وارن حامیان در ویرجینیا نگه داشتن امید برای سه شنبه

آرلینگتون ، — پس از پایان ناامید کننده در این کشور برای اولین بار دو نامزد رقابت های الیزابت وارن در زمان یک مسیر انحرافی را طی پنجشنبه شب از دو بعدی متحده در تقویم اصلی.

پس از رای گیری برای دو حزبی قطعنامه برای محدود کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت به راه اندازی یک جنگ جدید در ایران, ماساچوست دموکرات نمی جت به نوادا یا کارولینای جنوبی او گیر در اطراف به مبارزات انتخاباتی در واشنگتن و حومه. ویرجینیا مقدماتی کمتر از یک ماه دور در مارس 3, پس از قفقاز در نوادا و اولیه در کارولینای جنوبی است.

“این یک کمی جوانسازی توقف” گفت: الان آبرامسون قوی وارن حامی او در اواخر 70s, که گفت که او و همسرش شد و در پنج سالن شهر در آرلینگتون دبیرستان زیرا آنها می خواستند به نشان می دهد آنها هنوز هم از حمایت این سناتور پس از آخرین هفته است. “من فکر می کنم او می تواند با استفاده از ضربه ی که ما در حال رفتن به.”

هنگامی که او در زمان مرحله وارن آمد نوسانی برابر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ ، او را متهم به تلاش برای خرید نامزدی و حمله سخنان خود در مورد بحران مالی 2008.

وارن حامیان در جمعیت بیشتر نیست نگران عملکرد خود در آیووا که در آن او به پایان رسید سومین هفته گذشته و نیوهمشایر, جایی که او به پایان رسید چهارمین روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su