وارن و ساندرز موفق به دیدار با استانداردهای خود را

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

الیزابت وارن است برنی ساندرز به نظر می رسد بر روی طناب و جو بایدن فقط اعدام یکی از بزرگ سیاسی comebacks از همه زمان. چگونه است که اتفاق می افتد ؟ چرا که بایدن ملاقات او مجموعه ای استاندارد برای خود در حالی که وارن و ساندرز موفق به دیدار با ایشان.

روز جمعه چندین سابق وارن کمپین دستیاران بادی به سیاسی در مورد اینکه چرا آنها بر این باورند که کمپین fizzled از. بهانه بودند در سراسر نقشه. ارتقاء بیش از حد از وارن سگ حیوان خانگی. به اندازه کافی پول برای تبلیغات تلویزیون. بیش از حد خوب به مخالفان خود را. بیش از حد آهسته به انتشار یک طرح مراقبت بهداشتی.

بسیاری از این دست خوانده شده را علامت. مردم مثل سگ. بایدن برنده سه شنبه با سختی هر گونه تبلیغات در همه. چند داوطلبانی که رفت و در حمله اولیه نیز کاهش یافته است زود است.

که یکی از آخرین, در مورد مراقبت های بهداشتی است که حداقل در ballpark. اما مشکل او با بهداشت و درمان بود نه در مورد زمان بندی آن را در مورد خود استاندارد تعالی. وارن ساخته شده است یک شخصیت از یک مافوق انسانی سیاست دستگاه کسی است که می تواند نه تنها هنر و صنعت پیچیده مقالات سفید اما همچنین توضیح دهید که آنها را با فوتی و فوری لفظی نیروی.

او شعار “من یک طرح برای آن است.” پس از او اظهار صریح موقعیت به نفع تک پرداخت کننده بیمه سلامت او در ابتدا flinched از تولید مرتبط با کاغذ سفید. پس از در نظر گرفتن تپش برای dodging سوال در مورد افزایش مالیات او تسلیم با دو کاغذ سفید اما قادر به توضیح آنها متقاعد کننده. او اصرار که او نمی نیاز به افزایش مالیات بر طبقه متوسط روبرو شد با ناباوری متوسط لوبیا شمارنده. و پیشنهاد خود را به صورت متوسط عمومی گزینه لایحه قبل از پرداختن به تک بازیکن در سال سوم ریاست جمهوری خود را وادار شده ساندرز حامیان به استدلال او نمایش half-hearted تعهد است.

به عبارت دیگر او به نظر نمی رسد به یک مهر و موم شده طرح یک پیشنهاد به تعمیرات اساسی یک ششم از اقتصاد آمریکا است. و این اعتماد به نفس را تکان داد. که تعمیرات اساسی از طریق یک دولت تصاحب یک بخش صنعت قطعا جذب وحشی حملات از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان بیمه سلامت لابی. هنوز وارن قادر به متقاعد کننده ای در دفاع از ایده خود را از دموکراتیک منتقدان اجازه دهید به تنهایی و خواه آنهایی که. دیگر ظاهر می شود superhuman وارن و نظرسنجی شماره افتاد به زمین.

ساندرز هرگز برگزار شد به همان استاندارد را به عنوان همکار خود را مترقی که آن را به جزئیات سیاست چرا که او هرگز پیشنهاد جزئیات شد همه که مهم است. چندین بار او شده است آشکار بی اعتنا از خبرنگاران که از او بخواهید در مورد غول برچسب قیمت در دستور کار خود دارد.

اما اگر ساندرز استانداردهای پایین را با توجه به سیاست جزئیات او را تعیین کرده است یک استاندارد بالا برای خود در مورد جوانان مشارکت مردم است. ادعای خود را به electability استوار بر قرار است او توانایی جذب تعداد عظیمی از رای دهندگان جوان که در غیر این صورت نمی خواهد نشان می دهد تا به پای صندوق های رای.

