “COVID-19 یک ویروس جدید به طوری که سیستم ایمنی بدن نمی دانم که چگونه به آن را اداره کند.” مزخرف البته آن را ندارد. همین دلیل است که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که در آن یا بهبود و یا حتی نمی دانند که آنها آن را به حال. شما چه فکر میکنید آیا ؟ سیستم ایمنی بدن انسان. افرادی هستند که با سیستم ایمنی بدن است که نمی تواند انجام این کار است و ما باید آن را یک اولویت برای محافظت از این افراد است. اما اضطرارا شستشو بودن ترس خود را ، که نمی تواند به حالت عادی است.”

“شما می توانید به کشف مکان های جدید برای ترساندن مردم به خرید برای حفاظت از, اما ما در حال حل این مشکل از اشتباه آخر” او استدلال کرد. “این یک مشکل بهداشتی; ما نمی توانیم پاکسازی جهان است. فرمانداران باید اعلام نگه داشتن بدن ما در سلامت خوب یک کار ضروری است چرا که تنها راهی که ما می رویم به پیروزی در این.

“چه نقطه از زندگی اگر شما نمی توانید آن زندگی می کنند؟” ماهر پرسید. “آیا شما تا به حال رابطه جنسی در یک هتل ؟ آیا شستن دست های خود را ، به خوبی گذشته نمی یا. و در عین حال شما هنوز هم زنده است. از آنجا که سیستم ایمنی بدن گفت: ما این است.”

“این آخر هفته انجام کاری خوب برای سیستم ایمنی بدن شما. رفتن به خارج. که سرزمین مرموز خود را فراتر از پرده که در آن GrubHub رانندگان زنده و گرفتن برخی از هوای تازه و ویتامین D” ماهر پیشنهاد شده است. “و شکستن عرق انجام کاری علاوه بر خوردن مرغ گرم. چرا که در پایان روز شما نمی تواند نگه داشتن تمام عوامل بیماری زا است. این امر می تواند به عنوان احمقانه به عنوان فکر شما می تواند به توقف مهاجرت با ایجاد یک دیوار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de