وارن قطره ریاست جمهوری پیشنهاد

ماساچوست ایالت الیزابت وارن به پایان رسید مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری روز شنبه به عنوان یک بار وسیع و متنوع زمینه محدود به یک مسابقه بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

وارن به ضرب گلوله به جلوی بسته به زودی پس از او راه اندازی شد پیشنهاد او در فوریه 2019 با عبارت, “وارن یک طرح که” گرفتن ضعیف روشنفکری و به ظاهر بی پایان انرژی او را به مسابقه.

سابق استاد دانشگاه هاروارد و متخصص در قانون ورشکستگی وارن پیشنهاد حذف بدهی وام دانشجویی و معرفی رایگان عمومی, کالج — برنامه های او خواهد پرداخت با 2 درصد مالیات بر ثروت.

او یک حامی با Sanders, سبز آمریکا و در سال 2017 سنا “مدیکر برای همه” لایحه. اما او را در آغوش, از جمله طرح های پیشنهادی خود را باز کرد به حملات از متوسط بیشتر مخالفان و پس از حملات در ماه دسامبر بحث او صادر شده تجدید نظر طرح گفت: او نمی خواهد به دنبال پایان بیمه خصوصی بلافاصله پس از به دست گرفتن.

که در سمت چپ باز برای ساندرز به ادعای نقش حامل استاندارد برای مترقی دموکرات یک موقعیت است که مهر و موم شده بود با ساندرز’ موفقیت اولیه مقدماتی. وارن در ضمن سوم به پایان رسید در آیووا آغاز یک اسلاید که دربسته در محیط با تحقیر مقام سوم پایان با 21 درصد آرا در دولت خانه در سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im