بود لاس وگاس بحث مهلک برای بلومبرگ?

X

داستان جریان

مقالات اخیر

چهارشنبه شب در لاس وگاس شهردار مایک بلومبرگ آموخته آنچه در آن است مانند پرتاب شود تا در برابر یک دیوار و frisked.

در افتتاحیه این بحث دموکراتیک اولین شهردار مایک استقبال شد با نزدیکترین همسایه در مرحله دیابت الیزابت وارن با این استقبال گرم:

“ما در حال اجرا در برابر … یک میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است.’ و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

بلومبرگ شد نه تنها متهم به زن ستیزی و تبعیض جنسی اما نژاد پرستی خود را برای توقف-و-frisk سیاست که NYPD دنبال شده در طول سه ترم به عنوان شهردار. بلومبرگ خود پذیرش توقف و frisk خاص سیاه و سفید مردان بین 16 و 25.

Undiscussed شد نتایج مثبت از سیاست.

تفنگ, قتل در نیویورک کاهش یافت و به سطح زیر آن به دست آمده توسط سلف خود رودی جولیانی. و اگر کسانی که اغلب frisked بودند و اسپانیایی مردان زندگی را نجات داد و woundings مانع شد و همچنین بیشتر کسانی که از مردم از رنگ.

هنوز یک سوال باقی می ماند که پس از این بحث این بود که گیج کننده و حتی قبل از بحث است.

چرا او آن را انجام دهد ؟ چرا بلومبرگ است که در نوادا یا کارولینای جنوبی, رای گیری, تصمیم گیری برای پیوستن به این بحث قبل از این مسابقات ؟

امروز شهردار کمپین احتمالا خرید ده ها میلیون دلار در تبلیغات برای خنثیسازی آسیب انجام می شود به او را تحت ظالم آتش در شخصیت او گذشت و رکورد از رقبای خود را پنج شنبه شب.

این حملات قابل پیش بینی بود و پیش بینی شده است. چرا او ارسال کنید برای این کار ؟ که توصیه بلومبرگ به صعود به حلقه ؟

با سرمایه گذاری 350 میلیون دلار در تبلیغات اولیه متحده از ماه نوامبر و تدوین برنامه ریزی حضور در حالی که اجتناب از تناقض نشان می دهد بحث و نامزد بحث بلومبرگ به حال خودش رو از هیچ جا به ردیف بالا از نامزدها در هر ایالت در روز سه شنبه.

چرا او را رها برنده استراتژی برای پیاده روی آماده بر روی یک مرحله پر از خشم و برافروخته رقبا که فکر می کنم او در حال خرید و سرقت یک نامزدی که برای آنها مبارزه کرده اند برای یک سال ؟

چرا او داوطلب برای ورود به یک انجمن که در آن او تا به حال به می دانم که رقبای خود را تبدیل به یک فلش اراذل و اوباش قبل از او پاسخ داد: اولین سوال ؟ این کمپین قصور تاریخی ابعاد.

آن است که رفتن به صدها میلیون دلار در تبلیغات جدید برای خنثیسازی آسیب انجام می شود به بلومبرگ شهرت در میان میلیون ها نفر از رای دهندگان که اولین برداشت خود را از شهردار از بحث است.

آیا نژاد ایستاده قبل از روز شنبه قفقاز در نوادا ؟

سناتور. برنی ساندرز انرژی خود را بازسازی پس از حمله قلبی چند ماه پشت خطوط خود را honed با یک سال تکرار شد و در بالای بازی خود را چهارشنبه شب دفع حملات و مبارزه با اشتیاق و درنده خویی که بلومبرگ هرگز به نمایش گذاشته.

با محبوب خود رای پیروزی در آیووا و نیوهمشایر پنج ملی نظرسنجی نشان دادن او مصرف سرب از جو بایدن و مشارکت در ریختن از خود ارتش بزرگ از اهدا کنندگان ساندرز مورد علاقه را به نفع خود در نوادا و مرد برای جلوگیری از.

اما پس از سوپر سهشنبه, مارس 3, او ممکن است غیر قابل توقف.

جدید واشنگتن پست نظرسنجی روز شنبه را نشان می دهد ساندرز با سرب در میان رای دهندگان جوان و در آماری کراوات با جو بایدن در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. و او خیط و پیت کردن با پول نقد.

مارس 4 می توانید ببینید ساندرز با تقریبا غیر قابل عبور سرب است که می تواند به او وارد میلواکی کنوانسیون با اکثریت نمایندگان و یا کثرت خیلی بزرگ به عنوان آن را از لحاظ سیاسی غیر ممکن است برای دشمنان خود را به باند او و نامزدی دور.

برای چه کسی خواهد بود ذینفع از جمله سرقت در کنوانسیون طبقه ؟ همان بلومبرگ رقبای خود را توصیف شنبه شب به عنوان یک زن ستیز جنسیتی و نژادپرستانه.

بلومبرگ انتخاباتی است صدایی زنگ که ساندرز به زودی می تواند متراکم کردن مانع نماینده رهبری اگر دموکراتیک زمینه باقی می ماند تقسیم و اصرار نامزدهای دیگر به رها کردن.

شهردار پیت Buttigieg دیابت ctq و معاون رئیس جمهور بایدن حال گفت که اگر آنها خارج از مسابقه و روشن شدن خط برای شهردار آنها را دریافت کنید سوسیالیستی خود را به عنوان نامزد و حزب را سزاوار سرنوشت نوامبر به ارمغان خواهد آورد-یک دوم مدت برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ را استراتژیست کوین Sheekey شد تیز هشدار داد توسط کارکنان در روز پنج شنبه:

“اگر بایدن Buttigieg و Klobuchar باقی می ماند در این مسابقه با وجود داشتن هیچ مسیر به خیلی جمع آوری نمایندگان در روز سه شنبه [و فراتر از] آنها را سوق ساندرز به ظاهر غیر قابل عبور نماینده رهبری انحراف مسیر آرا دور از [رادیو فردا].”

به عنوان نامزدهای دیگر نمی تواند ضرب و شتم Sanders, بلومبرگ انتخاباتی است گفت: آنها باید در کنار و روشن شدن زمینه برای شهردار مایک. این امر برای روح از خود گذشتگی و اندازه گیری اعتماد به نفس برای شهردار آشکار در این مرحله چهارشنبه شب.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im