واشنگتن دولت دموکرات مطبوعات تمایلی بوئینگ به گرفتن وام های فدرال

نامه ای ابراز نگرانی کرد که این شرکت به تعلیق عملیات و نیاز به کارکنان قادر به telework به استفاده از تعطیلات یا مرخصی استعلاجی و یا به دنبال بیکاری است.”

اما Calhoun روشن ساخته است او را مضطرب در مورد شرکت توزیع بیش سهام به دولت فدرال است.
“اگر آنها به زور آن را ما فقط نگاه همه گزینه های دیگر و ما باید مقدار زیادی از آنها را,” او گفت: فاکس کسب و کار’ Maria Bartiromo ماه گذشته. او گفت: آن را “آل” به کمک “اما اگر آنها را بیش از حد بسیاری از چیزهایی که به آن البته شما را در دوره های مختلف.”

وی با بیان این که نگرانی حتی پس از این شرکت درخواست کرده بود به 60 میلیارد دلار نقدینگی از دولت فدرال به عنوان بخشی از بسته امداد و گفت او ترجیح یک گزینه است که به سادگی اجازه می دهد تا شرکت به پرداخت وام با بهره است.

در انتظار راهنمایی

یک فرد آشنا با این شرکت تصمیم گیری گفت: آن است که هنوز هم در انتظار راهنمایی از وزارت خزانه داری در مورد شرایط و الزامات مورد نیاز برای امداد رسانی و ارزیابی خواهد شد چه بر اساس آن هدایت است.

قانون نیست استناد بوئینگ با نام اما شرط تخصیص $17 میلیارد دلار وام برای “کسب و کار حیاتی برای حفظ امنیت ملی” بود که به طور گسترده ای اعتقاد بر این درخواست به شرکت مشکل است که تلاش کرده است پس از دو بوئینگ 737 Max حوادث در اتیوپی و اندونزی که به کشته شدن 346 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im