ناظر به دنبال پروب هزینه های کمپین توسط سی سی پی در کنگره پلازای

این دیده بان گفت: گروه جمهوری خواه در کنگره مایکل مهمان گزارش $13,100 در اجاره پس از سال 2017 دموکراتیک تشکر. Bennie تامپسون پرداخت $37,500 در اجاره بیش از دو چرخه های انتخاباتی و جمهوری خواه در کنگره ترنت کلی به نظر نمی رسد به پرداخت هر گونه اجاره این چرخه انتخابات.

پالازو را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پس 2011, Palazzo انتخاباتی کمیته همچنین به طور همزمان پرداخت دو شرکت برای خدمات حسابداری شکایت گفت. پرداخت از $127,933 رفت و به پلازای & Company, LLC, که او در سال 2001 تاسیس. زمانی که پالازو پیوست کنگره در سال 2011 او انتقال مالکیت این شرکت به همسرش لیزا پلازای است که یک حسابدار خبره عمومی. او در حال حاضر مالک و مدیر عامل شرکت. آنها طلاق در سال 2016 با توجه به هافینگتون پست.

دیگر شرکت Breazeale ساندرز & o’neil, Ltd. شد شرکت تاسیس در سال 1981 توسط Paul V. Breazeale که پالازو انتخاباتی کمیته خزانه دار. که جکسون بر اساس شرکت دریافت $76,954 در حسابداری هزینه ها و خدمات پس از سال 2010.

اگر اعضای خانواده از یک نماینده مجلس می خواهد به فروش خدمات به عضو ستاد انتخاباتی وجود دارد باید واجد شرایط مبارزات انتخاباتی نیاز برای آنها و مبارزات انتخاباتی را نمی توان به اتهام بیش از ارزش منصفانه بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de