واشنگتن نیاز به توضیح دهید که چگونه این به پایان می رسد

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در سراسر آمریکا مردم مصرف بیم و نه تنها ترس است که کسی آنها را دوست خواهد قرارداد COVID-19. بله پیمانکاری ویروس ترسناک است. اما بسیاری از تعجب و اگر هنگامی که وحشتناک فاجعه اقتصادی به پایان خواهد رسید. چه خواهد جهان را مانند نگاه در سراسر کشور پس از خاموش کردن? خواهد کار خود را هنوز هم وجود دارد ؟ را پس انداز خود را باید از بین میره? وجود خواهد داشت دیگر عمیقی بهداشت عمومی عواقب چنین به عنوان خوشه در استفاده از مواد مخدر و افسردگی و اضطراب ، شاید ترسناک ترین, اگر چیزهایی را بهبود نمی بخشد به زودی خواهد جامعه ما محول به هرج و مرج التهاب و ناآرامی های اجتماعی?

خط پایین در اینجا است: هیچ کس نباید وحشت. اگر چه مستندات اتفاق می افتد در بسیاری از مناطق کشور ضروری آنها نیاز نمی تواند نامحدود. هنگامی که ما اضافی تخصص و تجهیزات (ماسک و دستکش و هواکش و مهم ترین آزمون) ما قادر خواهد بود برای محافظت از شهروندان و شامل گسترش حتی به عنوان تجارت و فعالیت های تمدن شروع به همهمه دوباره. ما نیاز به انتخاب بی وقفه بین حفظ زندگی و اوضاع عادی است. در واقع امریکا آماده است به آمده خروش دوباره پس از بحران است.

نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آسیا است. با به اندازه کافی قوی دستگاه تست ما باید قادر به سرعت و به طور موثر جداسازی افراد آلوده به طوری که نه هر کس را مجبور به جدا. به زودی به اندازه کافی و امریکا باید قادر به ارائه درایو-از طریق آزمایش عملیات که به ما اجازه می دانم که با اعتماد به نفس که حامل این بیماری (و در نتیجه نیاز به نگهداری و دور از دیگران) و چه کسی باید احساس اعتماد به نفس در گردش از طریق جامعه است. وجود خواهد داشت و پس از آن جوش — اما با بهبود پروتکل های پزشکی سیستم بهداشت عمومی خواهد بود قادر به نگه داشتن کوچک شیوع بیماری تحت کنترل است.

که پس از آن برگ سوال اقتصادی اختلال. وجود دارد هیچ انکار که شوک ناگهانی انجام داده است و در دراز مدت آسیب می رساند. اما دو عامل وجود دارد در اینجا. اول شامل چه دولت فدرال کار می کنند به منظور تقویت اقتصاد این بنیاد به طوری که آن را نمی خواهد سقوط. به عنوان درام در کاپیتول هیل نشان داده است دموکرات ها و جمهوری خواهان لزوما موافق در هر جنبه ای از برنامه است. اما کسانی که تحمل ملاس-مانند کیفیت سیاستگذاری به شما خواهد گفت که آن را به سادگی قابل توجه است که طرفین موفق به گرد هم می آیند در همه در یک برنامه.

اما شاید حتی بیشتر از عوامل مهم تقریبا مهم نیست که چه نوع از امداد بسته های کنگره ميوه و رئیس جمهور نشانه این است چگونه اقتصادی فعلی خاموش خواهد داشت. فدرال مداخلات می تواند کمک به سهولت درد برای یک زمان. کسب و کار اغلب می توانید به طور موقت اختلال. اما نامحدود توقف حرکت طبیعی — حتی چشم انداز بلند مدت تغییر است — به احتمال زیاد برای قرار دادن اقتصاد به سقوط بیش از حد قدرتمند به موسى توسط هر دولتی مداخله مالی یا پولی. بله امریکا نیاز به تست های بیشتر ماسک و هواکش. این اولویت است. اما ما همچنین نیاز به برخی از نور در انتهای تونل. کسی که نیاز به رنگ یک تصویر از این به پایان می رسد.

خبر خوب در اینجا این است که همانطور که کره جنوبی را تجربه می کند پاک کردن این ویروس این است که نمی خواهید را به نفع خود. COVID-19 آسیب پذیر است برای انسان ممنوعیت حتی اگر ما هنوز به تولید تجهیزات و پروتکل های مورد نیاز را به ما بهداشت عمومی سیستم مهمات به آن نیاز دارد. کشور ما نیست رو انتخاب دودویی بین ضرورت سالم مردم و یک اقتصاد سالم است. یکی این است که به سادگی امکان پذیر نیست را بدون دیگری. حتی اگر ناشی بدترین بحران نیاز به قبل از هر گونه صحبت از لغو محدودیت های تجاری زندگی این دو نباید متقابلا منحصر به فرد.

خط پایین این است که در این ناچیز لحظه درک عمومی نقش حیاتی. اگر مردم بر این باورند که ویروس است که جعل آنها کمتر به احتمال زیاد به ماندن در خانه و در نتیجه خواهد گسترش عفونت است. اما اگر مردم بر این باورند که اقتصاد منجمد خواهد شد به طور نامحدود — که این امکان وجود دارد در حال حاضر ملی مستند می تواند گسترش از طریق تابستان و یا حتی دیگر — که فلج خواهد آن را سخت تر برای کسب و کار به بازگشایی و مردم را به بازگشت به کار. اجازه دهید آنچه ما نیاز داریم برای بهداشت عمومی است اما بیایید با هم بحث علنی و بدون طرفداری در مورد چگونه ما می آیند از این ظروف سرباز یا مسافر هر چه زودتر به جای بعد.

دل ما باید همه بیرون بروید و به خانواده های آسیب دیده شخصا با عفونت است. اما همانطور که در مطلب قبلی ملی بحران آمریکایی ها می توانید به افتخار کسانی که ضرر و زیان توسط recommitting خودمان را به ملی ما را حل کنیم. ما حق را به وحشت انداخت — اما ما باید قلب را که همه چیز بهتر خواهد شد. ما به سادگی نیاز به یک برنامه ریزی یک برنامه عمل است. واشنگتن کار خود را قطع اما اگر آن را کامل وظایف خود می تواند کشور ما آمده انتهای دیگر قوی تر و پویا تر از همیشه.

نانسی جاکوبسن است که بنیانگذار, بدون, برچسب ها سازمان ملی دموکرات ها جمهوری خواهان و مستقل اختصاص داده شده به یک سیاست جدید از حل مشکل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im