با این حال حتی زمانی که برنده رای مردمی در این مسابقات هیچ سنبله در جوانان مردم در انتخابات می تواند شناسایی شده است. مشارکت مردم تنها به میزان 1 درصد در آیووا حوزه او به دست آورد. نیوهمپشایر حوزه که طرفه با پیت Buttigieg و ctq به حال بزرگتر مردم در انتخابات را افزایش می دهد از این حوزه حمایت Sanders. و در نوادا نیویورک تایمز مشاهده “مردم در انتخابات کاهش یافت و به خوبی از سطح 2008 با وجود یک دهه از رشد جمعیت و اوایل گزینه رای گیری که جذب برخی از 75,000 رای دهندگان.”

زمان اولیه آمد به کارولینای جنوبی ساندرز نشده بود ثابت کرد او می تواند ارائه تعهد است که در خدمت به عنوان رکن اصلی برای نامزدی خود را. اگر شما در حال وزش رای دهندگان که فقط می خواهد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن شاید شما ممکن است تسلیم به یک ساندرز نامزدی اگر او منجر قریب به اتفاق مردم در انتخابات بهره برداری است. بدون چنین قابل اثبات شما کمتر احتمال دارد شانس خود قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی است.

در ضمن بایدن بنا کل کمپین بر این فرض استوار است که او تا به حال یک ایثار پیوند با رای دهندگان آمریکایی است که مقاومت در برابر خود سه دولت دست دادن رگه. تا زمانی که آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالت کارولینای جنوبی معلوم شد برای او در اعداد بزرگ به مراتب پیشی چه نظر سنجی شد و پیش بینی بایدن شد اولین نامزد برای دیدار با خودخواسته استاندارد از موفقیت است.

ضربه او را پلمتو دولت معیار و پس از آن برخی است که نه تنها دلیل بایدن برنده ترین نمایندگان در روز سه شنبه. بزرگترین دلیل است که حزب دموکرات رای دهندگان متمایل متوسط (در بخشی به دلیل آفریقایی رای) بنابراین هنگامی که Buttigieg و ctq بسیج در سراسر بایدن او قادر به تا حد زیادی تحکیم معتدل رای می دهند.

اما قادر به خود را تحکیم ایدئولوژیک لین در شلوغ زمینه شما نیاز به القای اعتماد به نفس. انجام آنچه شما می گویند شما القا اعتماد به نفس. پس از آن روشن بود Buttigieg و Klobuchar نمی تواند انجام آنچه بایدن می تواند در جوامع آنها ایستاده بود پایین. هیچ شبیه تسلیم شدن اتفاق افتاده است در سمت چپ قبل از سه شنبه.

وارن و ساندرز jockeyed در طول مبارزات انتخاباتی خود را به ادعای مترقی گوشته. برای یک بار در سال گذشته, Warren, کرده لبه, اما هنگامی که او سقوط کوتاه از خود استاندارد حمایت او غرق شد و ساندرز یک نگاه دوم است. سپس هنگامی که ساندرز’ افزایش نگاه کمتر قابل توجه پس از بررسی دقیق تر از مجموع رای وارن دیدم بدون نیاز به عجله به خروجی. اما در روز سه شنبه بر خلاف در آیووا و نیوهمشایر و نوادا به سمت چپ تر بود تقسیم از وسط.

(حتی اگر چپ بود و تثبیت حدود یک نامزد با این حال وزش جناح هنوز هم می شده اند بزرگتر است. در نگارش این ترکیب رای محبوب به اشتراک گذاری از بایدن Buttigieg, Klobuchar و مایکل بلومبرگ است که 12 درصد بيشتر از ساندرز و وارن.)

در حال اجرا برای رئیس جمهور سخت است. برای برنده شدن شما اغلب باید برای متقاعد کردن رای دهندگان وجود دارد چیزی است که شما می توانید انجام دهید که هیچ کس دیگری می توانید انجام دهید. اما درس از سال 2020 است: قبل از ساخت هر گونه ادعا می کنند از توانایی منحصر به فرد است که کمک خواهد کرد که در انتخابات عمومی شما بهتر است مطمئن شوید که شما در واقع می تواند آن را انجام دهد.

لایحه Scher یک ویرایشگر کمک به Politico Magazine, co-میزبان Bloggingheads.tv نشان می دهد “DMZ” و میزبان پادکست “کتاب های جدید در سیاست است.” او را می توان در رسید [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @BillScher.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im